Prietene la bine si la greu - 43

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Neata!

Doamne ce o fi in sufletul mamicilor cu bebelusii arsi... cata durere.

Monis, ti-am mai spus...si mie mi se pare ca baietii nostri seamana. Nu mai stiu... la ce ora l-ai nascut pe Iulian?

Coque, multumiri ptr informatii.

------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Hi, hi,

Hai sa vedem daca imi reamintesc, parca i s-a rupt apa pe la 13 in cabinetul doctorului de familie, pe la 14 se ducea la doc, io zic ca pe la 4-6 dupa-amiaza, parca.

Scuzati interventia dintre 2 mopuri.

Later edit: parca a nascut un pic mai tarziu...hmmm

Citat:
citat din mesajul lui dana n.



Monis, ti-am mai spus...si mie mi se pare ca baietii nostri seamana. Nu mai stiu... la ce ora l-ai nascut pe Iulian?
------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)



mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Hi, hi,

Hai sa vedem daca imi reamintesc, parca i s-a rupt apa pe la 13 in cabinetul doctorului de familie, pe la 14 se ducea la doc, io zic ca pe la 4-6 dupa-amiaza, parca.

Scuzati interventia dintre 2 mopuri.

Later edit: parca a nascut un pic mai tarziu...hmmm
Citat:
citat din mesajul lui dana n.



Monis, ti-am mai spus...si mie mi se pare ca baietii nostri seamana. Nu mai stiu... la ce ora l-ai nascut pe Iulian?
------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)



mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)


eu stiu ca in jur de ora 22.00
monisule, fa lumina!

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Simina, ce face surioara? da-ne vesti bune!!!

Dozz, sa veniti si voi cu vesti bune de la radiolog!

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
pozicile noastre

varsta noastra

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=4&contestId=1¤tPage=3" target="_blank">ma considerati frumos? votati-ma in fiecare zi, de cate ori puteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Neatza fete dragi,

Nici nu pot spune prea multe, este cumplit ce s-a intamplat.

Ii spun si eu Lidiutei noastre dragi ca o imbratisez din toata inima.

Desi parca nu imi vine sa intru abrupt in subiecte banale (oof, sau poate ca o fi nimerit), vreau sa ii spun lui Many si Danei ca mi-au confirmat si mie cei de la hotel ca:
Sunt disponibile : fructe proaspete, legume, carne, iaurt fara adaos de zahar, sare sau alte condimente
- se poate solicita un blender acolo. De altfel, exista un baby corner unde gasesti blender, microunde, legume fierte & pasate.
- Nu ofera mancare de bebe la borcan insa au magazin unde gasesc asa ceva la 200 de m., precum si alte produse de bebelusi.
- Imi pare rau ca nu am intrebat daca piscina pentru bblusi are clor sau nu, insa oricum ii putem pune in apa de mare.


Nu e relevant 100%, lucrurile se modifica de la un hotel/ statiune la alta, insa tind sa cred ca, per ansamblu, facilitatile sunt cam aceleasi.

Pup, spor la bagaje.


mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Esti o comoara la casa omului, multumesc de informatii

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Buna dimineata, fete!

Incerc sa articulez 2 raspunsuri...ca de altceva nu mai am forta, deocamdata...ma doare capul, ma gandesc numai la nenorocirea asta.......Rares parca a simtit ca ceva nu e in regula si s-a gandit el sa se trezeasca peste noapte, ca in vremurile "bune".....

So, Stephy, nu fac rmn cu trimitere, pt ca nenea ortoped la care am fost m-a trimis la un nene in care are el incredere, ca ar interpreta mai bine rezultatul.

Many, apropos de hotel....nu stiu cum o fi acum....insa in 2006 cand am mers noi, nisipul de la Lares era ingrozitor de fierbinte....nici nu puteai sa mergi in picioarele goale pe el. Poate il lasi pe Vladut sa mearga mai spre malul apei, daca o fi tot asa de fierbinte . Si inca ceva...o rugaminte ...sa papi si pt mine un hot-dog din ala de la ghereta de pe plaja, ca e moca "fri of ciargi" si "ie" buni rau

fete.

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai (05.11.2009)

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Intru pe fuga sa va zic ca participam si noi la un concurs si :





VA RUGAM SA NE VOTATI!!!!!

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

si de la mine buna ziua, dar nu sunt in stare sa spun prea multe, nu mai pot sa gandesc, ceea ce trebuia sa fie o imensa bucurie ptr. paritii copiilor decedati s-a transformat intr-o mare nenorocire, Vlad noaptea trecuta si-a reluat vechiul obicei trezitul noaptea, insa dimineata am fost asa fericita sa-l vad zambint ca iar ma apucat plansul.
Sper sa mai pot reveni

mami de Vlad (29.10.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Simina, ce face surioara? da-ne vesti bune!!!


Nu a nascut inca, desi a trecut de termen
Oricum este in Spania,nu aici.Acolo nu cred ca ar exista posibilitatea unei astfel de tragedii intr-o maternitate.NUMAI LA NOI IN TARA ESTE JALNIC!!!

VA RUGAM SA NE VOTATI!!!!!

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Simina, da e creata ranjita ta?

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

Mergi la inceput