Mamici de sept-oct'10- bun venit Bianca! (129)
Raspunsuri - Pagina 15
alynta27 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui maitreyi "doar ce am iesit din operatie.suntem bine. e fetita. are 3 kg. sunt fericita. nu am cuvinte. va pup" ----- Mami de roza + 33 s ![]() ![]() Slava Tie, Doamne! The colder the winter the warmer the spring |
Felicitari Clary! Bun venit micutei! Refacere rapida!
Alina-Mirela
36+
Maria si mami de
DAVID (27.06.2007)si
MATEI (15.05.2009)POZE
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra
alynta27 spune:
Nike suntem alaturi de tine! Esti o luptatoare si vei trece peste toate!
Ce multe fete vati vazut bebeii la eco! Felicitari!
Merg la nani!
Am reusit cu sotul sa facem "lumina" in casa!
Somn usor!
Alina-Mirela
36+
Maria si mami de
DAVID (27.06.2007)si
MATEI (15.05.2009)
POZE
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra
LoredanaB spune:
Mai e cineva pe aici sau bantui de una singura?
Imi pare rau ca Nike nu se simte prea bine.Sa dea Dumnezeu sa isi revina cat de repede!
georgescu-oana felicitari pt bebe grasunel!
chichi bine ca l-au scos afara,bine ca nu i s-a facut rau pe caldura asta.
Ma duc si eu la
.Pe maine dimineata!
34+ cu
Sarah Sophie +
Eric Joshua(05.09.2008) o minune de la Dumnezeu!
Eric Joshua 
bebecris26 spune:
Neata burticute! M-am trezit cu o pofta de corn cu ciocolata..
asa ca am fost si mi-am luat. noroc ca am in fata magazin care deschide la 5 si inchide la 12-1 noaptea ca altfel cum i-mi faceaqm eu toate poftele??

cristina si bebe in burtica
31+sapt
Andreea82 spune:
Neatza la voi,
Ha! Am prins si eu o zi in care sa dau micul dejun, deci va poftesc sa serviti: omleta buna cu branza si ardei (de la Ana furacita reteta, deci tre sa fie bun), cereale cu lapte, iaurt cu fructe, fresh de portocale si pentru cine vrea o cafeluta cu lapte.
office - felicitari pentru bebelin marisor!
Nike, multa sanatate!
Oana nu te speria, daca dr nu a parut alarmat si a facut doar o constatare, poate nu e asa rau, ci doar iesit din tipar. Totul o sa fie bine si nu mai e mult pana vineri 
32+ cu un carucior
.... sau 
anna_ivan spune:
neatza burtici.
nu am nimic interesant de povestit dar scriu mesajul asta sa vad cum ne sta noua semnatura

30+ cu
bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze
Andreea82 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui anna_ivan neatza burtici. nu am nimic interesant de povestit dar scriu mesajul asta sa vad cum ne sta noua semnatura ![]() ![]() 30+ cu bebe michttp://blog.photostories.ro/ poze ![]() |
Felicitari pentru noua semnatura, ce bine va sta cu prefix nou!

32+ cu un carucior
.... sau
ionela.n spune:
Neata burtici 
Ce mult ati scris de ieri
, dar ma apuc de citit din urma. Am vazut ca a nascut Clary 
SANATATE MULTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------
Sunt o
cu Raisa Nicoleta
de 31+
Minunea noastra

