Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***247***

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uali spune:

aoleu...am incurcat nuntile...pe alina am mai admirat-o si ieri in scris..btw sa stii ca nu mi-ai parut roscata...doar foarte tinerica si proaspata
azi vroiam sa o felicit si pe Floric...cu silueta si outfitt-ul de lady

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13

Citat:
citat din mesajul lui adrisimo28

Citat:
citat din mesajul lui cativ13
si...viermisori. nu lipsa de Ca sau Fe, nu alte belele.

ce va dat ptr ei?

dragastoasa de Dragos
http://family.webshots.com/album/578487042vddfgT

zentel, 5 ml la 7 zile

Fiica Ploii




Si noi am luat Zentel. Dar noi am avut alt tratament.

3 zile cate 5 ml(jumatate dimineata, jumatate seara). Apoi asteptam 2 sapatamni si daca vedeam ca elimina multi carcalaci repetam tratamentul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Anelor

speciali pt Pisik, Gaza, Anaan

Alexandra (03.03.09)






Si de la noi + multi pupilici


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Salutare tuturor....ce de burtici pe aici!!!

Noi suntem la Bucuresti de 2 sapt, dar maine plecam inapoi la Focsani. Victor a fost bolnavior. Sapt trecuta ne-am petrecut-o doar pe la dr...azi dimineata am fost iar la dr la o echo abdominala - just cheking...la 4.10 avem programare la ORL sa vada daca are polipi, iar la 6 programare la echo la inima...verificare sa vedem daca mai are problemele diagnosticate la nastere...

Maine insa plecam la Focsani, la buni, la rasfat. Eu o sa revin pt cateva zile in Bucuresti, caci am inceput niste cursuri de engleza.

In rest...nu stiu ce sa va mai povestesc...


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Salutare tuturor....ce de burtici pe aici!!!

Noi suntem la Bucuresti de 2 sapt, dar maine plecam inapoi la Focsani. Victor a fost bolnavior. Sapt trecuta ne-am petrecut-o doar pe la dr...azi dimineata am fost iar la dr la o echo abdominala - just cheking...la 4.10 avem programare la ORL sa vada daca are polipi, iar la 6 programare la echo la inima...verificare sa vedem daca mai are problemele diagnosticate la nastere...

Maine insa plecam la Focsani, la buni, la rasfat. Eu o sa revin pt cateva zile in Bucuresti, caci am inceput niste cursuri de engleza.

In rest...nu stiu ce sa va mai povestesc...


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Cum s-a acomodat Pitonasul fara voi, la bunici?

Iar de voi... nu mai intreb cum sunteti fara el...

PUPICI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Salutare tuturor....ce de burtici pe aici!!!

Noi suntem la Bucuresti de 2 sapt, dar maine plecam inapoi la Focsani. Victor a fost bolnavior. Sapt trecuta ne-am petrecut-o doar pe la dr...azi dimineata am fost iar la dr la o echo abdominala - just cheking...la 4.10 avem programare la ORL sa vada daca are polipi, iar la 6 programare la echo la inima...verificare sa vedem daca mai are problemele diagnosticate la nastere...

Maine insa plecam la Focsani, la buni, la rasfat. Eu o sa revin pt cateva zile in Bucuresti, caci am inceput niste cursuri de engleza.

In rest...nu stiu ce sa va mai povestesc...


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Cum s-a acomodat Pitonasul fara voi, la bunici?

Iar de voi... nu mai intreb cum sunteti fara el...

PUPICI!

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009
http://georgianaspataru.blogspot.com/


Ei, lui Victori ii place la buni...sa vedem insa cum va fi dupa aceste 2 sapt de stat doar cu mami si tati...Ii e bine la buni, caci 2 perechi de bunici sunt la cheremul lui. Plus ca eu stau in majoritatea timpului acolo, iar tati vine si el in weekend.

In schimb eu inca refuz sa ma gandesc la momentul cand voi veni de tot aici si voi merge la el doar in weekend. Ma ia plansul cand ma gandesc si imi imaginez noptile fara piciul meu.

O sa fie greu, dar acum am alte depresii...nu imi gasesc nimic de lucru si e cam neplacut. Mai caut...

Voi ce mai faceti?


_

Gigelica ,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

de dimineata am fost si am luat lista cu actele ptr cresa. nu/mi vine sa cred ce fata mare am!
acum am sa ii fac si eu coproparazitologic si exudat ca cer astia ptr cresa. in rest nu i/am facut nici un fel de analize si nici nu/i fac decat cand o fi cazul...si sper sa nu fie.
am fost si pe la locul de joaca din mall ca afara e cam urat la noi si s/a jucat cu copilasii de la o cresa veniti cu doamnele acolo. acum pitica face nani.

am citit faza cu banana...tantea preoteasa merita macar cateva cuvinte potrivite. dar ma gandesc ca la asa nesimtire nu ar fi priceput oricum.



silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Bianca, eu nu stiam ca trebuie sa si elimine ceva...cu ochi. eu am observat doar ca nu mai e burtica tare...Fiica Ploii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

nici eu nu am facut analize fetei, nu mi-a cerut nici dr si nici eu n-am luat vreo initiativa.
a fost un moment in care imi puneam problema sa-i fac sau nu, am intrebat-o pe dr si mi-a spus: n-ai ce face? ce, asta-i copil de facut analize? nu vezi ce culoare are in obraji si ce roz e-n palme? (cica asta inseamna ca are destul fier...ca io la carenta de fier ma gandeam...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrisimo28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cativ13
eu am observat doar ca nu mai e burtica tare...

habar nu avean de faza cu burtik tare. merci

dragastoasa de Dragos
http://family.webshots.com/album/578487042vddfgT

Mergi la inceput