Mamici de sept-oct'10- bun venit Bianca! (129)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexuza spune:

ALINA FELICITARI PENTRU NOUA SEMNATURA
NOAPTE BUNA BURTICI

Burtica de 36 + EMMA ANTONIA
IN ASTEPTAREA UNEI MINUNI DE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiti2205

Citat:
citat din mesajul lui georgescu oana

Buna burtici
Ce vesti frumoase pe aici FELICITARI CLARY !!!!!!!!!!! SA FIE BIANCA SANATOASA SI FRUMOASA SI MAMI SA SE BUCURE DIN PLIN DE EA


Noi am fost la eco astazi , 1810 g ,nu a vrut nici acum sa isi arate fata , era cu nasul bagat in placenta , este mai mare decat sarcina cu 6 zile si... ce m-a ingrijorat este ca ne-a spus ca are port de sange din ombilic atipic ,,,practic sangele am inteles ca ar trebui sa mearga la ficat si sangele sa se duca in cele doua vene stg , drp ulterior si la noi practic cordonul ombilical se interpune intre cele doua vene ....
Mi-a spus ca este doar atipic nu si anormal .... nu stiu sunt cam bulversata , fetelor care va mai pricepeti stiti mai multe despre o chestie ca asta?/?

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004) si Graviduta de 30s +
Martie-Aprilie


Oana, nu stiu ce sa iti zic, dar, dc dr nu s-a ingrijorat, pb ca este bine. Nu ai cui sa mai ceri o a doua opinie?
Pup si nu te stresa, ca este bine, sigur.


Kiti, 31+ si mami de Vlad 15.05.2006



Merci Kiti ,vineri ma duc la dr gynecolog sa vedem ce spune si el , sper sa fie bine


Oana si Maria Alexandra(17.04.2004) si Graviduta de 31s +
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

MARI f faine hainutele!
SABINA ce burtica frumoasa si sportiva!!
MAITREYI nu tin neaparat sa scriem baieteii cu albastru,dar macar sa fie o culoare mai pt baietei ca portocaliu....prea ii face fetite! ,dar cum vreti voi!!

Ana31+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Burtici,v-ati bagat la nani??

Ana31+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza_10 spune:

Kiti, mi-ai facut pofta aseara de pui cu legume . Am bagat si eu in seara asta! Mmmmmmmmm, ce minunatie (mai ales ca a avut si usturoi)!!!!

Mari, fffff mumoase hainutele crosetate de socrela! Se pricepe!!!

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza_10 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_25

Burtici,v-ati bagat la nani??

Ana31+ Maia Elena lu' mama




Nuuuuuu inca! De abia am intrat in casa!


36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Buburuza_10

Citat:
citat din mesajul lui ana_25

Burtici,v-ati bagat la nani??

Ana31+ Maia Elena lu' mama




Nuuuuuu inca! De abia am intrat in casa!


36+

Ma gandeam ca numai eu bantui p-aici!!

Ana31+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Tocmai ce am sosit si eu de la cumparaturi. La kiabi m-am imbolnavit de-a dreptul. Am luat sosetele mici, mici, o jucarioara zornaitoare care nu raneste si doua sutiene de alaptat simple, din bumbac.
Din auchan biberoane din sticla, pompa de muls manuala, discuri pt san si doua rochite care nu-mi vin, la naiba.

Nike, insanatosire grabnica!

uta28 este 31+ cu Mara Elena
------------------------------------------------
http://micaevents.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona24 spune:

vai, ce pofta mi-ati facut de pui cu legume...
astept sa imi ajunga sotul acasa si cred ca il scot in oras, sa servim...cina abia astept!
acum am terminat de papat jumatate de pepene, imi iau laptopul in brate si va citesc!

simona cu matei 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Fulguta dar nu incecasi mama si tu rochitele alea??

Ana31+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput