Prietene la bine si la greu - 43

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

si eu votat ranjita coafta

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Shtephy

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Intru pe fuga sa va zic ca participam si noi la un concurs si :





VA RUGAM SA NE VOTATI!!!!!

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!


Votat! E frumoasa tare ranjita.

------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Noutati!

Sa va zic si eu cate ceva despre noi:

NU am fost selectata pentru postul ala...m-au sunat sa ma anunte...impedimentul consta in faptul ca am copil sub un an...si ca ei au nevoie de mine oricand...iar o femeie cu un bebelus nu e ceea ce isi doresc pentru jobul asta. Ce sa ii faci...asta e viata!

Sotul meu se va opera saptamana viitoare la Clinica de ortopedie din Tg.Mures...Medicul zice il va tine internat doar doua zile...ca nu e complicata treaba..Vom trai si vom vedea...

Azi l-am pus pe Rares pe olita...sa vedem ce face...si a facut kk, dar pentru ca abia se trezise de dimineata...si asta ii e programul...nu prea ii place acolo...nu il mai pun deocamdata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Lavi, esti in butoi din cauza operatiei? ati avansat cu pregatirile pt nunta?

Many,

Shtephy
, pozicile sunt toate la semnatura, inca free

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta_80 spune:

Citat:

Aaa, mai e careva fara dinti?


Da laura_andreea noi suntem fara dinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Lyly, pregatirile sunt la stadiul urmator:

meniu stabilit, decoratiuni stabilite(va fi ornata sala in rosu si alb), formatia e angajata, serviciile video si foto sunt stabilite. Urmeaza sa fac invitatiile, sa mergem sa vorbim de bautura si de prajituri, sa vorbesc de buchet si de flori, si de ornamentele de pe scara blocului si de pe masini...sa ii caut lui Rares un costumas frumos(noi am vrea tot pe alb sa ii gasim). Ceea ce e mai important este ca am aranjat de asa natura incat sa achitam mai totul dupa nunta. Ne-au dat parintii mei bani sa platim avansul la formatie...dar in rest am semnat doar niste precontracte. Avem 150 de perechi...pe care suntem siguri...si inca vreo 20 de perechi, care inca nu e sigur daca vin sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

hello

castigatoare la puncte este Lylyana
Santiagul e nascut la 10 seara

Dozz n-am gasit cresa, ca nici nu am cautat . Dar o sa incep sa investighez din toamna.

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta_80 spune:

Andre oricum facem mancarea asa cum le place la copii nostri, asa ca relax honey, ca si mie ba imi iese ba nu-mi iese. Pana acum i-am dat fetii cereale de la Milupa si de la Humana.
Krelia chiar sunt curioasa ce gasesti cu lentilele. Pe mine m-a intrigat siguranta cu care m-a diagnosticat ochilogul ca as fi supra-corectata, dar ma bucur sa vad ca nu e ceva iesit din comun, adica daca mai stiu si altii inseamna ca se mai intampla si chestiile astea.
Prea tare margele margeluteeeee una, doua, trei....
monis referitor la intrebarea ta - eu dau mancare numai blenduita si super-blenduita si ma declar cucerita de strumful instalator
Lumi va sa zica a intepat-o inimioara cand te-a vazut cu Danut de Dymomo in brate.... Fii-mea e foarte zgarcita cu dragalaseniile asa ca o albesc de pupat de dimineata pana seara
shtephy saru'mana mami
lili_a pupici multi si desi pentru Mariuta ta
lavinia imi pare tare rau de job. Sanatate la sot. Ce ai facut cu rochia, ca vad ca restul merge ca pe roate

Si multe rugaciuni pentru sufletele plecate de langa parintii lor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

monisule, daca tot sunt castigatoare, zi-mi si mie cate kg si cati cm are Santi, ca ei doi au fost cam la fel mereu, dar acum am piticii cam mari

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput