Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (170)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Belleane, mie una mi se par masinile nimic pe langa latraturile cainilor -- insa la tine chiar la strada cred ca e circulatie si galagia mare

Eu zic ca daca e copilas mic nu e nevoie sa fie rochia ca a miresei - ci doar una de ocazie -- zic si eu, nu stiu cum e eticheta

Rochie de ocazie nu ti-ai gasit acolo unde mi-ai dat si mie linlul? unde ziceai ca mergi cu Cleo?

Varicele se pot trata si fara operatie, exista mai multe metode, plus metode naturiste, insa nu prea cred in ele, in cazuri accentuate de varice, nu cred sa dea vreun rezultat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adriana_78

Belleane, mie una mi se par masinile nimic pe langa latraturile cainilor -- insa la tine chiar la strada cred ca e circulatie si galagia mare

Eu zic ca daca e copilas mic nu e nevoie sa fie rochia ca a miresei - ci doar una de ocazie -- zic si eu, nu stiu cum e eticheta

Rochie de ocazie nu ti-ai gasit acolo unde mi-ai dat si mie linlul? unde ziceai ca mergi cu Cleo?

Varicele se pot trata si fara operatie, exista mai multe metode, plus metode naturiste, insa nu prea cred in ele, in cazuri accentuate de varice, nu cred sa dea vreun rezultat


mai era si tratament injectabil, si sa se absorbe treptat singure, dar trebuie sa te evalueze un doftor, ca daca is prea mari...laser, frate!.


Acolo nu prea erau di seara. Mai degraba de zi, cocteil, de genu asta, nu de nasha.

Mie imi place ca fetitzele mici sa fie imbracate cu rochitze albe la nunti, dar la cum o stiu pe fiica mea ca se pune cu fundu pe scarile bisericii si se taraie .... no way, in 5 min deja o sa aiba rochitza cu imprimeu manutze






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Mireasa nu are rochie alba. De asta intrebam ca in general rochitele pentru copii asa frumoase sunt albe. Am gasit pentru cea mare una superba ca o rochie de mireasa dar si pretul era super mare. Era aproape 300 ron. Asa am deja una mov cu crinolina dar se pare ca mandra vrea una noua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Reallaura

Buna scumpele

Danicris mai putin de 10 000 de unitati e nesemnificativ, poate s-a contaminat proba in timpul recoltarii. Andra
Ali da iubita, nu ne-am sincronizat, dar sper la toamna sa ne vedem mereu despre ce scrii tu acolo cu dushul in camping... sunt si eu scarbita.

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si Ilinca, 19 aprilie 2010



Laurita, Dani, sub 1000 ufc/ml inseamna contaminare, intre 1000 si 10000 este bacteriurie fiziologica, clinic nesemnificativa.

Acum lui Cris i-a iesit e.colli enteropatogen >100000 ufc/ml in kk, dupa episodul urat de diaree de saptamana trecuta. Intre timp si-a revenit cu kk. cred ca nu mai e cazul de antibiotic, nu? nici n-am mai sunat la dr sa-i spun. voi ce ziceti? eu nu mai vreau sa bag antibiotic in ea, si asa am indopat-o in vara asta cu atatea probleme in lant...

Dani, mi-am adus aminte: felicitari Andrutzei pentru primul "mama"...deja?!?! ce precoce e pup dulce!

Lumi, mami de zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Lumi, saru'mana de info. Multa sanatate Cristianei. De antibiotic nu stiu ce sa zic, cel mai bine sa suni totusi medicul. Daaaaaaaa, astazi iar a scapat un "mama" asa mai jeluit, mor de dragul ei, iar sotul de cand a auzit ii tot repeta "tatatatata" Te imbratisez cu drag.









Dani, mami de

Rasfatzel Vlad Andrei 23.06.2008 si
Rasfatzica Andra Elena 31.03.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Hello fetele,

am intrat si eu sa va salut sa va spun ca ma gandesc la voi dar timp din pacate deloc. Copiii sunt bine, Razvan a fost in tabara vara asta, mergem si la innot si la fotbal, care ii place foarte mult, Olivia e cu pasiunea ei noua, Adam, pe care-l smotoceste cum il prinde, pur si simplu e obsedata, sta numai calare pe el, nu pot sa o las singura o clipa, nu se mai joaca cu jucarii deloc. Baby, baby si iar baby. Atat. Si eu la panda sa nu o prinda ca se urca pe el, ca il musca, etc de astea. Dar e o bomboana, vorbeste cate in luna si in stele, a inceput si pe engleza deja, poate o dau si la gradi in toamna asa cateva ore pe zi, cred ca i-arplace f tare, desi ea spune ca acum e mica sa nu o dau,la anul cand se face mare:)

V-am pupat pe toate, Victoria pupici si sanatate multa! au nascut din fete, nici nu mai stiu, sa merg in urma sa vad.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Citat:
citat din mesajul lui Magdone

Hello fetele,

am intrat si eu sa va salut sa va spun ca ma gandesc la voi dar timp din pacate deloc. Copiii sunt bine, Razvan a fost in tabara vara asta, mergem si la innot si la fotbal, care ii place foarte mult, Olivia e cu pasiunea ei noua, Adam, pe care-l smotoceste cum il prinde, pur si simplu e obsedata, sta numai calare pe el, nu pot sa o las singura o clipa, nu se mai joaca cu jucarii deloc. Baby, baby si iar baby. Atat. Si eu la panda sa nu o prinda ca se urca pe el, ca il musca, etc de astea. Dar e o bomboana, vorbeste cate in luna si in stele, a inceput si pe engleza deja, poate o dau si la gradi in toamna asa cateva ore pe zi, cred ca i-arplace f tare, desi ea spune ca acum e mica sa nu o dau,la anul cand se face mare:)

V-am pupat pe toate, Victoria pupici si sanatate multa! au nascut din fete, nici nu mai stiu, sa merg in urma sa vad.



Magda, cu Razvan (19 iulie 2003), Olivia (31 mai 2008) si Adam (27 martie 2010)
_
"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."





Doamne, Magdone, ma crezi sau nu dar azi m-am gandit toata ziua la tine, te am in ochi cum il tii pe Adam in wrap, ai pus tu o poza la un moment dat. Ma bucur ca ne-ai scris si te cred ca este greu sa mai intri. Vai ce frumos povestesti de Olivia cum il iubeste ea pe fratior, este o scumpa. Va imbratisez pe toti si va doresc multa sanatate.









Dani, mami de

Rasfatzel Vlad Andrei 23.06.2008 si
Rasfatzica Andra Elena 31.03.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Da si eu de cateva zile ma gandesc la Aelita. Fetelor aveti ceva vesti de la ea? Macar sa stim ca sunt bine toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

A trecut mult timp de cand a intrat; eu banuiesc ca e deja cu "fetita ei cu cuc" la tzatza; mi-ar placea sa da un semn, cat de mic.

Magdone familia ta minunata!

Dani?? ziua preferata??? Vineri!!!!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belleane spune:

Magdone: pupici pentru puii tai minunati. Ma bucur ca ai avut curajul sa-l trimiti pe Razvan in tabara. S-a descurcat? Pe mine ma trec fiori cand aud...





Mergi la inceput