Fulgusorii de nov.dec 2009 (*81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

'neata

vin cu ochii carpiti..Fla s-a trezit azi-noapte sa manance ...apoi a mai adormit la noi in pat

Am intrat sa va dau .. asta asa..ca sa ne strangem
Si astept si pozele lui Getik de la nunta!!
Apropo, La Multi Ani sanatosi in casnicie, fericire si intelegere!

LauraB unde esti? ca mi-e dor de tine

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Neatza, ma bag si eu la o

Din fericire Vlad s-a trezit azi-noapte numai o data, si atunci doar pentru suzi... Insa te inteleg, Camy... Vlad are nopti cand se scoala de 7-8 ori si de 3 ori mananca

Va pup si revin mai tarziu

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

asa este, sunt copilasi care se trezesc de multe ori pe noapte..pana hat..departe...ajung si la 2-3 ani asa
Nu cred ca e si cazul meu!!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

e o vreme de kko aici,,ploua foaret tare.....nici un animal nu ai da acum afara din casa... si trebuie sa-mi cumpar acetona si h. igienica...

Fetelor..de maine merg la servici!!
Ma rog... nu 8 ore, dar voi merge...

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata !
Mi-a mirosit a cafea si-am venit
Si la noi ploua,e vreme urata si noi ne-am invatat acum cu plimbarile , Razvan s-a trezit a fost in balcon si-mi zice" mami mergem la plimbare cu umbrelele ?" ( de fapt el are o umbrela cu McQueen , personajul preferat si mai era si asta motivul...ca acum o poate folosi )Dar pe bune ca as pleca asa pe undeva ...si ce daca ploua ?

Getik - iti urez si eu sa aveti fericire si intelegere, sa fie totul asa cum va doriti,pana la adanci batraneti Casa de piatra incontinuare

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

'neata
mummy intr-adevar s-a dus linistea noastra...dar tot asta am asteptat sa misune, nu? ....cel putin eu da...
getik casa de piatra si multa fericire si intelegere...

si aici ii o vreme nasoala, ploua...eu fac azi pizza...si un coltisor in tava ii las pt David...adica fara condimente sosul si cu piept de pui....asta va gusta la masa de la 17, sper sa-i placa.......si la amiaza are supica de pui cu taietei......

stiu ca nu-i voie albus pana la 1 an....dar taieteii sunt facuti de soacramea, evident cu albus.....are ceva? eu ma gandesc ca nu...


A_driana , de minunea mea David-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Camy- nu ca as vrea sa va sperii (eu de-abia ma reobisnuiesc cu gandul), dar Andi s-a trezit de 3-4 ori pe noapte pana la 3,5 ani.

A_driana, albus nu trebuie dat pana la 1 an... galbenus e musai sa-i dai, pentru fier - eu ii dau lui Vlad de la 7 luni

Eu am inceput incet-incet sa-i dau lui Vlad de la noi de pe masa una-alta, pentru ca mancarea gatita special pt el (fara gust) o refuza categoric (rar ii place ceva - mai nou isi baga degetele in gura si scoate mancarea care nu-i place) si eu vreau sa renunt la borcanele... asa ca... o luam incet-incet catre mancarea de baiat mare... acu' n-o sa-i dau ciolan cu fasole, da ii mai scap blat de pizza cumparata, o sunca de pui, o prajiturica de la Andi... ma rog, sa vedem ca mai exista si alte gusturi pe lume.



de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

si daca is facuti taieteii cu oul intreg...si asa ii fierb in supica are ceva?...

mummy am corectat...la albus ma refeream...ca galbenus ii dau si eu demult...


A_driana , de minunea mea David-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

neata am venit si eu la sunt ff fericita si azi pe langa mai dau si bunatatiisi binenteles pozele care nu lipsesc aici le gasiti
http://picasaweb.google.ro/102347085797853723665/Nunta#
sunt mare parta acasa la mine dar o sa pun si cu tati mai incolo daaca am tmp

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

am noutati legate de ary azi a zis TATA si ia mai spart un dintisor sus in total are 5 dinti

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009

Mergi la inceput