Dovlecei in sarbatoare *192* LMA Ioana si Sonia!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Anomis ma bucur din suflet pentru asa o veste buna, este extraordinar!!!!!!!!! si ca sa iti raspund si la intrebarea cu gradinita, sa stii ca in Bucuresti exista si gradinite de stat ok, eu am lucrat in domeniu si stiu ce vorbesc, totul este sa cauti un pic si se poate sa fie si bine, trust me. Eu o am si pe mama care lucreaza in domeniu si voi face cam asa: de la 2 la 3 o voi da la particular, pentru ca este prea mica si in gradinitele de stat sunt prea multi copii la grupa ca sa poata avea grija cum trebuie de un copil atat de mic, dar de la 3 ani o voi da la stat, consider ca e mai bine asa.

Diamar tare imi pare rau ca nu ti-a lasat o impresie buna, din pacate cam astea sunt conditiile la stat, pacat, mare pacat.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna seara,buna seara!

La multi ani piticilor de 13 septembrie,sa cresteti mari puilor,sa aveti parte numai de bine!

V-a fost dor de noi? Noua ne-a fost de voi si v-am si visat . Am visat-o pe Mada,atat de fericita mi s-a parut din ceea ce a scris ca am adormit cu gandul la ea .
Ma bag la recuperat si ma intorc,in seara asta sunt numai a voastra .

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

Anomis felicitari pentru vestile bune, ma bucur ca ati impuscat toti piticii
Lali, bun venit!
Alex ma bucur si pentru voi ca ati mai gasit laptic din ala bun! sa dea Domnul sa mai gasiti si sa-i fie bine printesei!
Liliaco, am citit de Andra la scoala ; dar care au fost impresiile ei cand a ajuns acasa?

ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani David !

La multi ani Stefania!

La multi ani Irinel!

Sa cresteti frumos, sa aveti nenumarate realizari in viata si sa le aduceti parintilor numai bucurii !

Felicitari mamicilor pentru asa pui minunati!

si pentru ieri,mai primiti urari?

La multi ani Darius!

Pupici ginerelui meu drag la ultima luniversare!



Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

seara buna fetele,

am crezut ca am gresit adresa la cat de putin s-a scris! vine iarna acum si ne bagam la barlog..numai cand ma gandesc ma apuca disperarea!
SURPRINZATOR Ama doarme de la 21 30....ora ei era 23 30...acu sper sa nu se trezeasca noaptea cu chef de joaca ca suntem franti si noi...aseara a avut nasu infundat si s-a trezit de mii de ori, fornaia..nu iese mai nimic, e ciudat...

deci v-am zis ca nu imi vine sa cred ca doarme deja??? eu ma bucur ca un copil d-ala mic ca nu stiu de ce sa ma apuc mai intai, mi se pare ca am tot timpul din lume..


diamar intamplator am ajuns aseara pe forum la topicul cu gradinitele...sunt ceva pagini scrise de mamici, experinete si d-alea si d-alea ...sunt exceptii peste tot, si la stat si la privat, numai sa ai rabdare sa cauti!

anomis, ma bucur tare tare mami ca aveti asa vesti bune! cunosc perfect sentimentul descris de tine, la iesirea din cabinet, l-am simtit pe pielea mea de cateva ori!

aida vroiam sa ti zic ca l-am vazut pe erik, e dulce foc foc!de vreo 2 zile baga si Ama degetul in farfurie si il duce la gura, foarte fericita....mi-e teama insa sa i dau bucati mai mari ca are doar juma de dinte!

Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:




LA MULTI ANI STEFANIA, DAVID si IRINEL


Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi!!


Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Aida, ca mi-am adus aminte de ceva ce ai spus tu si nu am spus nimic atunci dar m-am tot gandit la asta. Zici ca s-a lovit Eric si a lesinat? Dar chiar asa de tare s-a lovit? Nici nu vreau sa ma gandesc cum ai fost in clipele alea.

Anomis, ai vazut mami ca nu e chiar asa de negru cum ai crezut.

Alex, zambareata tare Zeina si copia ta in miniatura.

Lali pe unde ne-ai umblat ca nu stiu?

Cu gradi chiar nu stiu ce sa fac, va dati seama ca daca ea nu s-a abtinut cat am fost eu acolo. El mai este inscris la 2 gradi cu program pana la 12, dar de unde stiu eu cum sunt educatoarele.

Astazi am petrecut asa de frumos cu copiii in parculet, m-am dat cu ei pe tobogan tip tub si am facut trenuletul. Matei a fost tare incantat.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Buna seara!

In primul rand LA MULTI ANI dovleceilor de azi DAVID,IRINEL ANDREI si STEFANIA GABRIELA! Sa cresteti mari, sanatosi si sa va bucurati parintii!

Fetelor pentru mine azi a fost o zi mare: am dus-o pe Ramona la gradi si minune desi a plans un pic a fost foarte cooperanta si maine mergem din nou. Eu sunt foarte multumita de gradi este una de stat cu program redus, dar este foarte curat si au si spatii speciale de joaca.

Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Va urez noapte buna!
Plec sa culc doi pitici!


Laura, mamica implinita de Mihai Dragos 14.10.2009 si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

asa.....sa mi termin monologul!

luto , a fost bun cheese cake-ul? gata bagajele? drum bun sa aveti maine!si WELCOME back the land of choice!!!!!


alex, zeina e tare tare scumpica!ochiul meu de a sesizat masurile de securitate!





Mami de Amilici Crocodilibici

Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput