Abdomen extra-plat (44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Inca una si plec sa mananc undeva prin oras, vai ce bucurie, ca un copil mic, numai cat vad bucataria si ma apuca regretele ca m-am nascut femeie...ma rog, nu sunt in cea mai buna forma spirituala acum, so...ma bucur ca ies din casa...


Iulix, si mie mi-a facut pofta Deus, am cautat iari de am capiat fructe congelate, numai mure am gasit

Ema, ai tot respectul meu pentru tot ce faci, poi tu nu stii ce e aia depresie

Fetelor, poi daca va prind bine, am sa mai trimit...nu va intoxic, trimit ce consider eu ca e demn de citit, si merita toata atentia...
am o luna de cand nu reusesc sa dorm ok, nu reusesc sa adorm , ma invart, ma gandesc, in fine...zilele astea am primit de la o amica tehnica de relaxare al unui medic(Dr. Norm)...mi-a fost f greu sa ma adun, sa ma detasez de nebuniile din gandurile mele, si sa ma concentrez...
am reluat materialul de 3 ori..in final, m-a prins...a fost incredibil, in sfarsit am simtit...relx, pace...si am adormit.

Am sa vi-l trimit, il puteti descarca in comp. propriu si asculta seara la culcare...
de fapt il pun aici(linkul) ca nu-i nici un secret:

http://www.theawareshow.com/connect/shealy/gift.asp?id=2351

am fugit sa pap somon

Nikole, mami de Albastrel si Albastrica


SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Am citit articolul (cam 80% de fapt) si am ramas impresionata. Mi-au placut sfaturile enorm. Sunt super si foarte folositoare.
Ce imi place ziua de azi. Cate lucruri folositoare am invatat.




.....................................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

As vrea si eu parola adresei comune de e-mail sa pot citi materialelel trimise acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Eloise sunt aceleasi ca la contul de picasa si intri pe gmail.



.....................................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

acum am vazut ce este cu bananele..stiam de mult timp:-)))
adevaru-i ca trebuie sa mancam fructe si legume de sezon, locale si restul doar din surse sigure care automat sunt scumpe! doar nu ne imaginam ca ceva vine peste ocean si este ieftin, bio si bun?:-))))

si noi mai mancam cate o chestie..dar incerc pe cat pot sa ma limitez la morcovi/mere/fructe de padure/verdeturi din piata/sfecla/telina...lamai(ele imi plac prea mult)

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Iaca si eu...v-am citit pe masina, pe drum spre casa. Numai chestii interesante si folositoare.
Aia cu uleiul mestecat dimineata se poate si cu ulei de masline extravirgin...sau de avocadao presat la rece??

Ema, multumesc tare mult ca ti-ai facut timp sa-mi scrii reteta. In proxima zi libera (cand va fi aia, nu stiu), prestez o pizza pt sotz.
Nikole, idem, in ziua libera cu siguranta voi citi cu atentie materialul trimis pe contul comun!

Eu mai nou mananc ff multa lebenitza. Una de 4-5 kg in 2 zile o termin singura. Stiu ca e buna pt ca elimina toxinele si curata ficatul.

Maine trebuie sa ma dezmortesc...am in plan kempo cu Tony. Hannen, te astept sa faci si tu p90x, parca asa ziceai?? La Yoga X si eu ma cam strofoc, dar a treia oara a fost parca mai bine, ceva progres tot se vede.





Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulix

Eloise sunt aceleasi ca la contul de picasa si intri pe gmail.




Multumesc . Am gasit acolo materialul trimis de baby. Cred ca cele trimise de Nikole sint pe yahoo. Pot s-o primesc si pe cea de Yahoo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Pt. materialul trimis de Nikole vezi ca e linkul la pagina precedenta. Uite aici:
http://infoquick-success-library-living-energy-secrets-teleseminar.s3.amazonaws.com/les-empower-alex-loyd-gift-secret-spiritual-laws-of-nature.pdf - cred ca asta e.



.....................................................................................

"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti."- Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Nikole, tocmai ca stiu ce aia depresie. din pacate. fac ce am scris, ex de respiratie de la allure si restul adunate din experienta. ma fortez sa le fac pt cavreau sa traiesc. nu le fac iar de multa vreme, le faceam mai demult. uite ce am facut eu cat am lipsit de pe forum. ma oblig sa fac tot ce fac. nu imi mai dau voie sa cad. am facut asta si m-am simtit groaznic. nu am mai simtit nimic, de fapt...
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149640&whichpage=12


ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput
Mergi la inceput