Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (125)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

am vazut poze cu patriotul foarte are a crescut..............
andre_lina cum esti?????????



nu v-am zis..tot am vrut sa va zic..........
cred ca daca nu sapt viitoare, dar din 1 spet memrg la lucru.......
nu merg in fiecare zi, dar macar de 3 ori/sapt cate 8 ore............
of of
va fi greu, dar sigur voi rezista........

Am atata dragoste sa iti ofer, incat nu stiu daca o sa imi ajunga zilele ce le mai am, sa te pot iubi...dragul meu copilas...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

la multe lunite TEO!!!!!!!!!!!!!
asteptam tortul.................si pozele..


Am atata dragoste sa iti ofer, incat nu stiu daca o sa imi ajunga zilele ce le mai am, sa te pot iubi...dragul meu copilas...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

BALY, ADINA, ma bucur ca ne aduceti vesti!
Noi ne-am gandit mereu la voi, v-am mai strigat din cand in cand, asteptam vesti de la voi cu atat mai mult cu cat stiam de problemutele voastre! Sa speram ca daca iar veti disparea, macar o data pe luna sa intrati sa ne spuneti de voi.

BALY, tu ai mai intrat, dar faptul ca tu esti in lista si Adi nu, ins ca a fost sters din greseala sau neatentie. Sorry.
Ai primit parolele? Ne pui poze?

ADINA, tu nu ne-o arati pe Dalia? Ii spun asa pt ca imi place f mult numele asta! pup Mariuca si mamica ei!


DANYELA, MIRELA

Am vb cu DANASOR la telefon, eram la mare cand m-a sunat. Nu are net si are in plan pana in toamna sa rezolve cumva. A intrebat de voi!

DECENUELA, am vazut poze...nu-l mai recunosteam pe jiji ce mult a crescut de cand nu ni l-ai mai aratat
Il tii numai pt tine, prin spatele blocurilor :))
Tu esti o gazela indeed, e super poza cand iesi din apa (nu?) cu jiji in brate care te cauta de tztz :)))

Am vazut pufi minunati, se intrec care mai de care in achizitii motorii
Acusi incepem sa le uram LMA pt primul anishor

Imi era dor de patri, noroc de IOANA ca ne-a pus doua poze ..ce mare s-a facut si tot serios a ramas dom'le..

XELA, OANI, am vazut ce mamici fericite sunteti cu asa iezi cucuieti! Bravo! Parc-as mai vrea si io unul

Am mai lasat comentarii pe acolo, sper ca n-am deranjat...

ALECSA, cum e fara MINI?

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_


GROAZNIC !!!! Nu faceti ca mine!!!!!! O sun pe mama din ora in ora si credeti-ma ca nu exagerez. Ce face baiatul?A mancat baiatul? A dormit baiatul?I-a mai iesit vreun dinte?A mai facut febra?E cuminte?Nu e cuminte? etc, etc . Ooof ca tare greu e!!!!

DAAAR!! fetelor am injurat aseara la parinti.. Of! .. eram in parcul de distractii (o mare pasiune de a mea) si am vazut copii mici fara numar!!! Saracii plageauuuuu, uni dintre ei dormeau chinuiti d zgomotele si muzica de acolo, ce sa mai un adevarat cosmar pt ei mititetii si era ora 12 noaptea .. Parintii astia nu sunt zdraveni pe cuvant!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

miremia..mersi...............sa te asculte doamne doamne...........


soryca nu e bine inca Mara............oooof offffffffffff
sper sa isi revina si tu la fel sa va puteti pupaci una pe alta..........



prima pagina..............nu stiu colorata cumva si separata de aniversarile bebeilor de a mamicilor................
nu??????????
eu asa as vedea-o...............

si nu vreti sa trecem inapoi macar
Ivan, pufulete de Beatrice1982-nascut la 14.01.2010 prin cezariana cu 4.160............

zic si eu asa................
sau in alta ordine?
sau deja s-au pierdut datele de pe prima pagina......ca daca s-au pierdut...........e nsol rau..................

nu stiu...............ziceti si voi...........ce si cum v-ar placea..............mie mi-e indiferent cum, numa sa separam bebeii de mamici ca asa vedem ami bine ce si cum...........



si cu ocazia asta sa zic si eu la multe lun ite bebeilor de ieri, azi..........

la multe lunite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa cresteti mari si sanatosi!!!!!!!!!!!!!!!!

Am atata dragoste sa iti ofer, incat nu stiu daca o sa imi ajunga zilele ce le mai am, sa te pot iubi...dragul meu copilas...




Sincer, eu nu vreau sa dam mai multe amanunte decat apar acum, ba chiar mai putine. Ganditi-va ca, atat in cazul nostru cat si al bebeilor, simpla data completa de nastere ofera aproape tot CNP-ul!!! De aici si pana la probleme care mai de care mai sexi nu e foarte mult... daca e sa fiu paranoica (si in ultima vreme sunt...)

La noi poate nu e foarte in voga furtul de identitate, insa exista si sunt convinsa ca va lua amploare...

Deci votul meu e NU hotarat


Ratusca mami de Andrei Ioan (2010)

AMR 0.5 kile cucuiete si inca 7 pana la starea de Nirvana... a, pardon Gazela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Mai avem un dinte ... de ieri!! Recuperam recuperam . Paginile astea ultimile le-am citit din 2 in 14 . Nu aruncati cu oo!
Baly WB!
Adina te mai asteptam pe la noi si nu te supara! Lorex are dreptate e f multa munca si am tot asteptat vesti de la voi . Ne bucuram ca ne mai spui cate ceva .
Lorex multumim pt tot ce faci atat tu cat si Miremia !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Am un miriici si jumatate azi din cauza dintilor se pare.


Astept inca parolele si va pun si poze.


A sosit si 'surpriza' noastra...Adrian Theodor

Alina, mamica de 3 copilasi: Andreea (27.07.2002), Laura (5.08.2005) si Adrian Theodor (1.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Citat:
citat din mesajul lui bAly

Am un miriici si jumatate azi din cauza dintilor se pare.


Astept inca parolele si va pun si poze.


A sosit si 'surpriza' noastra...Adrian Theodor

Alina, mamica de 3 copilasi: Andreea (27.07.2002), Laura (5.08.2005) si Adrian Theodor (1.02.2010)



Ai pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bAly spune:

Multumesc Al3csa.


Am pus si cateva poze, din ce aveam pe aparat. Mai am o groaza dar sunt pe computerul meu si din pacate s-a stricat. Sper sa-l rezolvam si sa recuperez pozele.


Merg sa vizionez si eu pufuletii. Doamne ce au crescut de cind nu i-am mai vazut si cit sunt de frumosi!!!



Alina, mamica de 3 copilasi: Andreea (8 ani), Laura (5 ani) si Adrian Theodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Hello ladies....eu sunt cu husband(e in concediu cateva zile) acasa ,sooooooooo....mai multa muncamai multa iubire de oferit,pe amandoi trebuie sa ii alint...Ariana e mai bine,multumim Miremia

Si eu m-as baga la a face capitole noi,dar daca gresesc ce se intampla?????ce stric pe acolo?asa cu calculiciul le am eu...dar nu vreau sa stric ceva frumos....pot face un test undeva?
pt fetele tehnicutze



Mami de 2 iminimioare(sotior si Ariana)
Vesnic indragostita de voi doi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Hello fetele, intru rapid sa va zic :
Bea prola o ai deja, simplicity ii dai vizualizeaza la mesaj inainte si vezi daca e totul in regula. Daca nu e ok dai back si o iei de la capat pana iti iese.
Toate instructiunile sunt pe prima pagina, succes!!

Ma duc sa imbaiez o delfita atomica.

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 7 kg

Mergi la inceput