Dovlecei in sarbatoare *192* LMA Ioana si Sonia!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

buna ziua , buna ziua!
Alex multam de cafea, iar printesa ta e o scumpa, si are un zambet


DAVID
IRINEL
STEFANIA

va pup dulce pe toti, sa aveti o copilarie frumoasa si sa va bucurati parintii in fiecare zi!

ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

diamar cum mami tv?Nici eu aici nu am vazut urma de tv.Nici macar jucarii din alea sofisticate.Au cat mai multe din acelea de lemn si parca sunt mai clasice decat ce se gaseste acum pe piata.Nu au nici o jucarica cantatoare si din astea.Au decat un fel de laborator unde cica au proiecte.E de fapt un proiector din acela vechi unde pun diferite desene cu animale pe perete si ei cica stau si se uita foarte concentrati.

Imi pare tare rau si de reactia educatoarei fata de fetita aceea si mai ales ca erai tu ca pårinte de fatå.Eu sper så fie totusi bine pt ca eu zic ca e totusi important si unde mergi la gradi.

Vik nu ne mai spui cati dinti are Isa acum?Te pup!

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 15+

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

sabina pai in 2-3 saptamani ai putea sa faci. La noi e 500 euro un implant , problema e ca trebuie sa il tii 6 luni pana se fixeaza , iar daca organismul respinge implantul ... Ai putea sa faci daca esti convinsa dar sa ajungi in tara cu radiografia craniana si analizele facute sa nu mai pierzi timpul si sa iei din timp legatura cu cel la care vrei sa iti faci. Mie mi se pare atat de complicata procedura (desi se face cu anestezie locala din cate am inteles) ... ca daca oasele fetei nu sunt destul de groase trebuie implant de os care costa 600 euro si dureaza 9 luni pana se fixeaza , apoi 6 luni cu implantul ... Laci al meu a renuntat la idee cand a auzit de implant de os ...

... gata fug ca e vijelie in casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Fetelor din pacate asa este in tara televizor in fiecare clasa si dvd , naiba stie cata grija au de copii diamar imi pare tare rau ca ati dat peste asa o educatoare nervoasa inca din prima zi asta ca sa nu stai linistita cat copilu e in grija ei . E tare complicat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:




La Multi Ani David!!!!







La Multi Ani Stefania!!!!






La Multi Ani Irinel!!!!





Sa cresteti mari, puilor si sa fiti sanatosi!! Va pupacesc fruntitele voastre de copilasi deosebiti si va doresc sa aveti parte numai si numai de zambete si impliniri!!

Si o www.youtube.com/watch?v=5a7E6yyUNVo" target="_blank">dedicatie pentru minunatele noastre mamici de 13

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kawaichan spune:

Sa treaca sarbatoritii de 13 la pupat



La multi ani Davidelu'!


La multi ani Irinel !


La multi ani Stefania!


Pup si imbratisez cu drag mamicile norocoase si la pui le doresc multa sanatate si o viata plina de realizari!
Luto sa-ti traiasca minunea cu ochi albastri si sa va aduca cel putin tot pe atatea bucurii ca si pana acum.Pup cu drag mamica speciala

Mihaela,mami de Joshua scump si drag 09.09.'09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:




La multi ani sanatosi si voiosi pentru cei trei dovlecei dragi sarbatoriti azi:

Papusa ruseasca cu ochiisori mari albastrii Stefania
Irinel de Elvetia si
Cucerila David cel tare mergaret la gradinita, care vine in RO si pe care il asteptam cu drag impreuna cu mamica lui.

am tot incercat sa fac un tort, si pana la urma a iesit www.youtube.com/watch?v=JKo_i1JNAvU&feature=related" target="_blank">asa


Azi e o zi foarte frumoasa, au crapat multi pitici la noi aici. Am fost la dr.-ul Adrian Stanciu, in care am cea mai mare incredere,e extraordinar. In 5 min a impuscat toata turma de pitici fara sa tinteasca in mod direct. Nu avem rahitism, nu avem diabet avem doar o alergie la proteinele din lapte de vaca. Cu tratament scapam si de asta si va ajunge si piticu sa doarma neintrerupt noptile.
(imi venea sa-mi strig bucuria pe strada)

Si va multumesc mult tuturor ca ne-ati ajutat cu un gand si o rugaciune.


Ma bag la pozele cu Alessia si poate reusesc sa pun pozele cu partiul de sambata (macar azi)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

pe cat de frumos au povestit Lucia si Iulika de experientele dovleceilor la gradi, pe atat de trist mi se pare ce se intampla in Ro la gradi de stat (e gradi de stat Diamar, nu-i asa?).

Mamicile cu 2 pui, care ati facut cunostinta cu gradi de stat in conditii mai luminoase, pliz povestiti ceva din experienta ca sa nu mai plang ca am ramas in tara.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:



La multi ani David!



La multi ani Irinel!



La multi ani Stefania!



Sa fiti sanatosi, pui scumpi! Si fericiti!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Anomis ne-ai dat cea mai buna veste posibila! E minunat! Cat de mult ma bucur! Sa fie sanatos puiul scump!

Si eu m-am intristat la mesajul lui Diamar dar nu am indraznit sa spun nimic. Am avut impresia ca orice as spune i-as adanci doar supararea...


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput