Nou stil de viata (303)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna fetelor,

La Multi Ani! pentru sarbatoritii de ieri. Zuzilici, sanatate si noroc. Ieri au fost Sf.Parinti Ioachim si Ana.

Daniela nu pot spune ca a fost chiar detoxifiere, deoarece am avut ceva sarbatoriti la servici. Iar cu sportul nu ne-am hotarat inca, probabil pe la sfarsitul lunii, dupa ce trec "rushii", la amandoua binenteles. Si multumim pentru subiect nou

Sabina sanatate multa si bafta sa obtii tratamentul cu reducerea de la stat.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata dragelor,

Am venit cu micul dejun: cafea, ceai, fructe si cereale. Altceva nu, ca sintem la dieta.

Sofia! Sabina, multa bafta la doctor!

Lai, ca sa raspund la intrebarea ta, noi mincam in oras cam o data pe saptamina si atunci eu incerc variantele mai sanatoase dar daca am pofta de ceva bun mai calc pe alaturi. Atita timp cit e doar o mica exceptie din cind in cind, nu face prapad la silueta.

Azi m-am cintarit de curiozitate. Am 65 kg. N-am mai vazut acul cintarului oprindu-se la cifra asta de foarte mult timp. Ramine de vazut daca se va si mentine aici, nu mai spun ca mi-ar placea sa vad un 64.
Tin sa spun ca in prezent consum 1 cioco neagra pe saptamina, dimineata cereale (ovaz) cu lapte de soia, la prinz la scoala am orez cu pui si varza iar seara incerc sa evit cartofii, piinea si orezul si fac tot felul de combinatii stir-fry la teflon fara ulei (carne de pui + vegetale).
Nu ma indoiesc ca si yoga ajuta.

Daniela, daca ajungi cindva la un curs de yoga, sa ne spui cum a fost. Sint tare curioasa daca-ti va placea. Pe mine ma relaxeaza desi unele "pozitii" nu sint usor de executat.

Un weekend frumos tuturor!

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani, Sofia! Sabina, sa-ti traiasca fata!

La multi ani, Marc! Claudia, sanatate si bucurii feciorului!

O duminica minunata si pentru scolarei/kinderei, un an scolar bun, cu rezultate frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna dimineata!
Va poftesc la o sau un ceai, dupa cum va sunt poftele.

La Multi Ani, Sofia! Sabina sa-ti traiasca printesa!
La Multi Ani, Marc! Hcclara sa-ti traiasca feciorul!

Va doresc o saptamana frumoasa si plina de succese pe toate planurile!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

Nu ati scris prea mult cat am lipsit, am reusit sa ma pun cat de cat la curent cu noutatile.

Sabina, esti bine? La multi ani Sofiei! Sa creasca mare si sanatoasa.

Carmen, tu ce mai faci? Ai inceput scoala?

Delia . Se pare ca ne vedem in februarie la Bangkok.

Lai, si eu vreau sa incep cursuri de tango. Ne interesam pe aici de scoli de dans. Legat de mancatul in oras, party-uri si delegatii, gasesc intotdeauna ceva ce pot manca si cand ies aleg mereu locurile unde stiu ca pot manca ok.

Tumpi, ti-am raspuns .

Revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare!
am revenit sambata seara din Italia, a fost fain, acum spal intr-una si nu mai termin.
Carmen, Violeta multumim frumos! nu am sarbatorit inca ca deh, oboseala, dar avem petreceri sambtata, duminica sapt. asta!

de azi a inceput scoala.
Kile am 74.
din spate nu am citit ca nu am timp deocamdata, sper ca sunteti bine toate.

o seara placuta tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Salutare la ceas de noapte, .

Baietii au inceput gradinita, iar eu am inceput scoala. Ma asteapta planificarile, testele initiale, in fine, treburi de-ale profilor, :). Si sunt racita cobza. In rest, toate bune si frumoase.

nb si o saptamana usoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna dimineata!

La Multi Ani, Ruby Elena! Crystina sa-ti traiasca fata
La Multi Ani, Roxana! Sanatate si fericire!

O zi frumoasa!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Off... raportez aproape 62 kg astazi.
Ce sa fac sa elimin apa din organism?...

Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

La multi ani, Sofia!!

La multi ani, Marc!!

La multi ani, Ruby!!

La multi ani, Roxana!!


Vik, Deli, Ruxi, multumesc pentru idei

Mie-mi vin socrii diseara, sunt in focuri

Lai

Mergi la inceput