Prietene la bine si la greu - 43

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

buna fetelor, ne mai tineti minte?
nu am mai intrat deoarece nu puteam tine pasul cu voi si simteam ca na aduc nici o informatie folositoare.in general v-am citit si vreau sa va zic ca suntem bine si o sa facem si noi un bilant de 9 luni, maine

va pup dulce

Natalia, fericita de Amalia Maria!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Citat:
citat din mesajul lui broscuta_80

Andre oricum facem mancarea asa cum le place la copii nostri, asa ca relax honey, ca si mie ba imi iese ba nu-mi iese. Pana acum i-am dat fetii cereale de la Milupa si de la Humana.
Krelia chiar sunt curioasa ce gasesti cu lentilele. Pe mine m-a intrigat siguranta cu care m-a diagnosticat ochilogul ca as fi supra-corectata, dar ma bucur sa vad ca nu e ceva iesit din comun, adica daca mai stiu si altii inseamna ca se mai intampla si chestiile astea.
Prea tare margele margeluteeeee una, doua, trei....
monis referitor la intrebarea ta - eu dau mancare numai blenduita si super-blenduita si ma declar cucerita de strumful instalator
Lumi va sa zica a intepat-o inimioara cand te-a vazut cu Danut de Dymomo in brate.... Fii-mea e foarte zgarcita cu dragalaseniile asa ca o albesc de pupat de dimineata pana seara
shtephy saru'mana mami
lili_a pupici multi si desi pentru Mariuta ta
lavinia imi pare tare rau de job. Sanatate la sot. Ce ai facut cu rochia, ca vad ca restul merge ca pe roate

Si multe rugaciuni pentru sufletele plecate de langa parintii lor


Mami de Iulia Emanuela 26.11.2009


Acum, ca m-a revigorat ploicica asta, sa zic ca imi place tare mult cum scrii, broscuto. Ma bucur ca ai revenit, sper sa ai timp de forum cat mai mult si de acum incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui broscuta_80

Citat:

Aaa, mai e careva fara dinti?


Da laura_andreea noi suntem fara dinti

Mami de Iulia Emanuela 26.11.2009


si noi... [ nu am gasit emoticon stirb] Cred ca ar trebui sa le atrag atentia moderatorilor sa puna si un smiley stirb.

Dana, mama lu' Pinky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Dozz, ati fost la dr? gata cu hamul?

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui na_bo

buna fetelor, ne mai tineti minte?
nu am mai intrat deoarece nu puteam tine pasul cu voi si simteam ca na aduc nici o informatie folositoare.in general v-am citit si vreau sa va zic ca suntem bine si o sa facem si noi un bilant de 9 luni, maine

va pup dulce

Natalia, fericita de Amalia Maria!!!




cum sa nu va tinem minte ?
abia astept bilantul frumoasei Amalia si te rog sa nu mai stai departe ,tuturor ne e greu uneori sa tinem pasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Ielou,
Ralu, ti-a explicat doc de ce se dau antihistamice la raceli? Adica voi luati 2, am observat ca si la adulti si la copii se prescriu antihistamice la otite, dureri in gat, etc. In afara de faptul ca astea ajuta la decongestionari, fiind antialergice, alte explicatii nu gasesc.

Of, Lyl, cred ca Alex a fost cel mai greut fulgusor la nastere, cu 3,800,parca.Lasa ca recupereaza, eu vad deja la Matei falcute, cu suta aia de grame luata la fiecare masa.


mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

si sa nu uit, iar...
am vazut pozici frumu' cu Pinky, Santi si mami de Santi gazela, Geo, Annabelle, Chiara, Iulia, intalnirea dintre Vladut si Maria, rechinasa in oglinda ...sper sa nu fii uitat pe nimeni

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

of, Coque, a avut 4,600 kg, a fost "greul" odiseei manca-l-ar mama. sper sa-si revina dupa caldurile astea.
Mateiul cum mai este?
noi ca si voi avem treziri fara numar, de la 5-6 la 9-10

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Natalia, maine sa vii cu bilantul Amaliei in dinti si cu cinstea de rigoare , sa nu ma lasi singura

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns na_bo spune:

shtephi-esti o draguta ca de obicei

Liliana-si nu mai fi suparata, bine ca e sanatos Alex

Natalia, fericita de Amalia Maria!!!


Mergi la inceput