Gasca de Constanta *122*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
La multi ani Ionut! Sa cresti mare si frumos!

La multi ani Alexandrii si Alexandre!

Multumim pentru urari!
Lali umbli sub acoperire?
Dana drum bun, concediu placut!
Crix multa sanatate si sa ne "auzim cu bine"!

Eu mi-am vaccinat fetele cu ROR-ul, nu am avut probleme, ca reactie pot aparea pete ca la pojar, dar nu febra.

Va doresc o seara buna!

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Strigarea la catalog,aveti grija ca va scriu pe biletel si va asculta la urmatoarea ora domnisoara profa,da?
Adinutza,Andata,Bettyk,Cornelia,Crixia,dadi_t,Emaaimee,Happymumy,
jone,Leditia,LeeAnn,Lizuca, Lulu77 , Madamsadamy , mery_anna ,mihaela770 ,Ontica Camelia, vladis ?
Pe Dana nu o strig,ea va da sanctiunile...

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Nimeni? o sa aveti pedeepsee !

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

eu sunt aici....calc, de ieri dimi spal, intind rufe si calc iau o tzuica in nas, ca ma lasa nervii capului

Andata, am fost in Tom si magazinul de camashi Braincof nu mai era unde stiu eu...
si m-am ofticat rau, rau...am intrat la Mark&specncer si am vazut o pereche da papuci(i-am avut la intalneli, aia negri cu 2 barete cu shtrasuri), pe care mi i-am achizitzionat in iunie cu un mega, supra scor si acum erau redushi la 80 lei ...cred ca de nervi o sa calc toata noaptea, eu am dat pe ei de 4 ori mai mult!!!

in rest, am luat nimicuri de prin alimentara, am gasit o bluza pt Tibi cu micky, pluto &donald la 25 le, shosete la 20 lei/4 bucatzi...

am mai vazut dresuri frumoase pt. fete la 7 lei, hainutze de blugi convenabile la pretz 9sarafane, fustitze, pantaloni)
la Kiabi oferta mare la 1 produs cumparat, gratis 3...n-am intrat din lipsa de timp, chef, bani & aglomeratzie

gata pauza !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Strigarea la catalog,aveti grija ca va scriu pe biletel si va asculta la urmatoarea ora domnisoara profa,da?
Adinutza,Andata,Bettyk,Cornelia,Crixia,dadi_t,Emaaimee,Happymumy,
jone,Leditia,LeeAnn,Lizuca, Lulu77 , Madamsadamy , mery_anna ,mihaela770 ,Ontica Camelia, vladis ?
Pe Dana nu o strig,ea va da sanctiunile...


Lali...maine dimi strigi catalogul....la ora asta doarme lumea

da' tu ce faci? maseleshti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

aaa, deja eram la a doua pauza, calc 15-20 min fac pauza, mai bine ma duc la

cine face cafeaua dimineatza???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex

aaa, deja eram la a doua pauza, calc 15-20 min fac pauza, mai bine ma duc la

cine face cafeaua dimineatza???


Io fac cafeaua ,nush cat de rea sau buna e,dar daca nu se plange nimeni eu o fac.Nu maselesc inca,maselesc mai incolo,mai pe la 4-5 cand vreau eu sa dorm [:d]...

Uitasem pe cineva sa strig,si anume pe Cryss_Cryss. O sa o trec maine si pe ea la catastif.Acu nu am chef de nimic,imi e ca modific prost .

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimi!
www.informal.ro/wp-content/uploads/2009/02/images-in-coffee-11.jpg" target="_blank">Cafea ,, ceai (nu mai stiu cine voia ,nu sunt buna de ospatar ca am nintea scurta ,www.culinar.ro/forum/continut/Retete-in-imagini/24562/Cozonac-impletit/" target="_blank">neste cozonac daca vrea cineva ,si neste croissant.
Va puup.

Lali mami de Paul-Iulian ( 01.10.2009)
Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Buna dimineatza!!!! Vodca sparge gheatza

o cafea, o maslina, o atentzie....trezireaaaa!!!!



O zi minunata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elypetrov spune:

Buna dimineata , in primul rand vreau sa le urez celor care si-au sarbatorit ziua de nastere sau onomastica , " LA MULTI ANI " , sanatate ,fericire si noroc
DANA concediu placut
Despre imunizare ce sa va spun cred ca tot homeopatele si naturistele sunt mai bune , eu acum ii dau catina cu miere de salcam , catina adunata de tatal meu iar siropul l-am facut eu , i-am dat anul trecut BROCHOVAXOM dar nu cred sa fi avut rezultat, ce ia facut ei bine sau asa mi s-a parut mie a fost SINGULAIR chiar daca este pt asmatici
Eu la aceasta ora m-am apucat de gatit, in loc sa dorm si eu ca omul, gata ma duc la bucatarie ca am facut si cafea ,cine mai doreste sa spuna ca imediat il servesc

Mergi la inceput