**Buburuze de 2009 in actiune (26)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu kinderi terorici

haideti la o gura de ,perfuzabila e gata pentru cine are nevoie ,trabuce si vougue

anna uite acus bag un ochi pe mail ca le asteptam ca pe painea caldapai merge binisor,tinand cont ca e inca vara si multa lume e in concedii..dar asteptam sa vina racoarea si sa ne timen binesi eu credeam la fel ca o sa fie greu,dar de fapt e super meserias si extraordinatr de usor,e chiar foarte placut..te ajut eu daca vrei si ai sa vezi ca o sa-ti placa mai mult
getik multam de cafelutaofff mititica lasa ca trece raceala pana la nuntauite,un pentru ea sa se faca bine repedefataaaaaaa,soacra asta a ta e de belea ia pune tu mana si arunc-o pe un scaun diminetaa la o cafea in bucatarie intre 4 ochi si foarte calm sa-i spuui ca si tu esti in stare sa te organizezi pentru nunta si in casa cu treaba si sa ai si grija de copil,ba sa-si tina si gura si sa nu mai faca acuze si comentarii ca si copi ei au racit cat au fost mici..toate astea fara sa va certati si doar voi douamult succes si sa ne spui ce ai rezolvatvezi ca ai PM


brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

fataaaaaaaaaaa..activeaza-ti PM-ul


brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

getik hai cu PM-ul si activeaza-l ca sa-ti dau parola
anna vazut pozicile..fataaaaa ce bucata te-ai facut la nuntasi valdut un adevarat cavaler
simina offf,vreau sa notez si eu o zi in care nu face miru vreo nazbatie

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

salutareeeee
eu azi sunt iar MIG.....vine nasul de cununie si fata lui mai pe seara si colac peste pupaza s-a bulit aspiratorul aseara asa ca is cain evul mediu....cu matura si am si o nebunie de covor in camera lui Darius ....de lanaaaa si tre sa frec la el ca e si nou si tre sa ii scot puful....asa caaaaaaaa....plangeti-mi e mila
multumim de complimente fetele si ano e aceeasi reteta pe care ai folosit-o si tu, ca si al tau e un scump, ca dealtfel toate buburuzele noastre dragi, numa ca s-a nimerit si un condiment de ochi albastri....da sa mor de stiu cine l-a pus ca noi ii avem caprui
cris, simina....sa curga feteleeeee...fara numar
getik sanatate piticei si spune-i socrelei ca stii si tu ca esti DIVINA. eu nu am tiglele pe casa....si iaca asa era si taicamiu....asta pana pe la 16 ani cand m-o inervat asa de tare cu nervul nervos incat am luat masina de tocat carne, cum era pe vremea aia si i-am trantit-o peste mana...nu stiu cum de nu i-am rupt-o si de atunci stii ce bine ne intelegem????? pt ca a vazut ca is mai nebuna decat el si ma lasa in apele mele...eu nu zic sa faci la fel, Doamne fereste cu toate ca nu i-ar strica...ce sadica sunt, doar ti-am povestit ca sa mai zambesti putintel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

draga mea ema spor la treaba!!!!ca cu un asa covor si fara aspirator ai cam dat de al cu coarne...e belea mare sa-l cureti la manaia zi-le la musafiri ca seseara ai program artistic cu al tau si sa vina in alta zi cand iti repari aspiratetzul..iar bestiuta,pai o sa-ti spun ce i-am zis si fina-mii ca si ala micu tot ochii albastrii ia are, "sigur nu-i cu venul facut"???


brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,

Fetele, nu mai stiu, pozele din concediu vi le-am aratat?

Cris, multumimi de complimente, dar eu nu am apucat sa ma aranjez la nunta, ca nu m-a lasat titirezul meu, parul mi l-am prins in cateva secunde si de cate ori se uita la mine mireasa imi zicea cat de rau imi sta parul Multumesc, trebuie sa-mi fac timp sa ma uit mai mult la site-ul ala, dar cand ziceam ca nu-mi place e ca nu-mi place ca si cumparator, ca sa pun lucururi la vanzare e ok, nu e mare filozofie. Dar nu pot sa urmaresc noutatile cu usurinta si pozele se vad destul de mici ca sa-ti faci o parere fara sa deschizi fiecare anunt in parte...
Simina[, pai sunteti baieti mari daca mergeti si vorbiti multicel, abia astept sa vad pozele de la petrecere. O sa iasa bine si o sa te descurci cu toate pregatirile Vladut e bine, noi acum ne jucam o gramada cu jucariile, cu masinute, construim turnulete, citim pe carticele...nu s-ar plictisi de joaca toata ziua, dimineata se trezeste si direct la jucarii vrea, problema e ca trebuie tot timpul sa ma joc cu el ca altfel sta atarnat de piciorul meu si ma trage si tipa sa merg cu el la joaca...
Ema, spor la treaba, fata, musafiri iti trebuiau acum pe cap, noroc ca bestiuta cu ochi albastri e cuminte
Getk, ti-a dat Cris parola de la mail? Sanatate multe, buburuzei dulci si tie nervi de otel

Va pup pe toate

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

cris merci....ce-ar fi sa le zic asa???? vin astia tocmai din Romania si eu sa le zic asta...ce sa repar???? ei na....altul mama ca aici nu am unde sa repar si is a draq de scumpe...cand cautam plita, zilele trecute, si era si fratemiu si a vazut scorurile la aragaze, plite, masini de spalat si aspiratoare a innebunit... cea mai ieftina masina de spalat si e si calitate ioc, e 300 euro. asa caaaa....pana in weekend cand e liber la shopping curat cu peria
ano nu ne-ai aratat merci merci si daaaaaaaaaaaaaa, e asa de cuminteeeeeeeeeee de nu se mai poate...unde nu are voie, acolo se infiinteaza si se uita la tine , rade si da jos sau trage de tv, sau apasa pe butoanele la home cinemaul lu tatsu...in strad o sa dormim intr-o buna zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

anna fara suparare pentru mireasa,dar tu ai aratat mai binela bazar ai si sectiunea "ultimele produse adaugate "ca sa nu mai bajbaim peste toti-am dat parola pe mess
ema pai zi fata asa,credeam ca sunt de pe acolo de pe la voica mai stiu eu un meam multinational:el e roman,nevasta-sa e rusoaica,copilul s-a nascut acolo deci e neamt,si nasii sunt austrieci acum ma intelegi???..in cazul asta baga covoarele in debara si scoate mopul la bataie ca nu-i de gluma...

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

trezirea si haideti la o ,perfuzabila ,trabuce si vougue

anna da-ne si pozici din concediu

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Eu nu am dormit deloc azi-noapte, m-a sacait o masea nu f tare, ci doar cat sa nu ma lase sa dorm

Cris, am pus poze din concediu pe mail. Voi nu plecati pe nicaieri vara asta?
Ema, cum a fost cu musafirii? Le-a pacut casa?

Va pup pe toate cu drag

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput