Albinutze de Mai-Iunie(88)O asteptam pe MARIA!!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Buna dimineata stup...

Pt inceput va poftesc la o cafeluta si pt cine doreste o tigara

Apoi va invit la ospat, pt inceput o gustrica acum merg sa continui pregatirile , dar sa vad cum fac.Ca am una bucata maraici legata de pantalonii mei de cand s-a trezit.Nu stiu ce are, dar nu-i intru in voie cu nimic.
Trimit si revin (ma chinui de azi dimineata sa trimit si nu pot de el )


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png
http://picasaweb.google.com/sorilea73

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SoriLea spune:

Am scris ditamai mesajul si Razvan mi l-a sters Nu mai am timp s-o iau de la capat, dar am sa revin cand am putin timp liber

HAI MARIUCA






- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
SoriLea - Mamica fericita a ingerasului RAZVAN - IONUT (11 MAI 2009)

http://b2.lilypie.com/GcAYp3.png
http://picasaweb.google.com/sorilea73

Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

LA MULTI ANI, SORINA!


SA FII IUBITA, SANATOASA, PUTERNICA SI NOROCOASA!

DOAMNE DOAMNE SA VA AIBA IN PAZA!



***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

La multi ani, Sorina!

Ioana, pe mine nu m-ai dezumflat cu Parisul, ma asteptam la tot ceea ce ai scris, mai ales la partea cu mancarea la restaurant. Noi o sa ajungem acolo vreo 2 zile si probabil o sa mancam ce cumparam din supermarket.
Philip, cand o sa pun pozele pe site-urile fetelor o sa-ti trimit link, dar nu stiu cand o sa se intample asta, am in fata 6 saptamani de nebunie totala. Poate la iarna, la gura sobei, o sa stau sa pun pozele de la mare .

Intrebare offtopic pentru cine se pricepe: ce companie aeriana zboara Bucuresti - Corfu (Kerkyra) in oct-nov?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Multumesc fetelor! Burta s-a lasat foarte mult in ultima saptamana, astfel ca daca privesc in jos mi se pare mica! Cand ma uit din profil e uriasa! Si eu zic ca mult nu mai este, dar uite ca se pare ca tot ziua de marti ne asteapta pt inducere ca fata singurica nu prea vrea sa vina! Dureri de spate si burta, contractii nedureroase cand se face burta pietroi am experimentat in ultimile 2 saptamani dar fara vreun rezultat vizibil! Plus ca ar trebui ca scurgerile sa fie mai abundente, dar eu sunt bine "pecetluita"!
Luni dimineata il duc pe David la gradi si apoi merg la maternitate sa ma vada! Asa am discutat cu dr! Si marti ramane ziua cea mare! Vad ca a iesit soarele la Iasi si sper sa fie mai pe placul fetei sa vrea sa iasa la lumina!
Beca cred ca esti o fire linistita care nu-i place aglomeratia! E tare scump dupa cum scrii! Dar sa-l vezi o data in viata cred ca e de dorit!
Anaela multumesc! Si noi stam "pe ace"! Chiar ii spuneam sotului ca acum parca sunt mai nerabdatoare ca la baieti, poate din cauza ca am intrat in "prelungiri"!

Alina-Mirela 40+6Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

La multi ani SoriLea! Sa fii fericita alaturi de minunea ta, sot si familie!

Ganesha unde locuiti acum? Ai locul demunca asigurat? Lasa ca mergeti in vacante in Maroc!

Alina-Mirela 40+6Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaela spune:

Intru repejor sa urez si eu La multi ani ! Sorilea, iti doresc sa ai o zi de nastere frumoasa alaturi de cei dragi, pupam baiatul sa lase mama sa faca treaba desi el stie ca mami nu trebuie sa faca nimic de ziua ei si de asta sta lipit de pantalonii tai .

Ana cu Darius Stefan Gabriel (29 iunie 2009)

http://picasaweb.google.com/chiriac.ana/Darius10Lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Sal'tare, mamici!
Sunt tare vesela, am fost la dr. meu de suflet la verificat "instalatia", si totul arata foarte bine, dr. tot facea aluzie la bebe3. Pacat ca pleaca el din tara, o sa suspine multe femei dupa el, si eu printre ele . I-am zis ca daca mai fac un bebe ma duc dupa el, sa nasc acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Carla esti bine?! S-a rezolvat problema de sanatate?
Am iesit cu baietii in oras! Au fost tare energici! Ne-am intalnit si cu doua amice cu copii! A fost fain! La cofetarie ne-au foit de numai... Matei a papat ecler cu mana si s-a facut porcusor! David era cand aici, cand dnicolo...

Alina-Mirela 40+6Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ganesha spune:

seara buna fetelor,
La multi ani Sorilea! sa-ti dea Dumnezeu sanatate si sa fi fericita alaturi de puiul tau si de cei dragi.
Am avut si noi o dupa-masa tare placuta la un gratar cu prieteni, a fost placut si pt puiul mic, ca ia placut tare mult la curte, e inebunit dupa pisici si a avut parte de doua.
Alynta...locuim in sectorul 3 pe langa circa 13 de politie, iar la munca sunt in concediu de crestrea copilului pana la 2 ani, iar dupa ce ma intorc o sa vad si cat o sa mai am locul sau nu, la ce nebunie e acum in sectorul public, orice e posibil.
Philip...locul de munca il am pt ca sunt bugetara si cand am plecat in Maroc am plecat ca sotie care-si insoteste sotul la post, asa se face ca mi-au pastrat locul de munca. De asta spuneam ca te inteleg perfect cum este sa te toti muti dupa postul sotului.
va si ma duc la nani langa puiul meu

Mergi la inceput