Prietene la bine si la greu - 43

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

a incercat si tata sa-mi arate stirea in seara asta dar nu am putut sa ma uit .

Dana da un link sa vad si eu Davidelul ca am ratat zilele trecute si pare ca am net acuma

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)



De aici.



------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Monis, hai ca e super tare subiectul, nu m-am abtinut sa nu le urez bafta la reunit colectia!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:



Nu-mi vine sa cred ce s-a intamplat. AM urmarit cu sufletul la gura pana mi-a cazut cablul. Nici acum nu-mi pot reveni. 3 bebelusi morti si inca cativa in stare grava. Niste ingeri.....




Dana, mama lu' Pinky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Buna seara

Sunt socata,zguduita de ceea ce s-a intamplat astazi Nici nu am cuvinte...

Venisem atat de fericita de afara....Annabelle s-a jucat cu un baietel,si nu orice baietel,ci cu Danut de Dymomo!
Ne-am intalnit intamplator in parc,dupa ce dimineata incercasem din nou sa o sun(fara succes)
Sunt bine,Danut e `argint viu`,frumos foc si rade cu gura pana la urechi. Dymomo nu a mai intrat din cauza calculatorului si a timpului lipsa. Sunt bine,m-a intrebat de voi si se bucura ca sunteti bine si voi si fulgusorii.

Mandra mea e o tradatoare....s-a dus la Dymo in brate fara probleme,si asta nu a fost tot! Si-a pus capul pe pieptul ei,de zici ca nici nu-si mai amintea de mine...Ehhheeei,dar povestea s-a schimbat cand m-a vazut cu Danut in brate. E o geloasa!!! Asa ca a trebuit sa-l dau pe Danut inapoi,si s-o iau pe ea...



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise 7 Oct 2009

Poze Alexa Annabelle Denise
www.youtube.com/watch?v=mzOPlaMmkSg" target="_blank">Filmulet1
www.youtube.com/watch?v=nbjgqqH5BN8" target="_blank">Filmulet2
www.youtube.com/watch?v=JiHmBGr3F6I" target="_blank">Filmulet3

`Daca asteptam sa traim intr-o lume mai buna trebuie sa contribuim la crearea ei.`
Mahatma Ghandi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

http://www.realitatea .net/patru-copii-au-arsuri-pe-80prc-din-corp-sansele-de-supravietuire-sunt-minime_731239.html



Dana, mama lu' Pinky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Fetelor mi-ati facut ziua de azi frumoasa, asa ca sufletele voastre.... Va pup inca o data si sa stiti ca e tare frumos sa vezi ca atata lume se gandeste la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Tare trist ce s-a intamplat la Giulesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:


Buna seara mamici dragi

Nu pot sa cred ce tragedie s-a petrecut la Giulesti ,nu vreau sa accept asa ceva

Astazi am mai primit o veste proasta .A murit un bun prieten din adolescenta ,dar despre care nu mai stiam nimic de catva timp din pacate, in accident de motocicleta.


Nu am prea citit ,ma bucur ca Diana a castigat concursul ,felicitari draga noastra!
le-am vazut si pe Laura-andreea si pe Doris ,mi-era dor de voi !
De Broscuta ce sa zic ,e o adevarata placere sa o vad asa activa ,e minunata Broscuta mica ,frumoasa foc!

Dozz ,Doamne ajuta sa aveti vesti bune de la ortoped.

Lyly bine ca-s (aproape) bune analizele lui Alexutz ,va castiga el si in greutate dupa ce s-o termina cu caldura asta.

Krelia de ce nu faci remeneu cu trimitere de la medicul de familie ?In Bv stiu ca se plateste asa cam 100 ron in loc de 700 ron ,insa dureaza o luna programarea.

Si am ajuns aici cu cititul:


Citat:
citat din mesajul lui monis5

Shtephy n-am stiut ca asa repede a secat 'izvorul' la Stefania . Dar e bine ca la Iustinutz tine lapticul bun.

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)


Imi vine sa mooor ca ma exprim ca o cizma.E drept ca scriu mai mult seara cand sunt cu scobitorile la ochi ,dar tot nu-i o scuza asta.
Sa vedem daca imi iese mai bine acum .Ziceam ca am fost si eu aproape de alaptatul in tandem. Si ca la Stefania am avut lapte pana in a 12-a saptamana de sarcina cu bebe 2,dar n-am mai specificat "amanuntul" asta de batuta-n cap ce sunt .Apoi am mai lasat-o la san inca doua luni ,din ce in ce mai putin ,pana s-a terminat de tot si cu suptul asta in gol.Nu a suferit ,nu a plans niciodata ,a inteles foarte bine. Acum o saptamana a fost un an de cand nu a mai pus gurita pe san .

Paulush m-a emotionat foarte tare

citesc si sper sa revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

De aici.



------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)



cand sa le deschid, hop mi-a cazut netul . Dar am reusit e minunat Davidelul si iar ma uit si nu ma pot abtine sa nu zic i-a crescut parul ca lui Santiago si vad acealesi expresii sugubete la amandoi .

Lumi salutari inapoi lui Dymomo daca mai vorbesti cu ea si sa-i spui ca ne e dor de Danut

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui shtephy

Imi vine sa mooor ca ma exprim ca o cizma.E drept ca scriu mai mult seara cand sunt cu scobitorile la ochi ,dar tot nu-i o scuza asta.
Sa vedem daca imi iese mai bine acum .Ziceam ca am fost si eu aproape de alaptatul in tandem. Si ca la Stefania am avut lapte pana in a 12-a saptamana de sarcina cu bebe 2,dar n-am mai specificat "amanuntul" asta de batuta-n cap ce sunt .Apoi am mai lasat-o la san inca doua luni ,din ce in ce mai putin ,pana s-a terminat de tot si cu suptul asta in gol.Nu a suferit ,nu a plans niciodata ,a inteles foarte bine. Acum o saptamana a fost un an de cand nu a mai pus gurita pe san .

Paulush m-a emotionat foarte tare

citesc si sper sa revin


mda, si eu tot ca o cizma, ca doar stiam povestile de la tine din iarna cand ne chinuiam toate cu alaptatul, putea sa ma duca mintea sa citesc printre randuri .
Bun asa, lasa ca la bebe 3 merge tandemul cu Iustinutz

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput