Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeey profisoara da ce repide te grabesti sa predai stafeta si noi??? mai facem sport??/ da lectia estracurriculara care fu?? ha?? enduci ilevile in eroare?? aaaaaaaaaa de fapt lectiili estracurriculare le tinuram da cu altceneva

si pen'ca niminea nu se mai indura sa dea nemik iaca
www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=djZ00fHMZAU" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

helloooo
pfffffffffffffffff da ce de sporturi am facut saptamana astaaaaa di tati am facut sa vedem saptamana viitoare ce mai facem




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna seara

mey e mai bine sa nu aflati di ce ma grabeam si cu sportu tine de muschii vostri...da sa nu uitati de incalzire
io, de example, imi antrenez okii si urechile pt. saptaman viitoare

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=zPsxMcsqKV4" target="_blank">


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=3QVJ2ZKvMF8" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna
mey fetili inainte de a prelua stafeta io tre sa stiu fix ezact daca mai aveti chef de scoala sau nu ca va vad intr-o pana de cuvinte acileaaaaaaaa pffffff, bine ca uokii si orekili va sunt la fel de vigilente acu e drept ca la sport nu se cere vorbarie dar nu la fel e si in cazul muzicilor sa stiti asta
cursul meu, programat saptamana viitoare se va tine numai dupa ce profisoara, aka io, va fi sigura ca nu va preda lu nimenea adek lu clasa goala asadar va rog sa-mi dati de stire care si cum sunteti interesate pana maine la orili 16.00,k sa stiu ce am de facut ca de nu, io una am cu cine sa ma intretin




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamna profisoaraaaaaaaaaaa
io zic prezent, prezent, prezent pffffffffff mie maxim imi place la skoli d'astea unde se vorbeste mult si am multe cuvinte la mine da na, nici singura nu-mi vina sa vorbex
asa ca pe mine maxim poti conta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Telegrama pentru Goldie Girls

de departe, dintr-un campus universitar tomnatic, imi permit sa va trimit o telegrama cu un BN senzational. cum vestile zboara intai peste mari si tari si abia apoi se descopere local, asa s-a facut ca am aflat inaintea voastra ca cineva a trait azi noapte...cea mai minunata noapte.o noapte in care s-au contopit curajul, dragostea, emotia, fericirea si implinirea...au facut scanteie si au dat viata pentru doua minuni Sara Mihaela si Marta Gabriela .

www.youtube.com/watch?v=r_sU0pAE-fE" target="_blank">minunilor nu pot decat sa le spun sa dainuie frumos si linistit de aici incolo caci curajul si dragostea o sa le insoteasca mereu deoarece au alaturi o real goldie girl


PS. si JoAnn, poate sub euforia momentului iti faci mila de mine si imi trimiti o poza cu limonada, sa nu uit cum arata, acum ca e la tine cheia de la limo

scuzati intreruperea si indrazneala!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamna bad profisoara io am zis de 3 ori prezent odata pentru fiecare ileva ca iele vaz ca nu apuka sa bage fingerili acilea da' sunt precisa ca vrea la skoala ta asa ca treci-le in catalog si sa-nceapa dansu pardon muzica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

pffffffffffff... aproape la fix
adevar graieste fingerile lu colega mj vrem vrem tare vrem la cursu lu BAD profisoara

JoannFELICITARI! si multa sanatate minunilor

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput