Prietene la bine si la greu - 51

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Floricik - felicitari pt Zburlita, m-as baga si eu la un IOR sa va vad sigur acolo se baga si Many si Lili

Monis o sa caut sa vad unde putem face reclamatie referitor la "linistea" din parc dar pana una alta schimbam cu kiselef

saptamasta cica vremea e frumoasa asa ca

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09) hai cu bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

pt matusica din Italica


















si desigur niste


dupa toate astea dedicate special ei...

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

vai Monis cand mi-au sarit emoticoanele in ochi, am zis ca-s dedicatie pt mine

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

vai Monis cand mi-au sarit emoticoanele in ochi, am zis ca-s dedicatie pt mine

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!


de ce? ce-ai facut ca sa meriti? zi ca drujbe mai am

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Vai Monis m-am distrat de minune la emoticoane tale. Drujbele sa le scoti si la sotul meu cand ne certam din diferite chestii (nu are rost acum sa va umplu capul cu tampenii din viata mea).
Vreau sa va intreb ce le mai dati de mancare la prichindei ca eu in afara de celabra supa cu o gramada de zarzavaturi si cu carne de pui, ficat, peste , ou cu spanac nu stiu ce sa ii mai dau sau fac, asa ca va rog sa ma ajutati si pe mine cu idei.
Va multumesc si va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

seara buna

Vazut poze si film din H. Tare fain.... vrem si noi cu voi!!! ma mut la sor'mea in B cand pleaca tati ( glumesc... eu am noroc de iesencele mele... dar ne vedem cam rar)

Gagici de Iasi nu bagam o intalneala maine???

Alexa ai o pozica(asta teribila. Tare esti frumusica... Sa iti semene printesa mica

Andre, da la razboi nu merg majorete? ca eu as face galerie... ghici cu cine tin??
Auzi... eu iti dau un deget sa musti... ca nu ma tem

Floricikosa va fie de bine plimbareala ( ce-as mai iesi si eu

Bag de seama ca eu tot as pleca sa fiu plecata... oare de ce nu sunt melc? Cred ca deoarece mi-ar flutura ochii cand m-as agita

laura - andreeasa va fie de bine concediul si... sa aveti o aventura macar tot atat de placuta ca cea anterioara

Licuricila ce spui ca-ti sta gandul legat de tati de Chiara? Esti mortala. Si mie mi s-a ridicat parul in cap cand am citit despre asta

Noi suntem ok...
azi am avut o zi buna NU. M-au last nervii. La masa de pranz Mihnea nu si nu ... nici cu lingurita, nici cu castronelul, nici cu baghetica de morcov... rupt de foame dar nu papa. L-am lasat sa planga in scaun si eu ma uitam la el cu plange ( a se citi : urla cu gura mare ca in desene animate)Simteam ca daca spun ceva iese un tipat si daca il iau in brate il bruschez... asa ca m-am uitat la el pana m-am calmat, apoi am inceput sa-l pup si sa-i vb calm si, cand s-a linistit, l-am luat in brate. Ma simt ca ... am lasat copilul sa planga ca eram eu cu nervi flenduri fiindca nu manca. asa... si? nu mananca... foarte bine! Tzitzi si gata.

pup toate fetele di baietii


Mami fericita de Mihnea
Mihnea creste mare (14.11.2009 )
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Uff, am venit si eu cu pozele-n dinti , se vad?

Monisule, numa' atata armament ai gasit?

Andre, sa te tina Dzeu intreaga la minte cu asa "ajutoare"!

Simina, scriu maine daca mai ajung prin IOR, pentru moment se pare ca nu...

Ionela, melc zici? ar fi o idee

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

fetele cucuietele, eu o sa fur cateva poze de azi de la voi, sper sa nu va suparati


Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Alexa ai o pozica(asta teribila. Tare esti frumusica... Sa iti semene printesa mica


sa stii ca in realitate arata si mai fain . Abia astept sa vad printesa mica si frumoasa la toamna!



Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Dragele, intru sa zic buna seara scurt.

Sa o felicit pe Dienutze, asa cu intarziere, dar stiu ca nu se supara. Sa fii fericita multi, multi ani!

Si sa o imbratisez pe Andre, valeu ce-i pe capul tau! La faza cu chilotii lui tati am ras si eu de m-am prapadit, dar nu e de ras... Si vad ca ordinea continua, azi au patit-o tricourile, maine oare ce se mai intampla? Andre, ma bucur ca nu pierzi esentialul din vedere, e prima aniversare ca mama si asta e extraordinar, iar zilele astea trec ele cumva si faci matusa pachet si o pui la avion. Parca AMR 8, nu?

Ma bucur de RamoX, cum a revenit ea in forta, cu mesaje si rugaciuni bine plasate. Rugaciunea spermatozoidului am si invatat-o, o s-o zic cand oi avea nevoie si eu. Monis, clementa, lasa fata pe contract ca e in forma!

Ramonikai si lui Ruxi, multa sanatate, sa ajungeti repede acasa si cu bine!

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Monica, sa-ti traiasca Mariuta
ce se intampla cu voi? absentezi cam de multicel...

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
poz(n)e

Mergi la inceput