Albinutze de Mai-Iunie(88)O asteptam pe MARIA!!!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicuratze spune:

Imi cer scuze de absenta.

LA MULTI ANI SORI,multa sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi!!



Va pup pe toate,o noapte usoara.

Elena,mama Andrei (11.06.2009 ) si a lui Radu (21.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Incerc sa trimit repede pana la miezul noptii. La multi ani din inima Sori, sper ca ai avut o zi frumoasa.
Ganesha, am inteles
Alynta, tot 2 in 1 :)
Noi am reusit sa tragem o fuga la cumparaturi cu copii cu tot si acum suntem in drum spre casa, ne ia o ora...
Elena, bun revenit
Cris?
Sunt asa multe fete care lipsesc si de care imi e dor
Duminca viitoare luam babysitter si ies cu sotul sa ma sarbatoresc. Luni vine fata la interviu :))
Va pup, o duminica frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

neata fetele!!

cris, multumesc de reteta. cum a fost la nunta??

ana micu, bine ati revenit din concediu!! asteptam sa ne povestesti pe unde si cum a fost.
noi am folosit vreo 6 saptamani aptamil pepti, formula hipoalergena. a intrat aptamilul in categoria laptelul cu o cantitate mai mare de aluminiu??? ca imi spunea maica-mea ca a dat ceva la tv...noi suntem pe milumil.

cosminica, ai perfecta dreptate. si eu as vrea cateodata sa stam acasa 3 ani, pt a nu mai fi nevoite sa dam copiii la cresa, ci direct in grupa mica.

andata, ce mai faceti?? te asteptam mai des pe aici... bulta bafta copiilor mari la scoala!!!

[mamica fericita de [bebe] matei george (20.05.2009) si arina (22.04.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

alynta, am vazut ultimele poze. mare burtica, domle... mare...se vede ca esti pe ultimii metri... apropo, cum te simti azi?? nimic, nimic...poate vrea sa vina pe 14, de ziua crucii?? ca tot e sarbatoare si mami nu are treaba...

beca, bine ati revenit!! burtica mica!!

anaela, bine ca a trecut raceala puiului!!

dana, stai in pat si va fi bine bebe mic!!!

sori, LA MULTI ANI!!! scuze de intarziere, ieri nu am intrat ca am fost toata ziua la cumparaturi. sa fii sanatoasa, iubita si fericita alaturi de cei dragi!!!

alynta, nu rezist sa=ti spun ca se vede de la o posta cat de mult iti iubesti baietii...atat de frumos si de natural povestesti despre ei...felicitari!!

carla, pe cand totusi bebe 3?? si unde pleaca dr?? nu se mai intoarce??? fetele frumoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

nicuratze, te asteptam mai des...

andreea, sa aveti parte de o bona buna!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Alynta, da, sunt bine, chisturile erau numai incercari nereusite de ovulatie si au trecut de la sine. Pupam burtica!
Otilia, nu stiu pe cand bebe3, nici nu-mi mai doresc atat de mult , dar nici nu ne protejam decat pe sarite, cand ne amintim de calendar. Doctorul pleaca inapoi in Germania, unde conduce o clinica de obstetrica-ginecologie si va mai veni in tara cate 2-3 zile in fiecare luna, dar numai pentru consultatii sau interventiile programate, asa ca n-as avea cum sa nasc natural cu el.
Ganesha, stam la 5 minute una de alta .

Maine e o zi mare, Sabina incepe gradinita. Am avut atat de multe lucruri pe cap incat am amanat sa ma gandesc, dar azi ne ocupam de pregatiri si deja mi se strange stomacul de emotie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otiliap spune:

carla, am inteles cum e cu dr.
in alta ordine de idei, MULTA BAFTA SABINEI la gradinita!!! ce mai pot spune, ai o adevarata domnisoara acum!!!! ce repede trece timpul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare! Tot 2 in 1! Da, marti e sarbatoare mare si va fi ziua de finish a sarcinii, in caz ca nu vrea sa apara azi, maine! Am musafiri si am intrat fuguta sa va zic de noi! Maine mergem la gradi! AM luat floricele, pregatit ruxacel!

Alina-Mirela 41Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Ma tot tin sa ma laud ca aseara am avut o seara frumoasa petrecuta in compania unei minunate familii cu o minunata domnisoara.

Pana facem publice pozutele (ca de, fiu`miu si domnisoara sunt persoane publice) nu divulg identitatile




Status
-- facut curat in toata casa
--tras toata mobila de la locul ei, aspirat si spalat dupa
--sters 50% geamuri
--spalat 80% din haine
--calcat infim de putin


Acum ma pun sa gatesc

Si pentru ca maine o sa fie o zi d`aia in care o sa se taie multe cordoane ombilicale..doresc tuturor care merg pentru prima data la gradi sau la scoala, un an plin de realizari , doar buline albe/calificative fb , dimineti in care sa va treziti usor si o copilarie perfecta!



***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Carla esti mortala cu "instalatia " ta!

Multa bafta Sabinei! Numai cand ma gandesc ca o sa zboare repede timpul si ca unele dintre noi mai avem doar 2 ani pana cand o sa ne insotim comorile la gradi...ma ia cu goluri in stomac, fluturi, par zbarlit, lacrimi in ochi...si alte fenomene surate cu emotiile




***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput