Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (124)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adina_bulina spune:

Vorbesc foarte des cu Lalitica, aproape zilnic, este prietena mea foarte buna, ne-am intalnit in Bucuresti si l-am cunoscut si pe luptatorul David.

Iar azi David a implinit 6 luni. Vreau sa ii zic si pe aceasta cale La Multe Lunite!!!! Sa se faca bine, mare, sa fenteze si el si Maria cantarul (astfel incat mamele lor sa redevina normale cu capu`), sa aibe viata lunga si normala si sa primeasca tot ce e mai bun pe lume. Il pupam muuult

Mami de Maria Dalia (06.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:

Citat:
citat din mesajul lui adina_bulina

Vorbesc foarte des cu Lalitica, aproape zilnic, este prietena mea foarte buna, ne-am intalnit in Bucuresti si l-am cunoscut si pe luptatorul David.

Iar azi David a implinit 6 luni. Vreau sa ii zic si pe aceasta cale La Multe Lunite!!!! Sa se faca bine, mare, sa fenteze si el si Maria cantarul (astfel incat mamele lor sa redevina normale cu capu`), sa aibe viata lunga si normala si sa primeasca tot ce e mai bun pe lume. Il pupam muuult

Mami de Maria Dalia (06.02.2010)


Ce ma bucur sa aud vesti despre voi si despre David al Laliticai...chiar daca inca nu ati scapat de toate problemele si mai aveti de luptat in continuare cu grijile sper ca totul sa reintre pe fagasul normal si la voi cat mai curand, sa fie pufuletii sanatosi, sa creasca mari, sa se bucure de viata si voi sa va gasiti linistea si pacea sufleteasca...
Multi, multi pentru voi...si La Multe Lunite si Ani lui David ... sa aveti sanatate deplina, putere sa mergeti inainte si sa depasiti toate obstacolele si tot ceea ce va doriti sa vi se implineasca!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Buna dimineata!
Va invit la o coffe .. cu muult lapte !!

Noi suntem in tren! In drum spre Constanta .

Xela parca tu ma intrebai daca plec cu Yannis. Nu !! . L-am lasat la mama pt ca nu pot sa-l chinu prin tren. Chiar am vazut niste bebei ceva mai maricei decat el si plangeau de somnik. Mi se rupea sufletul . E la mama, deci este pe maini fff bune !

adina Multumim de vestile bune pe care ni le dai despre tine si despre Llitica. Ma bucur sa mai aud ceva despre voi.

Noi deja am plecat cu intarziere de 2 ore asa ca ne apuca pranzul prin tren . Va pup si ne mai auzit (citim)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Neata...
LML sarbatoritilor de ieri
LML micututului David !!si ma bucur sa aud vesti bune de la voi legate de pufuletii
Fiimea azi iar mi-a dat trezirea la 6.30Al3csa de cofee chiar am un 3 in 1 maree in fata .
Xela mi-a placut f mult complexul unde ati stat la Bran eu fiind in iarna acolo in 2007 nu am fost decat pe partie unde e superr si la brasov sus in poiana tot asa pt sa sanius si am mai fost si la cetate sus la Rasnov dar e greu de urcat cu bb.La anu insa cand va fi mai maricica m-as duce.Cine stie pana atunci mai e cale lunga si poate iese soarele si pe strada noastra la forum totu va fii bine pt toata lumea si facem o gasca mai mare si ne vedem acolo ca la cate vile am vazut...,imi dati voie sa visez frumos asa la prima ora nu?Merg sa o schimb ca presimt ca imi este cunoscut sunetul scos,deci cu siguranta exista ceva in pampersRevin.

de Maria Alexandra 26.03.2010

Doamne ajuta-ne sa crestem mari si sa fim bine





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui adina_bulina

Sunt si eu!!!! Ce fac fetele? Vrem si noi pe prima pagina inapoi, please.

Hai sa va mai spunem si noi cum suntem, ca asa e frumos. Deci: (nici nu stiu cu ce sa incep)cu cele bune - la inima nu s-a modificat nimic ceea ce sa zicem ca e bine (astept din tot sufletul sa ne zica doctorul ca s-a rezolvat astfel incat sa nu mai stau langa ecograf si sa simt cum de emotie fac indigestie si trebuie sa ajung urgent la toaleta dar trebuie sa fiu langa copilul meu), Maria se dezvolta ca un copil normal, ceea ce si este, rade si vorbeste toata ziua, sta in fundulet dar nu inca singura.

Mami de Maria Dalia (06.02.2010)

m-am bucurat enorm sa citesc mesajul tau,mai ales ca este unul ok....ma bucur din toata inima ca este totul in regula si sper din suflet sa ramana asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:


buna dimineata
al3csa multam de cafea si concediu placut


adina bulina cat ma bucur ca am auzit de voi si de David.Imi pare rau ca va da atata bataie de cap cantarele astea.Ce ar fi sa-l ascunzi undeva vreo luna de zile, crezi ca ai puterea asta?
si eu ma gandesc din ce in ce mai mult la alternativa homeopata.Sa dea DD sa gasim medicii care chiar stiu ce prescriu acolo.
eu intru destul de rar ,de scris si mai greu dar iata ca am avut norocul sa te citesc
si nu in cele din urma mii de -am aflat intr-un tarziu ca tu ai fost zana buna cu recomandarea pt budimex

Mihaela -fericita mamica cu doua printese Daria-Stefania -16.11.2006 si Miruna-Elena -18.01.2010
cresc fetele

povestea Mirunei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui adina_bulina

Vorbesc foarte des cu Lalitica, aproape zilnic, este prietena mea foarte buna, ne-am intalnit in Bucuresti si l-am cunoscut si pe luptatorul David.

Iar azi David a implinit 6 luni. Vreau sa ii zic si pe aceasta cale La Multe Lunite!!!! Sa se faca bine, mare, sa fenteze si el si Maria cantarul (astfel incat mamele lor sa redevina normale cu capu`), sa aibe viata lunga si normala si sa primeasca tot ce e mai bun pe lume. Il pupam muuult

Mami de Maria Dalia (06.02.2010)


ma bucur ca ne-ai dat vesti si despre ei.... ma rog si pentru david sa fie totul ok ... si la multe lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

al3csa multumim de cafea....si drum bun...distractie placuta
ioana si eu al fel ca si tine 2 lucruri :)) .... trezirea la 6 jumate, si un maaare 3in1 in fata

LML puilor de azi

aa vazut kiti in chiuveta...e fenomenal
A si C sunt 2 scumpi
jiji e super tare cu bandana si ochelari...si mami arata super bine
ivan e un frumos si rasaritul e
david de alicredo e super dragalas

evyme ...masea ...wow!!!

nu mai nominalizez la poze...le-am vazut toate sunt minunate cu niste pui extraordinar de dulci...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Al3csa drum bun spre c-ta ai prins un pic racoare
Lorex si mie imi pare rau ca nu ne-am vazut ,poate eu reusesc sa ma vad cu Andreea si sa vad un patriot ca e la 10 min de mine statiunea 2 Mai.
Lorex drum bun ca stiu ca azi plecati spre casa.La noi acum dim e un brrrrrr,sa vad cum ne imbracam pt plimbarica.

de Maria Alexandra 26.03.2010

Doamne ajuta-ne sa crestem mari si sa fim bine





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

aaa,akm am vazut pozele lui xela de la munte...superbe si locatia si copiii si mami ..o fam frumoasa

Mergi la inceput