Dovlecei in sarbatoare *192* LMA Ioana si Sonia!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns santorini spune:





LA MULTI ANI STEFANIA, DAVID SI IRINEL

Sa cresteti mari ,frumosi, sanatosi, destepti si sa va bucurati in fiecare clipa parintii!





Luci multumim de tratatie mami draga. Te pup!

Alex e superba Zeinuca in poze si mie mi se pare ca seamana tare mult cu tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Multumim pentru urari Anamaria,Aida,Mihaela,Iuliana,Anomis,Dana15,Raluk16.
Mihaela multumesc mult!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:


LA MULTI ANI DAVID!!!!

LA MULTI ANI STEFANIA!!!!

LA MULTI ANI IRINEL!!!!


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Buna dimi!!


La multi ani, Davidelu' Frumushelu'!!Så fii sånåtos pui drag si så ai parte numai de bucurii in viatå alaturi de pårintii tai minunati!!



La multi ani Irinelu' Pletoshelu'!!Så cresti mare pui frumos si så fii sånåtos!!



La multi ani Stefania Grasunica!!Multå sånåtate si o viata plina de bucurii iti doresc!!




Alex ti-am vazut printesuca!!Cred ca te topesti dupå ea ce priviri strengaresti iti aruncå.

Luto mami s-a scurs un an de fericire.Vor veni altii si mai si.Pupå tare Davidosu' in zi de sårbåtoare.

techila ce mai afceti? sper ca sunteti bine!

danangie mai intra pe la noi si ne mai spune cum merge sarcina, ce mai fac puisorii tai.

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 15+

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Buna dimineata fete dragi!

La multi ani Darius (cu intirziere, scuze)! La multi ani Stefania, David si Irinel! Sa cresteti mari, norocosi si sanatatosi si sa va bucurati parintii!!!

Mie nu imi vine sa cred ca a trecut un an...parca acum aflam vesti de la Luci si de la Mada ca nasc...eu nici nu ma gandeam ca in doua zile imi voi tine minunea in brate

Luci...drum bun spre casa! Si distractie faina azi! La fel Mada...sa va distrati bine de ziua lui Iri.

Elle ai mami niste fete frumoase frumoase...iar Anna asa buflici cum e ea e tare dulce!!!

Va pup, sper sa revin mai pe seara. O zi insorita va doresc la toate!

de printesa Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Irinel
sa ai parte in viata de multa sanatate si fericire

Stefania
sa cresti mare si sanatoasa

Davidutzu
(asa il alinta mama mea)
sa cresti mare si sanatos si sa ai parte numai de bucurii si noroc. Te pupa tusi Aida , ai ai daca te prind sa vezi ce te smotocesc

Luci draga sa va creasca mare baiatu si sa va bucure sufletele in fiecare secunda

alex draga stiu ca e greu sa ai un sclifosel la masa , ca asa era si sora mea. Dar perioada asta va trece si va creste mare si o sa ai alti nervi ca va tine diete ... si altele si privind pozele am vazut o fetita foarte armonios dezvoltata si frumoasa si fericita. Obisnuieste-te cu ideea si nu te mai supara pentru asta ca oricum nu rezolvi nimic.

anomis cu gandul la voi

diamar tare mi-a placut cum ai povestit de ziua lu Mateiut.

mangulici ce faci?

sabina ti-as fi zis sa vi aici sa faci implantul , dar cat dai pe avion tot mai bine faci acolo ... oricum e destul de complicata procedura. Laci de exemplu nu poate sa faca din cauza ca are oasele fetei 'subtiri'... nu e chiar asa de simplu.

iuliko pup burtica si pe Bruculica

santorini

va pe toate si am fugit ca am de trebaluit ... pachete , bagaj
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

La multi ani trioului de 13 septembrie
David
Irinel
Stefania sa cresteti mari, sanatosi si frumosi la suflet!

Noi am fost de dimineata sa ne cunoastem educatoarea dar nu am stat pt ca inca e racit, a stat doar un pic si s-a jucat si l-am lasat si pe Matei printre copii si s-a jucat si el. Vad ca-i place si lui la gradi, nu m-a mai bagat in seama. El si acasa se joaca asa de frumos singurel.
Deja mi-am facut o pareare despre educatoare pt ca o fetita ii spunea ca vrea sa mearga la dulapul ei sa bea apa si educatoarea s-a ratoit la ea ca mai inainte a baut apa. Era asa o nebunie pe acolo, erau si 2 copii care plangeau, unul dintre ei spunea ca nu-l iubeste nimeni, TV era aprins la desene si am tras eu concluzia ca o sa mearga tot timpul in afara de orele de somn.

mamica fericita de Matei 11.09.2009 si David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Va las si ceva poze noi.

Gata, acum fug, revin mai tarziu.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



Ptiuuu ce frumoasa e!



"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

aida ma gandeam sa fac implantul intr-o vizita in Ro,si asa as fi impusccat doi iepuri de-o data.Dar sigur nu o sa am timp,in 2-3 saptamani,cat o sa am eu concediu,nu voi reusi sa-mi fac implant.


diamarops,cum Tv dat drumul tot timpul?Pfuuu si in prima zi de gradi.Io in gradinita Erikai n-am vazut nici un tv,in nici o camera,nici macar in biroul directorului.
Stiu ca se gasesc locuri tare greu si cu pile si spaga,daca nu-ti place nu poti oare sa schimbi gradinita?



"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Fetelor, multumesc din suflet pentru aprecieri, sunt asa de mandra!!!

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput