**Buburuze de 2009 in actiune (26)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

salut cf fetele?
piky cf sofi?
cris timpu nu mai trece sa plece odata adica pe 12 septsi simpt ca mor
ema frumos rau piciu tau
adina pana la urma a fost frumos tortu cu miky si donald

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata somnoroaselorrrrrrrrr...hai trezirea si sa ne dregem cu o ,perfuzabila pentru cine are nevoie ,trabuce si vougue

ema chitroasoooooooooo,trimite si aicea o galeata de racoare ca noi ne-am copt
adina ce repede a mai crescut si razvanelparca ieri era un pui micmor dupa bebelasii care dorm la pampersi si cu bucile in sus interpretare...daca ramane cu masina pe autostrada,sigur nu o sa aiba nevoie de tractare ca o mestereste elsi tot ajunge acasa
getik lasa soacraaaaaaaaaaa..tu gandeste-te la ziua nuntii ce fain o sa fie si soacra sa ramana deoparte..nu stii cat de scumpe-s cremele astea antirid???sau are soara bani destui ca sa iti cumpere,ca doar ea o sa se faca vinovatavezi ca daca numeri zilele or sa se dubleze,da-i ignor si faci cum crezi tu ca e mai binemare esti,vaccinata esti,copil ai,deci te descurci si fara "ajutorul "ei

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata mandrelor

http://picasaweb.google.be/ciofu.catalin.aurelian/Darius#5506307664412221554

am mai pus cateva foto mai haioase

getic sarumana iti dai seama ca is mandra toata, dau si pe afara
cris fata draga eu am trimis dar ce vina am eu daca pana a ajuns la tine s-a incalzit????? azi e cam frigut....vad lumea cu gecute iar pe net zic astia 17 grade....e cam BRRRRRR si asa va fi de acu, vreme bacoviana. uitasem de imbecilii astia de aci.....care sunt cu totul sariti de pe axa cand se trece de la un anotimp la altul......de ex acu, ca frigut si ploua ei is cu geci, esarfe la gat dar cu sandale....n-ai treaba cu ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

aaaaa....getik asculta ce zice cris...baga un mare ignore pt ca daca iei in seama tot iti bulesti tot cheful, toata buna dispozitie, etc si in loc sa te simti mireasa si mama fericita ai sa fii un pachet de nervi, ai sa imprastii starea ta si altora si va fi un mare rateu....si crezi ca merita????? iti zic eu ca nu. impune-ti ca nu exista ....si nu zi ca nu poti pt ca poti, asa au facut multe fete. deci ia nici nu mai pomeni tu de ea, ca asta insamn ignore, ia scate-ti din cap ca e acolo si baga un big smile sa crape de ciuda si vezi tu de ale tale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

sa-i mananc eu eu moaca lui mica de bestiuta?????fataaaaaaaa o sa rupa multe inimi de fete...mortal,sandale si cojocdar acum recunoaste si tu..poti sa faci ceva in gustul omului cand e vb de moda???

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,

Am vazut 2 baietei superbi, Razvan si Darius Sa va traiasca, sunt minunati.

Am pus si eu pe mail-ul comun cateva poze de cand am cununat. Nu sunt cinestie ce, dar doar de astea am facut rost.

Picky, cum te mai simti? Sper ca e bine sarcina!
Alic, eu mai alaptez, parca tu ma intrebai. Astept sa vina racoarea ca sa pot sa-l intarc.
Cris, cum merg vanzarile de la bazar? Mie nu-mi place deloc noul format, si nu prea mai intru, imi pare rau ca este pt ajutor umanitar, dar nu reusesc sa ma mai organizez acolo.
Ema, ai o bestiuta superba, fatooo. Zi-mi si mie reteta de ti-a iesit asa? eu ma indragostesc de fi-tu, pacat ca e luat.
Getk, lasa soacra, nu merita nervii si stresul tau, si daca te simti mai bine zi-i si ceva, politicos, dar sa i-o tai. Eu nu sunt adepta certurilor, dar cred ca soacrele trebuie sa-si invete limitele.
Mada, la voi cum a iesit petrecerea? Cum se mai simte Eva?
Simina, ce mai faceti?
Lavi, voi?
Nicuratze, si pt voi, va astept cu vesti.

Nu mai stiu, sigur am uitat pe cineva, dar memoria pe caldura asta m-a lasat de mult.

Pupicei multi

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

neata mandrelor

http://picasaweb.google.be/ciofu.catalin.aurelian/Darius#5506307664412221554

am mai pus cateva foto mai haioase

getic sarumana iti dai seama ca is mandra toata, dau si pe afara
cris fata draga eu am trimis dar ce vina am eu daca pana a ajuns la tine s-a incalzit????? azi e cam frigut....vad lumea cu gecute iar pe net zic astia 17 grade....e cam BRRRRRR si asa va fi de acu, vreme bacoviana. uitasem de imbecilii astia de aci.....care sunt cu totul sariti de pe axa cand se trece de la un anotimp la altul......de ex acu, ca frigut si ploua ei is cu geci, esarfe la gat dar cu sandale....n-ai treaba cu ei


e un scump si are niste ochiiiiiiiiiiiii

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

eata dau eu nu am somn ca ary este bolnava a racit la scorpie in casa ca a tinut o in curent si urla la mine cao ca sunt eu devina
fetele aveti dreptate cu nunta dar ce sa fac cu ea? ca este genu se tine de tine scai asa ca ori cat as ignorao ma baga ea in ea seama
ma duc in pat poate adorm si eu ca inca o zi de smotru nu stiu daca mai mere dupa 2 nopti si zile nedormite
si poate mai intru sa va spun ce face ary

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna-mama

Buna,

Am vazut 2 baietei superbi, Razvan si Darius Sa va traiasca, sunt minunati.

Am pus si eu pe mail-ul comun cateva poze de cand am cununat. Nu sunt cinestie ce, dar doar de astea am facut rost.

Picky, cum te mai simti? Sper ca e bine sarcina!
Alic, eu mai alaptez, parca tu ma intrebai. Astept sa vina racoarea ca sa pot sa i
Cris, cum merg vanzarile de la bazar? Mie nu-mi place deloc noul format, si nu prea mai intru, imi pare rau ca este pt ajutor umanitar, dar nu reusesc sa ma mai organizez acolo.
Ema, ai o bestiuta superba, fatooo. Zi-mi si mie reteta de ti-a iesit asa? eu ma indragostesc de fi-tu, pacat ca e luat.
Getk, lasa soacra, nu merita nervii si stresul tau, si daca te simti mai bine zi-i si ceva, politicos, dar sa i-o tai. Eu nu sunt adepta certurilor, dar cred ca soacrele trebuie sa-si invete limitele.
Mada, la voi cum a iesit petrecerea? Cum se mai simte Eva?
Simina, ce mai faceti?
Lavi, voi?
Nicuratze, si pt voi, va astept cu vesti.

Nu mai stiu, sigur am uitat pe cineva, dar memoria pe caldura asta m-a lasat de mult.

Pupicei multi

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei!


care este mailu comun??/

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Getik-multa sanatate la printesa mica si tie nervi de otel sa poti sa o suporti pe soacra!Cand e nunta?Saptamana viitoare?Si de ce atata smotru?Ca dupa nunta va trebui sa o iei de la capat.
Anna-suntem bine,crestem.Andu merge f bine,vorbeste destul de multe(zic eu ),ne pregatim de petrecerea de 1 an pe care o vom face sapt viitoare.Sunt cam stresata cand ma gandesc la petrecere caci eu trebuie sa ma ocup singura de toate-sotul e cu casa si nu are timp.Mai e timp dar nu prea mult!Vladut ce mai face?Cum va mai jucati?
Ema-ai un baiat tare scump si are dreptate Cris ca o sa fure multe inimi!M-ai facut sa rad cu belgienii......cu sandale.
Cris-te asteptam cu nessurile.Miru ce nazbatii a mai facut?
Picky-sunteti mai bine?Stiu ca si Stefi tusea sau asa ceva.....
Lavi-mai da-ne un semn sa stim ca sunteti bine!
Alic-Naty ce mai face?
Reby,Nicuratze-

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput