Dovlecei in sarbatoare *188*LMA Raisa si Theodora!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Suede am citit pe nerasuflate povestea si m-am emotionat la fiecare moment....sa aveti parte numai de bucurii si sa va petreceti toata viata impreuna...inca odata FELICITARI!!!

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Citat:
citat din mesajul lui suede
Ajung si ei intr-un final,scot numai sunete de admiratii iar sotul meu care-i fecioara spune ,,Ce mireasa frumoasa am!",mare lucru pentru el.El saracu murea de curiozitate ca nu stia cum arata rochia si eu ii spusesem ca arata in fel si chip .


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

Nu stiu ce vrei sa insinuezi aicishea....la faza cu fecioaraaaaa.
Insa sunt absolut convinsa ca ai fost o mireasa SUPERBA!

Si cand am citit mai jos ca la doispe a cantat Irinuca, am facut ochii cat cepeleeeeeeee!

Barmanul ala era la bustul gol, lasa-ma sa ghicesc....


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Hai ca am ajuns si la partea a treia... foarte, foarte frumos, Laura! Ah, de abia astept pozele.
Cand ni le trimiti, te rog io frumos sa imi zici? Pretty please...

Chiar nu ai papat nimica, aide maaaa...

In alta ordine de idei,Techila, nu ma lasa sa pun comentarii la poze... de ce ma, de ce?
Am ajuns la aia in care un bebic vrea sa rupa furtunu-n doua!!!


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Super Laura,

foarte fain a fost, acum asteptam pozele.

Pentru toate mamicile dragi care s-au gandit la mine sambata.

Noi am fost fuga la mare, la soare, la apa (Dinu ratzoiu, nu mai vroia sa iasa din apa)

Ne-am intors ieri, sotul a luat si o salmonella mica, asa.... de amintire

Lucia I got you babe
Mami de Mozart it is OFICIAL!!!!

Fram, felicitari pentru pisicutza plimbacioasa.
Nela, Ana e de vita nobila, rezistenta, stii da? E soiu ala bun de trece prin multe si le invinge pe toate ca doar cu cine sa semene.

La multi ani Ebruscka scumpa si iubita! Sa cresti mare si sanatoasa, ca esti tare frumoasa (ca sora ta aia mai mare de apare cu tine prin poze)

La multi ani Philippe
! sa cresti mare puisor si sa o rogi pe mami sa ne trimita cateva poze cu tine pe mailu comun sa te cumoastem

La multi ani Alexsilor!
ba chiar mai mult: Cine are un Alex in familie sa mearga fuga la Miniblu si sa cumpere cu reducere20% ce le vrea sufletelu' da sa arate ca detin un/o Alex in familie. E valabil doar azi.
Fugiti!

trimit repede ca sa aveti timp de cumparaturi si ma intorc ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Te pup Simona!
Ce frumos tre' sa fi fost Dinutu ratusca!!!
Pozici nu ne dai?

Sa stii ca te invidiez oficial! Mai, ce tort ti-a facut Miha, pe care o pup! Incredibil!!!

LA MULTI ANI DE ONOMASTICA, dragilor!

Alex

Eu tot la pozele lu' Techila sunt... sunteti toate pe ele, merge asa de greu...va rog sa va dati jos! sau netul meu/calcu' meu sunt naspa rau! Dupa aia trec la ale lui Lali!

Si dupa aia

Si am vrut sa o sarut si pe Lullaby, am vazut-o zilele trecute!


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Anomis este valabila reducerea in toate magazinele Miniblu sau doar in anumite magazine?
Eu vreau sa-i iau lui Praslea o tricicleta de acolo si cu reucerea asta de 20% as economisii vreo 120 de lei...

fericita de ALEX 22.09.09


Povestea Licuriciului

Alexutz webshots

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

m-am intors

Crissule vreau si io poze cu voi in vacanta.
Am vazut Amiliciul plimbaret. Frumoase pozele mami, si va sta tare bine la amandou cu baticutze
Unde faceti petrecerea cu prietenii?acasa sau afara?

Carinosule, sa stii fetita scumpa, ca vin cu Dinu sa ne citesti pe malu marii, ok? Uka dear, m-a topit scumpa mamii

Iuliapapusa cum mai e papusa noastra ruseasca? a scapat de bubita mare si rea?

Bia, bine ai venit, cum se impaca cele 2 minuni ale tale? Mai spune-ne despre ei ca tare frumos le zici (una care isi face urechea palnie si isi pune ochelari cu lentile tip fund de borcan)

Alex, am vazut pozele voastre de la mare si daca nu stiam ca v-ati intors mai repede as fi zis ca ati avut o super vacanta. E clar ca Allesia e incantata de nisip si de apa.

Liliacule draga
, mi-a placut tare de voi la intalnirea cu Cristina&Emma&Andrei si ca esti tarte goscodina cu cus-cus ala esti de coma. cu drag.
Si zici ca mergeti la mare? am vazut bine, ai scris Neptun?
io vin la 2 mai joi, poate ne vedem

Mely felicitari de dintzocs. si sa ne spui daca ai terminat cu decoratul camerei pustilor, daca da, baga niste poze la ochiu asta, ok?

Daci, mami harnicutza, mai pune odata rogu-te link-ul sa ma minun si eu de mandretea ta.

Elle ma bucur sa citesc ca te-ai impacat cu jumatatea si ca piticii cu Anna au pocnit, Ceva planuri de vacante?

Dana uite iau exemplu de la Lull(mami frumos si Alex zambitor topitor) si iti dau o bucata mare de fagure, nu, nu balesc pe el, promit, da hai si mai scrie si pe aici.


Mami draga de Uku, ce faceti, v-ati mutat? cum e cu pregatirile?

Aricelule drag sa-ti trasca minunea frumoasa si cuminte de acasa. Mai pune odata link=ul la poze sa balesc si la tortul dvs.
Raluk cat mai stati pe acolo ca tare fain e

Ma bag sa vad poze de Mangulici, Techila si Lali si ma intorc daca ma mai lasa Dinu.
Azi avem programare la un nou pediatru care are marea datorie de a-mi scoate piticii din cap referitori la greutatea lui Dinu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissbebe

Anomis este valabila reducerea in toate magazinele Miniblu sau doar in anumite magazine?
Eu vreau sa-i iau lui Praslea o tricicleta de acolo si cu reucerea asta de 20% as economisii vreo 120 de lei...

fericita de ALEX 22.09.09


Povestea Licuriciului

Alexutz webshots


eu stiu de miniblu de la favorit de sub medlife da ca sa fii sigura cauta magazinul la care vrei sa mergi si incearca un tel
http://www.miniblu.ro/

te pup cu drag si daca iti iese pasenta vreau poze, da

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NelaM spune:

Am vazut cei mai frumosi cheliosi EVER!!! Gata, pot sa ma culc.

Uka, Iepi... va imbratisez tare, tare, am uitat sa va zic pana acum, desi numai asta am avut azi in cap toata ziua!
Daca pot sa ajut cu ceva, indiferent cu ce, va rog sa nu stati pe ganduri!

Dana si pentru tine un pupic.
Sigur as mai fi vrut sa mai zic multe, dar mi-e somn tare...

V-am pupat!


Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui NelaM
Sa stii ca te invidiez oficial! Mai, ce tort ti-a facut Miha, pe care o pup! Incredibil!!!

Nela si Ana Nazdravana(19.09.09)



Miha RULZ!!! yeah yeah!!!! she does!
pup Miha

Mergi la inceput