Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (91)
Raspunsuri - Pagina 10
angieangie spune:
fetelor Mosulik nu mai sangereaza ..e foarte bine..dar va sta in spital probabil vreo 2-3 saptamani am inteles..oricum revin cu noutati
aveti grija de voi si de bebei
Angie
+16
"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"
sunset_zuzi spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui angieangie fetelor Mosulik nu mai sangereaza ..e foarte bine..dar va sta in spital probabil vreo 2-3 saptamani am inteles..oricum revin cu noutati aveti grija de voi si de bebei![]() Angie +16"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1" |
superrrrrrrrr



Doamne ai grija si de noi
26+
misticgirl spune:
Am revenit.
Bravooo,mosulik!!! Sanatate multa!
Am cumparat de mancare. Nu va spun ce, ca nu vreau sa provoc pofte, mai ales ca multe sunteti la munca si nu aveti cum sa mancati acum
.
Claudia
27+
si
Nicholas (25.11.04)
http://community.webshots.com/user/misticgirl
EvaF spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui douradoudou vin si eu la intalnire miercuri..cine mai vine sigur???sper sa fim si mai multe de data asta plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ![]() ![]() ![]() ![]() |
Poate faceti si poze de data aceasta
Multa sanatate moshulik!!! Sa vii repede acasa!

********************
Eva & Luca (08.09.2008) acum
21+ cu
Noah (30. 12. 2010)
amelia_ilie spune:
Si eu mai am o jumatate de ora si plec acasa
!!! Abia astept!
Sa vad ce programez de papa pentru maine/poimaine, ca nu mai am idei. As face minunatia aia cu vinete, sa vad daca-mi si iese. Si ma tenteaza o ciorbita cu bors adevarat, iarasi sa vad daca il conving pe El...
22+ 
EvaF spune:
http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/156758/Asistentele-de-la-Maternitatea-Giulesti-petreceau-in-timpul-tragediei.html
:(((
********************
Eva & Luca (08.09.2008) acum
21+ cu
Noah (30. 12. 2010)
ratusca83 spune:
moshulik multa sanatate!!!
fetelor nici eu nu prea stiu ce sa mai fac de mancare..vreu sa merg sa cumpar niste carnita de vita sa o fac la cuptor,maine...
eu am mancat un castron mare de salata de rosii de gradina cu ardei,castravete,ceapa si branza![]()
.....
miruna multumesc pt link...sunt super si cred ca o sa-mi dau si eu comanda
26+ si ingeras in ceruri
andreeacc spune:
Moshulik, ai grija de tine si bebita!
Doura, Ana_o , eu vin miercuri. Cine mai vine la intalnire?
Sugubina, se face tare repede ciocolata, in 30 de min era deja la frigider.
Beatrice, nu te mai gandi asa; nu este obligatoriu sa se intample tuturor celor ce au aceasta problema.Stai cumintica si nu mai plange ca stresezi bb.
O sa vedeti ce usoara o sa ne para aceasta perioada cand va veni bb si incep alte griji!
Andreea, mami de baiat
si
28+ cu 
asa creste bebelusa
www.perfectnanny.ro/" target="_blank"> ... we care
ana_o spune:
Florina, bine-ai revenit! Sa-ti traiasca grasunicul!
Multa sanatate lui Moshulik, noi suntem alaturi de ea, prin ganduri bune si rugaciuni!
Ral_eli, multi pupici!
Raportez ca si bebele meu sughite si o face de multa vreme, deja ne-am obisnuit cu treaba asta, ca e constanta
. Problema e cu pozitia lui, are picioarele perpendiculare pe ficatul meu...
, deci imaginati-va...
Ana
29s, viitoare mami de
, David Ciprian
