Prietene la bine si la greu - 43

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lili_a spune:

Neata dragelor, si eu sint intoarsa pe dos de stirea de la Giulesti, ce usor e sa se intimple ceva oribil fara sa te poti apara in vreun fel
Ca si lui Coquelicot nu mai imi vine sa zic nimic, o pup si imbratisez cu drag pe Lidiutza , pt Di ca a cistigat concursul si ma bucur tare sa le citesc pe laura-andreea ( si din partea mea), pe Doris, pe broscuta cea activa care are o broscuta mica si blonda si tare frumoasa si pe draguta de [b[Shtephy[/b] de care mi-a fost asa dor
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Iaca si bilantul nostru la 9 luni :

- 2 dinti jos, 3 sus si al 6-lea pe vine, tot sus
- 7.450 gr ,lungime 71
- mananca fructe cam 100-150, legume maaaxim 100, iaurt cam 150, cam o data la 2 saptamani niste cereale, in rest tztz
- zice ma-ma-ma doar cand e plangacios si marait ,ta-ta deloc, insa zice ba-ba in veselie
- sta in fund, se rostogoleste pe toate partile, (mai putin peste cap ) merge in 4 labe/labutze
- daca ar fi dupa el ar sta numai in picioare ,se ridica singur de orice, chiar si de pereti, pe care ii si linge cu ocazia asta, merge tinut de manute cativa pasi
- are 3 cazaturi din pat la activ, sper sa ne oprim aici

daca o mai fi ceva de completat...editez

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Simina, ce face surioara? da-ne vesti bune!!!


Nu a nascut inca, desi a trecut de termen
Oricum este in Spania,nu aici.Acolo nu cred ca ar exista posibilitatea unei astfel de tragedii intr-o maternitate.NUMAI LA NOI IN TARA ESTE JALNIC!!!

VA RUGAM SA NE VOTATI!!!!!


fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!


bine ca nu-i aici!

Votat!


Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Fetelor haideti sa ne mobilizam sa-l votam pe Alex, azi valoare votului este de 5 puncte. Pai ce nu-i fulgusorul nostru cel mai frumos?

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Laura_andreea ma bucur ca ne-ai vizitat si ca totul e in regula la voi

si eu ma gandesc tot mai tare sa-l duc cate putin pe zi la cresa de la 1 an... doar sa vad cand o elimina somnul de dimineata ca inca baga intre 30 de minute si 1 ora jumate si acum nu vad cum l-as duce. Tu cum ai facut cu somnul de dimineata al puiutei?



Dar, Monis, tu ai gasit cresa care sa primeasca puiutul de la 1 an? Eu am cautat si am gasit de la 1 an jumate cel mai devreme, particulara. De stat nici nu stiu daca mai sunt crese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Si eu am fost socata de tragedia de la Giulesti. Si revoltata pe atata superficialitate. Eu nu imi pot imagina ce e in sufletul parintilor de acolo, m-am rugat sa aiba putere, desi...

Krelia, ai revenit in forta! Nu e asa rau la RMN, zic eu, daca stai cu ochii inchisi poti sa si uiti ca esti in tub.

Felicitari intarziate si Dianei pt concurs, meriti pe deplin premiul, la cat timp si energie ai investit in DC.

Mami.ilinca, de cateva zile tot doresc sa te intreb, s-a imbunatatit somnul de seara? Sau tot asa, adoarme greu?

Multumesc tuturor pt urarile pt Ana, pt a 8-a luniversare, sa ne traiasca tuturor fulgusorii, sa fie sanatosi si sa ne aduca numai bucurii!
Cu cinstea nu am sarit, ci am sarit-o , dar daca ati vedea cum arata frigiderul meu, bate vantul, iar eu tot cu regim de teama unei noi crize. Asa ca paine prajita, branza de vaci, ceiuturi, din astea (dar cel putin stiu ca nu ii fac pofta Alexei cu cinstea mea ).

Cam atat am reusit sa articulez, cam sec mesajul, stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Votat Alex si votat ranjita!! Sunt cu voi, dar in butoi...asa ca va citesc doar...si va salut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Chiar asa, stie careva ceva de Alexa? ca spunea ca e in Bucuresti. A schimbat careva vreun nr de telefon cu ea?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Simina, da e creata ranjita ta?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

NU ERA FREZATA CU SPUMA

VA RUGAM SA NE VOTATI!!!!!

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

helau

K am inteles acum care-i treaba cu remeneul .

Lyly super bilantul lui Alexut ,mai putin cazaturile din pat .Parca aveam un tab cu pozici de la mare dar cred ca l-a inchis Stefania si le-am ratat.Le caut eu imediat

Lili si eu te pup si mi-e dor sa te citesc .Nu stiu ce s-a intamplat cu tine ,ai spus intr-o zi ca esti foarte suparata ,nu stiu de ce ,dar imi pare tare rau si sper sa depasesti curand perioada dificila.

Sim am votat fetita coafata si tin pumnii surorii tale sa aiba o nastere usoara.

Many va doresc o vacanta frumoasa ,de vis!

Lavi hai repejor afara din butoi

Dozz ce ati facut la ortoped?

Mergi la inceput