Mamici de sept-oct'10- bun venit Bianca! (129)
Raspunsuri - Pagina 13
alexuza spune:
ALINA FELICITARI PENTRU NOUA SEMNATURA 
NOAPTE BUNA BURTICI
Burtica de
36 + EMMA ANTONIA
IN ASTEPTAREA UNEI MINUNI DE 
georgescu oana spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui kiti2205
Oana, nu stiu ce sa iti zic, dar, dc dr nu s-a ingrijorat, pb ca este bine. Nu ai cui sa mai ceri o a doua opinie? Pup si nu te stresa, ca este bine, sigur. ![]() Kiti, 31+ si mami de Vlad 15.05.2006 |
Merci Kiti ,vineri ma duc la dr gynecolog sa vedem ce spune si el , sper sa fie bine
Oana si Maria Alexandra(17.04.2004) si Graviduta de 31s +
Martie-Aprilie
ana_25 spune:
MARI f faine hainutele!
SABINA ce burtica frumoasa si sportiva!!
MAITREYI nu tin neaparat sa scriem baieteii cu albastru,dar macar sa fie o culoare mai pt baietei ca portocaliu....prea ii face fetite!
,dar cum vreti voi!!
Ana
31+
Maia Elena
lu' mama
Buburuza_10 spune:
Kiti, mi-ai facut pofta aseara de pui cu legume
. Am bagat si eu in seara asta! Mmmmmmmmm, ce minunatie (mai ales ca a avut si usturoi)!!!! 
Mari, fffff mumoase hainutele crosetate de socrela! Se pricepe!!! 
36+ 
Buburuza_10 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui ana_25 Burtici,v-ati bagat la nani?? ![]() Ana 31+ Maia Elena lu' mama |
Nuuuuuu inca! De abia am intrat in casa!

36+
ana_25 spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui Buburuza_10
Nuuuuuu inca! De abia am intrat in casa! ![]() 36+ ![]() |
Ma gandeam ca numai eu bantui p-aici!!
Ana
31+
Maia Elena
lu' mama
fulguta28 spune:
Tocmai ce am sosit si eu de la cumparaturi. La kiabi m-am imbolnavit de-a dreptul. Am luat sosetele mici, mici, o jucarioara zornaitoare care nu raneste si doua sutiene de alaptat simple, din bumbac.
Din auchan biberoane din sticla, pompa de muls manuala, discuri pt san si doua rochite care nu-mi vin, la naiba.
Nike, insanatosire grabnica!
uta28 este
31+
cu Mara Elena
------------------------------------------------
http://micaevents.ro
simona24 spune:
vai, ce pofta mi-ati facut de pui cu legume...

astept sa imi ajunga sotul acasa si cred ca il scot in oras, sa servim...cina
abia astept!
acum am terminat de papat jumatate de pepene, imi iau laptopul in brate si va citesc! 

simona
cu
matei 32+



