"Abdomen extra-plat (40)"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Luminita aveai un colaj foarte frumos cu poze...de ce l-ai scos? ne mai clateam si noi ochii

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

astept sa imi creasca sprancenele:-)))


lasand gluma, o iubesc pe viata si dupa
http://www.youtube.com/watch?v=DhbbUhLxDZA&feature=search

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!
http://www.youtube.com/watch?v=CvEWuheF8vc&feature=related







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

ce figura esti! :)
ala in chilotzei albastri era frumos taaare! pune-l inapoi ca acolo nu se vad sprincenele, numai muschii

am pus si eu o poza cu mine pensata ca sa vezi ce diferenta face naturaletea versus "stilul smuls"...ce-oi fi avut in cap la vremea aia?? bine ca mi-am revenit.

si am pus si o poza cu ardeii umpluti facut in weekend tocmai am mincat unul de prinz, ce buni au iesit dar nu mai fac in veci! e asa multa munca la ei!!

http://picasaweb.google.com/118369690649075829938/Nicole?locked=true#5508633786447859458

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Buna seara!
Si eu..pe aici.. Allure, te-am vazut sarind coarda. FFF tare! Eu cand sar coarda e show, stau baietii pe scaunele si rad tinandu/se de burta.
Nu am mai intrat pt ca ni s-a interzis cu desavarsire netul la serviciu, cu exceptia anumitor siteuri iar DC nu e printre ele, iar acasa nu am avut timp. Am ramas fara bona, la noapte vine mama, sunt suparata foc.
Iau ore suplimentare ca sa imi bag mintile in cap sa sofez si eu si sunt suparata iar ca sunt o bleaga ca mi-e frica de masini, in fine..

Cu sportul, nu am mai facut Shaun, am facut Revabs. Daca dupa ce am terminat programul mi s-a parut cam usurel, ca nu am transpirat nici pe jumatate ca la Shaun, a doua zi..jale..febra musculara de zile mari. Am zis ca dreg busuiocul facand alt profram. Am facut ir cu capoeira boy, full throttle abs. Am facut febra si mai rau.
Apoi usurel mi-a trecut. Imi place clar mult mai mult decat Chalean, dar ..ii lipseste dementa lui Shaun. Oricum deocamdata fac revabs.
Nu am citit nimic mai nimic din urma.Am sesizat doar ca au venit fete noi, va urez bun venit si spor la sport.

Va las, ma duc la ale mele..
Oricum, oricat de suparata as fi sport tot fac.

Noapte buna!


Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Hello!! Am venit si eu de la o tura de parc cu nepotelul si ceva alergat la activ (jumatate de parc adica) ca sa il fac sa rada,dar mi-a iesit sufletul.
Allure eu nu pot sa vad linkul. De ce?
La capitolul mancare la cina am papt 1 ardei copt cu ustoroi si putina lamaie, 2 felii de paine, branzica si 2 rosii.
Luminita super danseaza Ciara!!! Ce miscari face... Si arata intr-un mare fel.
Ma duc si eu la nani ca sunt obosita si maine o iau de la cap! si noapte buna celor ce fac nani de acum si o seara linistita celor ce mai stau!


http://picasaweb.google.com/105008791158183905900




Don't woryy, be hapyy!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Revin doar sa zic ca si eu sunt nascuta tot in februarie, pe 27. Sunt peste cu ascendent in gemeni. Vad ca suntem destul de multe cele din februarie.



Baietzii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Ce face omu (aka eu) dupa ce vine rupt de la munca?????...Ma uit la viedeo-ul proaspat downloadat cu p90x..sa vaz daca e de mine, sau prima data sa fac ceva mai usurel.

Raportez pe azi ca am mai mancat 2 gustari: struguri cu nuci...si curmale cu laban (un fel de iaurt de baut). Si acuma ma bag intr-o salata mica-mica.





Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Pearl, P90X nu e asa de speriat, pe bune. MAi nasol e cu Shaun.

Iulix, ti-am trimis PM. Pune si tu pozele tale la albumul comun.

Eunice, bine ai revenit! Spor la sofat!

Ma duc sa ma vopsesc...uf!

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Eunice Si eu cand sar coarda ma impiedic de ma mir ca nu cad de imi rup gatul. Sper sa gasesti repede pe cineva pt. baieti! Am citit din perlele lor!! Super!!! Am murit de ras!!
Si eu sunt balanta cu ascedent in balanta!!! Si cica ar trebui sa fiu calma si impaciuitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Iote ca pot sa vad pozele si de la servici! atat mi-a trebuit :))
ca acum am ce comenta

Sabina, esti o frumoasa !!! Cum am zis semeni un pic cu Andreea Marin si Chenoa (de care imi place tare mult) si ai doua mogaldete scumpe foc!!

Allure, mi-am clatit ochii cu pozele pompierilor! Dar la fata nu prea m-au impresionat prea mult.. desi sunt constienta ca o poza nu e definitorie si ca in realitate poate arata mult mai bine. Oricum am facut top 3:
1. Adam (poza # 32) - daca nu ar avea parul ala poate ar fi mai bine
2. Kenny (#33)
3. Corey (#42) edit: rectific, nu mai imi place de asta! hahaha

So? care e clientul tau?

Lumi, lasa sprancenele, noi vrem sa vedem muschiu'! Mi-au placaut ultimele poze in rochita cea noua, aveai un cadru asa mai obscur care ajuta la definirea muschilor Mai ai putin si o intreci pe Ciara


Mergi la inceput