Mamici de sept-oct'10- bun venit Bianca! (129)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Fetelor pana acum m-am distrat! s-a luat curentul acum 3 ore si ca un facut tatal meu a ramas in lift! Am sunat la cei cu depanarea, au venit si l-au scos intr-o ora, bine c-au reusit, curentul a venit acum 5 minute! Ufff...era un intuneric si-o caldura in casa!!! Slava Domnului ca a iesit cu bine de acolo!

Cristina 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Fulguta cum luasi rochite care nu-ti vin? si 2? Nu se pot schimba?

Cristina 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chichiutza

Fetelor pana acum m-am distrat! s-a luat curentul acum 3 ore si ca un facut tatal meu a ramas in lift! Am sunat la cei cu depanarea, au venit si l-au scos intr-o ora, bine c-au reusit, curentul a venit acum 5 minute! Ufff...era un intuneric si-o caldura in casa!!! Slava Domnului ca a iesit cu bine de acolo!

Cristina 32+

bine ca s-a terminat cu bine!!!

Ana31+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Eram in criza de timp. dar nu-i bai ca o sa le port la anul pe vremea asta daca nu mai fac inca un bebe.

Citat:
citat din mesajul lui ana_25

Fulguta dar nu incecasi mama si tu rochitele alea??

Ana31+ Maia Elena lu' mama





uta28 este 31+ cu Mara Elena
------------------------------------------------
http://micaevents.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

ALEXUZA imi place semnaturica ta noua!

Ana31+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona24 spune:

chichi, ma bucur ca tatal tau areusit dupa "putin" timp sa iasa cu bine din lift! cat despre caldura... no comment!

simona cu matei 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Fulguta,daca o sa-ti fie bune e ok!!!
Eu ma duc la culcus,ca am mancat o felie de pepene si nu mai pot sta pe scaun,ca parca ma sufoc!!
Noapte buna!!!

Ana31+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

aia in auchan nu cred ca au cabine de probe. nu, nu vreau sa le schimb pt ca o sa le pot la anu'

Citat:
citat din mesajul lui chichiutza

Fulguta cum luasi rochite care nu-ti vin? si 2? Nu se pot schimba?

Cristina 32+


uta28 este 31+ cu Mara Elena
------------------------------------------------
http://micaevents.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Da...super cretin sentimentul cand era inchis acolo saracutul pe intuneric! Si idiotii nu veneau sa deblocheze, ca era fix intre etaje... Pfui! Bine ca s-a terminat! A inceput sa se faca racoare din nou!

Cristina 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucianna_83 spune:

Felicitari Clary! Sa va traiasca si sa ai laptic muuuuuuult!

Bine ai venit, Bianca! sa fii sanatoasa, voioasa si norocoasa!

29+ si mamica lui Raul Andrei 22.08.2008

Mergi la inceput