Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (128)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

felicitari buturel!
Te-a ambitionat bobitza? [:-P]

Analiza ii face intepand-o in deget si-i stoarce de acolo cateva pic de sg. Data trecuta n-a plans. Doar s-a enervat ca nu-i dadea drumul la deget!

Merci de raspunsuri!

Si noi am coborat ieri nivelul la patutz ca a gasit-o sotul stand pe varfuri si tinandu-se de margine..brrr..putea sa cada in cap!

Acum nu mai are are cum sa se ridice!


Cat despre rampele pt carucior...la noi ditamai sediul central al BRD nu are asa ceva! Rusine!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Buna seara si de la noi!

Sondaj: baita si masaj zilnic, pentru ca-i place, ne-am obisnuit si doarme bine.

Rampe si scari... cu cine sa te certi?

Maine incep serviciul, tati e mamica sefa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Bafta Mandrutza!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Bafta Mandrutza!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_


Multumesc! Mai mult tati are nevoie de bafta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

bunaaaa!!! mi-a fost dor de voi si stiu ca si voua de noi, nu-i asa? gata, ne-am facut plinu de plimbareala, eu cel putin, ca sotu mai vrea. nicaieri nu-i mai bine ca acasa!

daca mai tineti minte, al meu a fost catalogat drept "cam slabut si un pic anemic", drept pt care am inceput o campanie de ingrasat. asta inseamna portii ceva mai mari, iar in afara de legume, in restul meselor am adaugat cereale. si ne-am intors dupa o saptamana cu 170 de grame in plus! pt mine e f mult, nu mai tin minte cand a mai luat asa intr-o saptamana. dar inca nu are 7 kile (plateea, apropo...), ci 6.960....eh, important e ca e vesel, tipa, zice, comenteaza, e f expresiv, sta ca un catel in 4 labe si da semne ca in curand o sa se si deplaseze din pozitia asta.

bun, cam asta la capitolu cioara.......recuperez si maine dimineata intru la "program" normal. o sa pun si poze......o sa vedeti......va pup pe toate!!!!!!!!!

mama unui pui...Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

bunaaaa!!! mi-a fost dor de voi si stiu ca si voua de noi, nu-i asa? gata, ne-am facut plinu de plimbareala, eu cel putin, ca sotu mai vrea. nicaieri nu-i mai bine ca acasa!

daca mai tineti minte, al meu a fost catalogat drept "cam slabut si un pic anemic", drept pt care am inceput o campanie de ingrasat. asta inseamna portii ceva mai mari, iar in afara de legume, in restul meselor am adaugat cereale. si ne-am intors dupa o saptamana cu 170 de grame in plus! pt mine e f mult, nu mai tin minte cand a mai luat asa intr-o saptamana. dar inca nu are 7 kile (plateea, apropo...), ci 6.960....eh, important e ca e vesel, tipa, zice, comenteaza, e f expresiv, sta ca un catel in 4 labe si da semne ca in curand o sa se si deplaseze din pozitia asta.

bun, cam asta la capitolu cioara.......recuperez si maine dimineata intru la "program" normal. o sa pun si poze......o sa vedeti......va pup pe toate!!!!!!!!!

mama unui pui...Stefan


Sa va fie de bine plimbarea si felicitari pt cele 170 de g, asteptam poze!


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

M-am incapatanat sa scot delfita la plimbare in seara asta. Rezultatul....m-am intors uda din cap pana-n picioare, urata ploaie.


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Noapte buna pufuletilor si mamicilor, ma retrag ca mai am putina treaba si vreau sa las totul in ordine ca maine tati ramane singur cu Cristi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandruta

Noapte buna pufuletilor si mamicilor, ma retrag ca mai am putina treaba si vreau sa las totul in ordine ca maine tati ramane singur cu Cristi.


Succes maine si tie si lui tati!
Ne vedem joi?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui mandruta

Noapte buna pufuletilor si mamicilor, ma retrag ca mai am putina treaba si vreau sa las totul in ordine ca maine tati ramane singur cu Cristi.


Succes maine si tie si lui tati!
Ne vedem joi?


Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

AMR 6 kg

Ne vedem!

Mergi la inceput