Dovlecei in sarbatoare *188*LMA Raisa si Theodora!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Anomis poti sa vezi pozele de la mare la Lali...

fericita de ALEX 22.09.09


Povestea Licuriciului

Alexutz webshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Draga mea ,

Adica el care e fecioara este foarte critic si daca nu-i place ceva,nu zice doar de dragul meu .
Cat priveste barmanul,era imbracat,dar nu cred ca ar fi facut senzatie dezbracat,ca e mai slabut ca fizic,dar spectacolul lui a fost foarte reusit!



Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Citat:
citat din mesajul lui suede
Ajung si ei intr-un final,scot numai sunete de admiratii iar sotul meu care-i fecioara spune ,,Ce mireasa frumoasa am!",mare lucru pentru el.El saracu murea de curiozitate ca nu stia cum arata rochia si eu ii spusesem ca arata in fel si chip .


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Nu stiu ce vrei sa insinuezi aicishea....la faza cu fecioaraaaaa.
Insa sunt absolut convinsa ca ai fost o mireasa SUPERBA!

Si cand am citit mai jos ca la doispe a cantat Irinuca, am facut ochii cat cepeleeeeeeee!

Barmanul ala era la bustul gol, lasa-ma sa ghicesc....


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

N-am mancat pentru ca mereu se gasea cineva care sa ma ia la dans sau aveam treaba cu Mihnea (sa-i dau sa pape,apoi sa-l culc...)sau cascam gura la vreo surpriza sau eu stiu de ce nu...
Adevarul ca nu prea intra mancarea...ca aveam eu impresia ca daca mireasa sta la masa,sta toata lumea jos,iar eu vroiam sa se danseze la greu...
DOVADA:basicile mele din talpa



Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Hai ca am ajuns si la partea a treia... foarte, foarte frumos, Laura! Ah, de abia astept pozele.
Cand ni le trimiti, te rog io frumos sa imi zici? Pretty please...

Chiar nu ai papat nimica, aide maaaa...

In alta ordine de idei,Techila, nu ma lasa sa pun comentarii la poze... de ce ma, de ce?
Am ajuns la aia in care un bebic vrea sa rupa furtunu-n doua!!!


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede

N-am mancat pentru ca mereu se gasea cineva care sa ma ia la dans sau aveam treaba cu Mihnea (sa-i dau sa pape,apoi sa-l culc...)sau cascam gura la vreo surpriza sau eu stiu de ce nu...
Adevarul ca nu prea intra mancarea...ca aveam eu impresia ca daca mireasa sta la masa,sta toata lumea jos,iar eu vroiam sa se danseze la greu...
DOVADA:basicile mele din talpa



Citat:
citat din mesajul lui NelaM

Hai ca am ajuns si la partea a treia... foarte, foarte frumos, Laura! Ah, de abia astept pozele.
Cand ni le trimiti, te rog io frumos sa imi zici? Pretty please...

Chiar nu ai papat nimica, aide maaaa...

In alta ordine de idei,Techila, nu ma lasa sa pun comentarii la poze... de ce ma, de ce?
Am ajuns la aia in care un bebic vrea sa rupa furtunu-n doua!!!


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009


Vrem sa vedem !!
Intru si eu la pozele Techilei,si revin...daca mai am timp,ca am o gramada de treaba.

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Asa cum am promis mi-am facut temele si am revenit (da'nu pe toate ca neuronu'meu stingher a uitat parola de email si of course ca nu o am notata nicaieri, asa ca fete dragi faceti-va mila si de mine, abia asteapt sa vad poze cu dovlecuti si dovlecele de pe mail si trimiteti-mi inca o data parola! Thanks!

Deci...Laura din descrierile tale cred ca fost super reusita nunta. Asa ca abia astept poze!

Aricelule m-ai terminat...eu sunt la regim de sambata dar am salivat la greu la ce bunatati am vazut acolo la voi. Iar Maria este o frumoasa (ii drept ca si are cu cine semana!!!!).

Fraguta draga...scuze o mie. Eu faceam un spirit de gluma (deplasat) si tie chiar iti era rau. Sper sa mearga tratamentul si sa nu ajungi la cutit. Revenind la mesajul tau de acum citeva zile...intrebai ce jocuri preferate au dovleceii: Isabela e fascinata de cuburi (de plastic de la Fischer Price, le tranteste de parchet de ma injura vecinii, le face turnulet cu ajutorul meu, sufla in ele...se distreaza de numa', mai avem si noi cerculete dar momentan le roadem. Eu i-am cumparat de la Editura Gamma o gramada de carticele super pe carton (deci nu le poate rupe) si interactive...ii plac si o tin ocupata cam 1-2 ore/zi. Dar trebuie sa recunosc ca cea mai haioasa jucarie e taica-sau iar in lipsa lui Blacky, caiinele parintilor mei (amindoi sunt docili si stau sa ii traga de urcehi, mustati (pe ciine of course) se urca la ei in carca si alte asemenea).

Techiluto...m-ai terminat cu puii tai frumosi si expresivi! Eu sunt tare mandra de ce ginere o sa am .

Biaz bine ca ai ajuns la liman si acasa! Hai ca mai ai putin...abia astept sa ne arati poze de la cheful de dupa sustinere!

Mada...ce mai face Iri? Ce ai facut cu bac-ul pana la urma?

Nela, Dana pupici Anutelor frumoase!

Miha esti grozava....uau ce torturi (pui tu corect accentul) am vazut in pozele tale. Iar surpriza pentru Anomis a fost super!

No...m-am intins ca o placinta dar asa va trebuie daca am lipsit doua zile .

Va !

de printesa Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:


seara buna

sa stiti ca n-am recuperat, am intrat sa fac cinstea de rigoare pt ca s-a implinit un an de la cea mai fericita zi din viata familiei noastre
vedeti ca acolo in colt este ospatarul, meniul este "a la carte", fiecare cere ce pofteste, am tocmit un bucatar profesionist special pt voi faceti-va de cap, ca doar o data implineste Ebru Fatima 1 an!

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DIN UTLIMELE 4 ZILE!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

SUEDE sa aveti o viata plina numai de surprize frumoase asa cum au fost la nunta voastra,cred ca a fost de vis de fapt sigur a fost de vis,abia astept sa vad poze
NELA ma bucur ca sunteti mai bine
ANOMIS,super recuperare,sper sa scapi si tu de pitici tai,eu sunt sigura ca Dinu e un copil perfect
SANTORINI sa sti ca si noi(eu si sora-mea) am mers la un an si 4 luni,deci nu am fost asa grabite si sincer nici acum nu imi place sa merg pe jos
VIC_CJ mersi de intrebare,am avut competenta la englza care a mers super bine,am avut una din intrebari care imi e cea mai draga fiinta din familia mea,evident Iri si mai am miercuri la mate,sper sa-l iau
ALEX e bine ca poate respira pe gurita,eu una nu pot si ma chinui rau de tot,hai ca scapati voi si de mucisori
LALI multumim de capitol,imediat ma bag si la poze
BIAZ bine ai revenit,ma bucur ca totul e mai bine
Gata fug la poze,daca nu mai revin sa aveti o seara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Pe mail aveti poze.



Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Suede perfecte pozicile, iar tu mami ai fost superba,de vis. ropia aia din obraz si ochisorii negri erau de ajuns,dar cu rochia minunata a fost si mai si. Te pup,ca incepi sa crezi ca ma dau la tine .

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Seara buna
iar s-a abatut luna neagra asupra noastra ? ce e cu tristetea asta seara ?
Iulika hai burta la control
Suede ai fost minunata dar mai frumos si mai dragut a fost fiul ...ce mocusoara avea ...
A crescut mult de cand nu l-am mai vazut, sa ne mai arati poze cu el.
Casa de piatra si te asigur ca acum va urma o perioada superba in care vei viziona casetele de cateva sute de ori, vei invarti pozele pe toate partile si vei rememora cu drag evenimentul. Sa va fie de bine

I-am vazut si pe baietii de la plaja....foarte draguti, cum se pupau ei

De boracii cei mici ce sa mai zic, se inscriu cu succes acum in familia cu parul scurt .
Techila vroiam sa te intreb daca stiu baietii sa "mearga" cu masinile alea ca am vazut si eu pe aici foarte multe modele....de trebuie ei sa pedaleze asa pe uscat....si nu ma pot hotari daca e distractiv sau nu. I-am vazut pe baieti ca stau acolo in ele...dar de mers, merg ?
Si tu esti foarte frumusica si tinerica

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput