**Buburuze de 2009 in actiune (26)**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

La multi ani tuturor celor care poarta numele Sfintei Maria, sa fiti sanatosi si fericiti in fiecare clipa!

Fac si eu cinste cu de toate azi, ca sarbatoresc si eu ziua de nume, asa ca poftiti tortulet si bauturi pe alese

Cris, chiar ai fetita mare daca faceti la wc, al meu nu mai vrea si pace sa se aseze. Dar ma anunta cand face
Alic, da, il mai alaptez, toata noaptea e cu tzitzi in gura. Vreau sa-l intarc, dar astept sa vina toamna si racoarea pt asta, dar ma cam sperie momentul ca el este f atasat de tzitzi si o vrea sa-si consoleze si supararile

Va pup cu drag


de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Ema, felicitari pt piticul mergaret, cred ca e un dulce cu gura pana la urechi, frumuselul Ati luat mobila pt camera lui? Sa-i face poze sa ne arati


de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

salut cf fetele?
cris tre rau miru imi place
ana la multi ani sanatate fericire si implinirea dorintelor
piky cum merge cu sarcina ?
eu vam citit o fuga dar nu am mai avut timp sa scriu
a venit scorpia de socramea careimi mananca sufletu si nu mie de ajuns nunta mai e si si ea teroarepe capu meupana pe 12 sept cand pleaca innebunec
poop pe tote fetele


getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

anna o pune noi pe buda,dar nu inseamna ca si face mereude regula trage parturi de cate ori o asez pe elinca suntem mici si e timp destul sa invatam sa cerem la baiepai chiar e mai ok din toamna sa incepeti operatiunea intarcarea,si asa pe caldurile astea macar sa se hidrateze baiatul
getik ,mama ei de soacra bagacioasa majoritatea mamelor de baieti,cand acestia cresc raman setate ca ele stiu ce e mai bine si gasesc mereu motiv sa isi dea cu parerea neintrebate sau sa faca cum le taie pe ele capul

fetele care aveti baieti,noi suntem generatia mai emancipata,asa ca ve-ti lasa baietii sa se insoare si sa faca cum vor ei,nu??????

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Picky_toto spune:

Salutare fetelor,

Intru putin sa urez si eu la multi ani sarbatoritilor , sa cresca mari, sanatosi si mumosi

Si la multi ani celor care astazi isi sarbatoresc ziua numelui sa traiti cu numele sa fiti sanatosi si sa va bucurati in orice clipa

Ieri am fost la o onomastica si de aseara imi e rau... cred ca mi-a picat ceva grau la stomac sau o fi de vina sarcina...stiu doar ca trebuie sa-mi treaca pana maine..
Stefi e si ea foarte maraita, ragusita, tuseste, cu un inceput de stare febrila, cum plec de langa ea cum urla mama, mama...asa ca si ea e in pioneze...si marti avem vaccinul

Va pup pe toate, va urez distractie placuta in continuare si ne auzim in alta zi


Mami de printesuca mica si iubita 05.05.2009...si surpriza 7+
Buburuza mea
Povestea Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamcici cu pici terorici


haideti la o ,perfuzabile ,trabuce si vougue

picky amandoua??????mergi azi cu puca la dr. ca voi ati mai tras-o odata cu rosul in gat si nu a fost deloc usor si te asteptam sa ne anunti cum se simte,si tie sarcina usoara fara varsaturi




brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

buna fetili
http://picasaweb.google.be/ciofu.catalin.aurelian/Darius#5505956368100905458
am pus aci foto mai recente, de la mot, cateva....mai tre sa imi trimita fratemiu, piticul tuns, piticul mergat
acu is geana pe el ca muta tv...daca il strica dormim in strada
va pup...revin eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

fataaaaaaaaaaaaaa,ce mare s-a facut bestiuta si l-ai tuns cu e vremea la voi ca aicea te coci

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

BAZAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

da fata cand ma uitin urma parca nici nu e el. l-am chelbosit, iaca asa. e racoareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee da plouaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Salut fetele!
Multumim de urari
A fost frumos la petrecere,dar foarte obositor,sincer,abia asteptam sa se termine.
Razvan a fost cumintel si vesel,mai pe la final nu prea a mai avut chef ca era mort de oboseala.
De pe tava a ales telefonul,cheile de la masina si banii le-a luat pe amandoua odata si o surubelnita.

Poze,am putine incepand de AICI

V-am pupat!





Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

Mergi la inceput