"Abdomen extra-plat (40)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

elena, avem gusturi diferite, atita pot sa spun momentan
dar nici ale tale nu sint rele deloc...:)
mai vreau sa aud si alte opinii...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Eunice, spor la sofat! hai ca nu e asa rau, ia sa vezi ce repede te inveti! Plus, eu in primul an de sofat asa de tare imi placea sa merg cu lamaita in geam! se dadeau toti din calea mea iar la nebunia din Bucuresti era mare lucru! Acum cand vin in tara mi-e frica vreo 2-3 zile pana ma obisnuiesc apoi imi revin. O sa fie bine si la tine ai sa vezi!

Cine e capoeira man asta ?

Da, in Februarie dam petrecere! mai nasol de Chiqui ca o sarbatorim numai o data la 4 ani :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Asa acum sa va laud:
Anda arati super super!!!
Sabina esti foarte dragalasa si copilaroasa!!!
Nikole ai niste ochi superbi!! Si o silueta!!
Chiquitita arati mamico tare bine! Si micuta ta e o dragalasa!
Ruxandra ce transformare!!! Bravo tie!!
Mephala si tu arati super!! Si baietei tai sunt superbi!!
Claucia ce copilita esti cu parul cret!!!
Marina, Macrina ce copilasi superbi aveti!!
Nikole arati de 20 de ani!! Si ai dreptate cu sprancenele! Iti sta mai bine cu ele mai grosute!
Anca ce frumusica esti!!
Baby ce sportiva esti!! Si ce bine arati!!
Ele ce frumoasa esti si fetita ta la fel!
Deus oau!!! Esti superbaa!!
Elena esti f. f. dragalasa!! Si iti sta foarte bine cu noua frizura!!
Xio esti superba!! Si prietena ta arata !
Magne frumoase picioare!
Luminita, Hannen m-ati lasat asa fara sa va admir?? Mai fetelor m-am imbolnavit cand v-am vazut!!! Sunteti SUPERBE!!!
Maine pun si eu poze! Am fugit la nani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Allure, nu-mi place nici unul in mod deosebit; un clasament al meu ar fi:

1. Dave
2. Eddy
3. Shannon

nah, .

Sabina, esti frumoasa si arati bine. Si copilele sunt dragalase foc!
Miresica japoneza a castigat un loc fruntas intr-un concurs, din cate imi amintesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Buna seara:-)

Allure - Eddy, Aaron, Brent mic dejun, pranz, cina

Sabina esti subtirica si ai un bombeu obraznic

Allure - trebuie sa incerc si eu coarda mai serios, habar nu am cat pot sa sar si daca nu-mi rup gatul

am venit tarziu acasa si am mancat o tona de salata cu fasole, ceapa, rosii, castraveti, ardei...si cine stie ce a mai pus sotul in ea:-)



devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Lumi suntem doua cu sprancene chinuite:-)))) lasa mama ca noi trebuie sa ne simtim bine...cand o sa putem le lasam sa creasca. Eu nu am cum sa stau stufoasa o luna! si mor cand vad femei care au spancene urate cu tot felul de cioturi fiindca ele au programare la cosmetica doar in ziua X...sau mustata ori par pe barba!

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Top 3 la mine:
#30 Shannon
#34 Brent
#33 Kenny

Sabina: esti frumoasa foc si finuta si arati bine bine
Allure: mersi de explicatii
Xio: pune-te pe treaba si fugi afara. E o sansa buna pentru tine.
Ruxi: poate ai vreun drum prin Cluj si dai un semn sa ne vedem (cu Deus si Baby daca vor si ele).
Eunice: hai mai fii curajoasa. E asa fain sa ai mobilitate. Mie daca imi iei masina, sunt ca si fara picioare. La noi in familie, doar eu conduc si e tare bine.
Noi in seara asta am ajuns la ortopedie, ca mandra aseara a facut cascadorii si s-a pricopsit cu o fisura de 2 cm de tibie. Deocamdata avem fasa si duminic refacem radiografia sa vedem cum evolueaza. N-are voie sa calce pe picior, asa ca sta in pat si striga, ca vrea apa, pisu, inghetata, una alta .

People are always blaming their circumstances for what they are. I don't believe in circumstances. The people who get on in this world are the people who get up and look for the circumstances they want, and, if they can't find them, make them. ~G.B. Shaw

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Allure, ghidul l-am pus pe prima pagina ca m-am gandit ca atunci cand va fi gata sa fac link exact catre pagina asta si el sa fie al doilea subiect dupa primul ca sa-l reperam usor, nu pe la jumatea paginii. Exac in locul asta o sa fac modificarile pe el, nu e nici o graba. Eu nu am nici un merit la ghid, am adunat la un loc ce ati scris voi .
P.S. Erai inalta si slaba cand sareai coarda, nimic nu avea legatura cu vreun hipopotam.

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Ziua buna!

Eu astazi am avut in program rezolvarea unor probleme neplacute de sanatate, dupa care...relax, ma rog atat cat am putut.
Am avut la micul dejun iaurt cu nuci+o lingura dintr-un amestec de seminte(gata cumparat:soia+seminte de floarea soarelui+seminte porumb+seminte in) si un mango.

un cocos si o banana ca si gustare

ciorba de pui la pranz cu doua felii de paine integrala

o cafea cu lapte+un fruct carambola(nu stiu denumirea in engleza) - gustare

somon grill cu orez la cina.

Am o carte f faina despre nutritie scrisa de Nancy Clark's, Sport Nutrition Guidebook, incerc dupa recomandarile ei sa-mi schimb un pic dieta.

Mers pe jos o ora astazi, pas alert, m-au cam trecut caldurile si transpiratiile , ca vine primavara aici, cresc temperaturile de la o zi la alta, e f cald.
Slava Domnului ca la fiecare colt de strada gasesti cocos rece de cumparat, te salveaza efectiv de la lesin!

Nikole, mami de Albastrel si Albastrica


SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Azi am avut ultima clasa de bootcamp mai incepe din nou din toamna ... Uff! Mai am de asteptat

Daaaarrrrr! Vestea buna e ca am slabit! la inceputul antrenamentului aveam grasimea corporala de 24% ( luata calumea cu pinch-erul nu BMI) si acum la sfarsit m-a masurat din nou si am 18%!!!! wow! Am dat cam mult jos!dar am trecut din categoria fitness la athletic Asa ca am bagat o prajitura cu cioco alba si capsuni sa imi refac fortele

Tocmai am vizionat miss univers si mi-am smuls parul din cap

dar mi-a parut bine ca a castigat preferata mea !

Va pup noapte buna

Mergi la inceput