FIV in Ungaria 114

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

tamarillys, acum am alta intrebare: ce este acela un "Natural Killer"? Nu vreau sa te obosesc cu intrebarile, dar chiar nu stiu, si vreau sa fiu cat mai informata... Sarcina si nastere usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

tannoo, eu am fost la Hotel Charles si am fost tare multumita: curat, foarte aproape de tot - 20 de min. pana la farmacia Deli, mall, aprozar, etc. Un singur autobuz pana la clinica, daca vrei sa mergi pe jos e cam la 40 min. distanta. Singura chestie e sa ceri camera cu vedere la curtea interioara unde e liniste, altfel, fiind in centru si la strada o sa fie cam galagie. Am uitat sa iti spun, hotelul are o bucatarioara cam dotata cu tot ce ai nevoie: pe mine m-a costat tare putin mancarea pt. ca nu a trebuit sa mananc out tot timpul... Plus pretul rezonabil, daca nu mai ieftin decat oriunde in jur...
Vezi site: http://www.budapesthotelstart.com/budapest-hotels/hotel-charles/informatii-hotel.ro.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

tannoo, cand am spus 20 min. pana la farmacie, m-am referit la 20 min. de mers pe jos - cu tramvaiul faci cam 5 min... La 5 min. e un aprozar, iar la 8 min. e mallul cu supermarket - amandoua sunt date ca distante/timpi de mers pe jos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Neata fete!
1 septembrie! A inceput luna norocoasa pentru noi! Doar toamna se numara bobocii! nu?! :) I-a sa vedeti cati bobocei o sa avem noi de numarat...

Intrebare pentru fetele care au fost la Budapesta: prima consultatie cam cat ma costa?

Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miro_bv spune:

elenus prima cosnultatie (discutie + ultra sound - ecografie mai pe intelesu nostru) a fost in jur de 3-4 mil, nu mai stiu exact, ma pot uita acasa, dar a fost rezonabil mai ales ptr faptul ca a durat cam 1h, raspunzand la toate intrebarile care te framanta :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

elenus
la noi in prima vizita a fost consultatia 13000ft si a facut un eco 8000ft, total 21000ft.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fancy_mona spune:

Citat:
citat din mesajul lui tannoo25

buna,

fetelor, scrieti-mi si mie cateva site-uri unde ati gasit cazare la budapesta, va rog

multumesc,



Noi stam la Pensiunea Korall si suntem foarte multumiti , este intr-o zona linistita , este foarte curat , mai gasesti impresii pe prima pagina si de la alte "colege" de form care au stat aici.
Acolo gasesti si link-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fancy_mona spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenus26


Intrebare pentru fetele care au fost la Budapesta: prima consultatie cam cat ma costa?

Va pupic


In apr. 2009 cand am fost la prima consultatie am platit 21.000 HUF , am in fata chitanta =>consultatie+ecografie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

tano
am gasit un hotel nu departe de clinica
http://www.hotel-molnar.hu/?content=arak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimi

elenusa,21.000 de forints am platit si noi la prima consulatatie.

tanoo,noi am stat la Pensiunea Korall si tot acolo vom sta si acum.ai info detaliate ai pe prima pagina,scrise de mine cu tot ce te-ar putea interesa despre pensiune,imprejurimi etc.patronul este roman si un tip agreabil.

Mergi la inceput