Nou stil de viata (303)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

N-am apucat sa intru de cateva zile, asa ca urez si eu sarbatoritii:

Sabina, La multi ani Sofiei! Sa aiba parte doar de lucruri frumoase in viata!
Cum ti-au iesit analizele? Ce faci cu tratamentul?

Claudia, La multi ani lui Marc! Sa fie fie sanatos si norocos!

Roxa-Boxa, sa ne traiesti si sa mai dai pe aici! Sa fii cat vrei tu de slaba!

Crystina, La multi ani pentru Ruby-Elena si sa va aduca numai bucurii!

Sunt pe fuga, revin zilele astea.

Va pup,

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

La multi ani Sofia! Sabina sa-ti traiasca mica domnisoara! Tu cum te mai simti? Cum iti este? Fizic, moral. La multi ani lui Marc! Claudia sa-ti traiasca baitul! Citi ani a implinit? Roxana la multi ani frumusete amazoana! Ruby-Elena la multi ani!Lai, 'geaba am venit cu sfaturi ca uite la mine tot nu prea a mers. Cu toate ca am avut grija cit de cit, dupa seara cu restaurantul mi-am revenit in linia si ritmul de slabit abia de azi. M-a cam suparat treaba asta. Eu joi trebuie sa ma cintaresc pt site, sa vad pe urma cum arata per total totul, ca imi urmaresc acolo si cm pierduti si raportul grasime, apa..etc.Am venit cu poze noi insa is 18 august facute, cind a fost prima zi de scoala a lui Aldo. Revin cu noutati cind o sa am asa vreo 7 kg mai putin decit in poza pusa, acum am de ex cu vreo 4kg mai putin.Revin cu un meniu miine.[b]Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Vik, Doamne, ce frumoasa esti Iar copilasii sunt fenomenali. Au niste ochi toti de te baga in boala
Si mie mi-e tare greu, daca intr-o zi am mancat un pic mai mult, sa revin la programul normal. Tentatia este s-o fac si mai lata in continuare, desi stiu foarte bine ca asta e cel mai rau lucru pe care l-as putea face. Eu parca ori sunt la dieta, ori sunt pe campii - si, desigur, ideea este tocmai aceea de a gasi o linie de mijloc, echilibrata, si pe care sa pot s-o urmez pe termen lung. Dar cum?

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

La multi ani sarbatoritilor din ultima vreme.Nu enumar ca sigur uit pe cineva.

Oricum vad ca e cam liniste pe aici.

Marilena, cum se simte tatal tau?

Eu sunt cam chiauna, nu stiu cand a trecut juma de luna.Pe cantar nu m-am suit,de masurat nu m-am masurat,cert este ca am probat ieri o camasa si M-ul imi era mare, S-ul fix.
Dimineata de cateva zile plec tarziu de acasa si bag tare la bicicleta,da nu ma plang, ca eu de cand ma stiu am fost mai pulpanoasa.Desi ma uit la o colega cat e de slaba,bine e si inalta,dar daca ii dai un bobarnac i se frang picioarele.
De mancat mananc aiurea,ca dimineata nu prea imi mai intra mancarea,in timpul zilei nu-s,seara mananc ce apuc.

Azi am mancat asa
MD: o cafea, un ou fiert, o felie de sunca de pui
Gustare: un croissant cu branza, un caffe latte
Pranz: sarit(defapt am bagat niste spumute din alea de lapte invelite in cioco)
Cina_:fettuccine cu ciuperci

Lou, ce mai faci?ne povestesti de botez?Am vazut-o pe Melina, cat a crescut.

Pup fetele stilate.


"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna seara, frumoase doamne!

cu intarziere si scuze, La Multi Ani pentru Sofia de Sabina, Marc de Claudia, Ruby-Elena de Crystina si Roxa-Boxa! !

Vik, ai niste copii superbi iar tu esti super frumoasa!

Mara a inceput azi scoala... nu-mi vine sa cred ca am copil de scoala. Cred ca inca nu realizez pe deplin ce ni se intampla.

Iar eu am 64.5 kg!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

La multi ani sarbatoritelor si din partea mea!

Sunt la 54 de kg, am fost pe Transfagarasan in weekend...A fost superb...ne tot minunam!

Acum consum orice cu moderatie cu exceptia unui singur lucru...anatomia lui grey ...sunt mare fan!...Ma uit online in fiecare seara!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

multumim.gabi oooh felicitari! credeam ca de la anul va intra la scoala, abia ce implinise 6 parca. cred ca din cauza emotiilor ai slabit subit sub 65.lai exact asa sunt si eu, ori o fac lata ori disciplina din aia de comunisti si tre sa gasesc o cale pt ca observ ca usor cu anii nu mai merge totul asa usor. si sper sa o gasesc cind o sa fiu la mentinere, pt ca astea slabe nu fac porcarii din astea in lant, is mai simtite. dupa ce m-am conversat cu antrenoarea mea de aerobic am rosit toata, pai aia arata senzational dar uite ca nu ajunge doar facind sport ci mincind si cu grija, zahar deloc si excese rarute urmate de zile f light.cura am inceput-o pe 26august, de atunci nu am mincat nimic cu zahar, nimic dulce, doar fructe. am mai fentat mincind cite un covrig ca le mai iau copiilor si-mi plac si mie rau de tot, calzi si cu sare deasupra, imi aduc aminte de liceu si facultate, faina alba la dieta..exact cum e mai bine, dar si asta de maxim 4 ori. si de doua ori mers la resto. in rest mincat masurat si la calorie numarata si vad ca merge totusi binisor. ar fi fost cu adevarat bine fara iesirile pe aratura.vreau sa dau kg astea in plus jos, o sa fie cel mai frumos cadou de ziua mea.tumpi spor la slabit!Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna!

Vikinga ai niste copii superbi, "adevarati vikingi", iar tu arati super bine. Felicitari!

O zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

ce-i cu linistea asta?

Sabina, cum esti? Sper sa ne dai vesti bune in curand.

Roxa tu ne-ai uitat de tot .

Lou, astept poze de la botez.

Vik tu esti frumoasa indiferent de kg .

Gabriela . Micutul Filip ce face?

Ieri nu am apucat sa fac sport, astazi insa merg la sala. De-abia astept, nu am mai fost de mai mult de 1 luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Buna ziua doamne stilate!Am fost la sport, am mincat dupa meniu, is in tonae f bune! Sportul asta pe mine ma energizeaza nu alta! Nu fac decit o ora si ceva de 2-3 ori pe sapt dar le fac la intensitate mare, exercitiile le fac cum trebuie, nu fur la ele:))Am uitat sa ma cintaresc dar cred ca sunt in sfirist pe la 75! Nu am mai vazut cifra asta pe cintar de anul trecut! Multumim pentru atitea complimente, sunteti niste dragute.O zi buna si haideti la slabit si mai ales la sport.Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo

Mergi la inceput