Copilasi din 2002 *81* Succes la scoala !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ioiii ce uituca sunt: La multi ani Alexia!!!

Si o zic de acum, ca pana maine sigur uit: La multi ani Cristina!!!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Gabi-care Cristina?
Sper ca n-ai inteles ca e ziua mea??Ziceam ca eu o stiu pe a mea, adik varianta mea.Eu stiam ca Alexia e nascuta pe 16

C+C=Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

ooops.... chiar ca am ceva la mansarda am inteles ca ziua ta e maine

am pus aseara o poza de-a mea pe FB, mi se vede bine nuanta de albastru-verde pe obraz. Acum e verde spre negru asta in loc de adeverinta medicala pt problemele de la cap

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

te-am vazut...ioi, sigur n-ai facut box??

C+C=Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Scuze Laura, ieri eram asa de prinsa in problemele mele... La multi ani frumoasei tale! Sa fiti cu totii fericiti si sa va ocoleasca toate relele!

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Gabi, te.am vazut si eu. Brrr...

Stefan a inceput sa invete literele de mana, au trecut si ei la dictando si scrie parca mai frumusel. In rest... am vazut ca fac inmultire mai serios anul asta, si impartire...


Matei a plans ieri la gradi, dar a fost mai bine. I-am adus ciocolata Kinder cand m.am intors la el si i-a suras ideea de a ramane si maine pentru cioco. As vrea totusi sa nu se obisnuiasca asa...

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

La multi ani, Alexia! Sa fii sanatoasa si sa cresti frumos alaturi de fratiorul tau! Laura, felicitari!

O sa-mi fac si eu cont pe FB, n-am mai apucat si atunci va anunt si ne gasim si acolo.

Iaca azi, pe 15 sept., incepea scoala cand eram noi eleve, intotdeauna pe 15.

Nicoleta, ca sa-l convingem pe Robert in prima luna sa mearga la gradinita, sotul i-a zis ca-si muta biroul intr-o cladire alaturata, chiar langa gradi, f. aproape unde, chipurile, statea cat statea si el dimineata la gradi, iar la pranz se muta dincolo, iar eu ii pregateam mereu cate o surpriza cand il luam, ori ii aduceam ceva mic, ori il duceam undeva, ori faceam ceva special acasa... incet-incet, a mers pur si simplu si fara, nu s-a mai simtit in nesiguranta.
Multa sanatate lui Stefan!

Prima zi de scoala a lui Robert a fost foarte frumoasa, a venit f. incantat ca e din nou la scoala si eu nu pot decat sa ma bucur ca are iar un program.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Fiimea a incasat azi doua buline rosii, una la mate si una la romana
Invatatoarea a fost foarte incantata de ea, ce mult s-a schimbat in bine. Ieri am masurat-o din nou, deci pot anunta oficial, are 134 cm
Azi la educatie civica trebuia sa-si scrie fiecare datele personale. A mea la numele tatalui a inceput sa scrie ceva (probabil numele lui taicsu) apoi a sters cu pic si a scris numele prietenului meu Ioiii ce ne-am putut distra cu Robert, ce dulce a fost "copilul" (ca asa-i zice la sora-sa)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

p.s. sigur a fost "doar" o extractie de radacina profesionala, si nu un antrenament de box

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ioi, Gabi, ce inalta este!! Stefan are 1,28. A crescut si el ceva, dar nu foarte mult. Are si 24,6 kg, dezbracat si nemancat. Ma bucur ca doamna ei este multumita de ea!

Cristina, sper sa mearga cum zici tu, ca tare incantat de ideea de a primi ceva este! Zice NU la tot ce-i povestesc in legatura cu gradi, dar cand ajung la ceva ce ii voi aduce, brusc se schimba in DAAA! :)

Stefan a primit cateva stampilute pana acum (FB), dar si 2 stelute, desi ce a scris era corect, insa probabil nu prea frumos scris... Insa nici urat! Uf! De citit am inceput sa.i tot propunem sa citeasca in fiecare zi, oe langa ce primeste de la scoala, nu reusim chiar mereu. De la karate iese mereu vesel, sper ca activitatea asta sa-i imbunatateasca forma fizica (imi spune ca nu-i reuseste mereu mersul in echilibru sau ca nu poate tine in palma in echilibru un baston...) si nu numai (in cele cateva luni din vara-primavara ii crescuse mult si increderea in el).

Eu tot caut apartamente... Greu cu zona in care este scoala!

Va pup. Sa aveti o zi buna!

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput