FIV 278

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

neata fetele
vad ca aici a inceput treaba bine..bafta tuturor sa dea Dumneseu anul asta sa fie cel norocos
eu ma voi ruga pt voi

Angie+17

bebe jucaus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

Camrynna draga mea nu cauta semne asa dimineata..relaxeaza-te si incearca sa nu te gandesti la esec asa devreme..nici eu nu am avut temp a 2-a zi.si am incercat cat am putut sa ma detasez de forum..pana la beta
eu zic sa ai rabdare si incredere in Dumnezeu ca va fi bine
eu azi merg la echo...poate aflu si sexul si imi trag si eu carut colorat

Angie+17

bebe jucaus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubitika spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

Camrynna draga mea nu cauta semne asa dimineata..relaxeaza-te si incearca sa nu te gandesti la esec asa devreme..nici eu nu am avut temp a 2-a zi.si am incercat cat am putut sa ma detasez de forum..pana la beta
eu zic sa ai rabdare si incredere in Dumnezeu ca va fi bine
eu azi merg la echo...poate aflu si sexul si imi trag si eu carut colorat

Angie+17
multa bafta Angie!...sa afli ce este bb!

fetelor care mi-ati scris in legatura cu endometrioza si fiv..va multumesc si sa dea Dzeu sa ne tinem toate bebeii in brate si sa fim niste mamici fericite!
bebe jucaus


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

merci Iubitikpup si bafta multa

Angie+17

bebe jucaus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

iubitika, eu fac FIV la Viena. Tu? Unde urmeaza sa faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubitika spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

merci Iubitikpup si bafta multa

Angie+17

bebe jucaus



Angie apropos..stiu ca esti pacienta prof M. te duci la dansul la eco azi? la centrul de planificare? eu sunt tare becajita ca ieri am sunat si eu acolo si asistenta mi-a zis ca isi vede doar gravidutele. intr-un fel e normal, cred ca are multe pe cap acum, am vazut ca a fost chemat la audieri. si ce mi-e cel mai frica, vad ca astia vb pe la tel de inchiderea definitiva a spitalul daca judecatorul decide astfel in urma urmaririi penale. asta ar fi culmea, noi toate fetele care mergem la giulesti ce mai facem? si in plus toti oamenii care lucreaza acolo? si eu tocmai ma hotarasem sa vb serios despre fiv cu proful..si uite ce se inatmpla? sunt tare dezamagita de toata situatia si mi-e groaza ca o sa mi se intarzie planurile f mult..poate incerci sa-l intrebi dc il vezi pr prof astazi cand crede ca se va redeschide spitalul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubitika spune:

Citat:
citat din mesajul lui anais74

iubitika, eu fac FIV la Viena. Tu? Unde urmeaza sa faci?

deocamdata urma doar ca cer parerea doctorului meu despre fiv, pentru ca la mine nu s-a pus problema inca. dar eu sunt f nerabdatoare sa incerc, desi nu stiu cand va fi asta, pt ca eu merg la giulesti si de cand cu nenorocirea cu copilasii care au murit, nu stiu cand se va redeschide spitalul.
e f bine ca poti merge in strainatate, dc nu o sa reusesc nimic aici pana in primavara 2011, o sa incerc sa merg si eu in strainatate. ma gandeam la Dr Zadori de la Szeget. dc poti sa-mi spui poate pe mesaj privat cam cat te duce un fiv la viena, inclusiv drumul si cazarea si cam cat trebuie sa stai acolo ar fi super. merci mult! Doamne ajuta sa ai reusita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anais74 spune:

iubitika, ti-am trimis PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubitika spune:

Citat:
citat din mesajul lui anais74

iubitika, ti-am trimis PM!

ti-am raspuns si eu! merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

iubitikadin pacate nu merg la profu azi...am fost pe 29 iulie si m-a programat pt morfofetala pe 22 sept..si nu mai aveam rabdare pana atunci asa ca mi-am facut prog la o clinica aici
as vrea sa aflu si eu mai multe despre spital..mai ales ca as vrea sa nasc acolo

Angie+17

bebe jucaus

Mergi la inceput