exu', reloaded

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Fosta soacra sambata a inceput sa streseze pe micuta mea, de ce nu vrea sa-i spuna o poezie, de ce nu vrea sa spuna o poveste, ce fel de copil e daca nici atat nu stie... si cum adica nu stie cat face 3x5... (acum va incepe clasa a 3-a, de unde sa stie tabla inmultirii?) Si asta mica a venit acasa foarte agitata si suparata. Mi-am adus aminte de subiectul acela cu mama vitrega, al lui Ony, si ma gandeam, ce nasol e, sa stii ca tu ca mama faci tot posibilul ca sa-ti educi copilul, tragi de el zi si noapte sa ajunga undeva in viata asta, si vin "aia de afara" care in afara de faptul ca sunt rude din punct de vedere biologic cu copilul tau nu au nimic in comun cu acel copil, isi dau cu parerea ei, asa e cu punctele de vedere... fiecare cu ale lui

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

Eu lipseam de aici...
Exul meu nu-si daduse in petec pana acum...dar a facut-o aseara...si-a cerut dreptul de a petrece timp doar el cu fata cu amenintari cu moartea in casa la mine si in plus de fata cu Bia...si nici macar nu am avut curajul sa il dau afara din casa...dar i-am clarificat clar ca nu v-a obtine acest drept pentru simplu fel in care "l-a cerut"...

Laura,mamica de minune Bianca...sau doua suflete roz

Adevaratul camin nu este cladit cu mainile, ci cu inima.
Speranta este ea insasi un soi de fericire si ,poate, principala fericire pe care aceasta lume o ofera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ieri au fost in parc: exu, prietena, copiii. La un moment dat se intalnesc cu o cunostinta mai in varsta de-a mamei mele, si asta mica o prezinta pe tipa: Femeia asta e cu taica-meu, dar nu e maica-mea. Tipul saracul cand a terminat sa rada in hohote, m-a sunat si mi-a povestit faza

Azi tot ei patru, stateau la rand la casa la un hipermarket, si tipa si exu discutau de durex play, ca le trebuie, dar parca la real e mai ieftin, sau la billa, lasa draga, cumparam dincolo dupa ce ducem copiii... si asta lejer in fata lor Lili a inceput sa studieze tubul, si zice tipa: lasa draga, nu ai nevoie inca de asa ceva Bineinteles fiul meu a mers mai departe in curiozitati, si m-a pus sa explic exact ce si cum cu lubrefiantel astea. Am tot zis ce stiam de ele, dar cand m-a intrebat concret cum arata, trebuia sa recunosc ca nu am mai folosit asa ceva niciodata

Acum seara fiimea imi sopteste: mami astia doi (adica tata si tipa) se tot pupa pe gura. Cred ca vor sa faca un copil.


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

I-am povestit la al meu faza si a ras bietul cu lacrimi! S-o mananc eu pe ea de fetita desteapta!

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catale spune:

Gabi, a mea, cand m-a vazut ca ma pup cu prietenul meu m-a intrebat, cand am ramas doar noi doua, cand ne casatorim. Si am incercat sa-i explic cum am putut ca asta nu se va intampla, etc... si am intrebat-o de ce mi-a pus intrebarea asta. Si ea: Pentru ca v-ati pupat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Catale pupici pisicutei tale Si spor la pupat

Perla de azi: prima ora de educatie civica, fiimea trebuia sa scrie datele personale. Adica: data nasterii, adresa, parinti.
Totul perfect pana cand ajunge la numele tatalui. Incepe sa scrie ceva, se vede ca a sters cu pic, si continua cu numele iubitului meu

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catale spune:

Gabi, stie fata ce stie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

Catale pupici pisicutei tale Si spor la pupat


Totul perfect pana cand ajunge la numele tatalui. Incepe sa scrie ceva, se vede ca a sters cu pic, si continua cu numele iubitului meu



Bestial

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Faza de ieri...
ma suna kupilu: mamiiii, astia m-au facut de rusine... (tata cu prietena). Stai sa merg mai incolo sa nu ma auda...
Deci: Au fost la mall, copiii, el, ea, si au intrat la farmacie. Cei doi (adica adultii) au inceput sa caute pe raft la prezervative si lubrifiante. Ea a tot intrebat farmacistele, care cum e, cu gust de banane, de capsuni, etc, in final si-au ales un pachet mare cu gel, prezervative, nush ce... nici o problema, dar in fata copiilor In momentul acela m-a sunat copilul, si era tare revoltat, pai zice mami, asa se distrau farmacistele, m-a apucat rusinea, am iesit in fata farmaciei nu cumva sa creada lumea ca sunt cu ei...

In urma cu 2 sapt tot la geluri intime le era mintea la turbatii astia... dar nu inteleg de ce in fata copiilor???
Si daca stai impreuna cu copiii, anumite lucruri discuti, faci si cumperi cand nu sunt ei de fata, nu? Dar cand ii vezi la 2 saptamani, chiar trebuie fix in acele cateva ore sa-ti faci stoc la jucarii de dormitor??? Ori sunt eu prea blonda, ori prea nush cum, dar nu inteleg



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

da mai gabi, daca farmacistele nu se distrau pe seama lor, nu se rusina copilul.

Mergi la inceput