Mamici de sept-oct'10- bun venit Bianca! (129)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maitreyi

"doar ce am iesit din operatie.suntem bine. e fetita. are 3 kg. sunt fericita. nu am cuvinte. va pup"

-----

Mami de roza + 33 s


Slava Tie, Doamne!

The colder the winter the warmer the spring


Felicitari Clary! Bun venit micutei! Refacere rapida!

Alina-Mirela 36+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona24 spune:

pupam burticile! noi iesim un pic pe afara! somn usor,dragelor!

simona cu matei 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Nike suntem alaturi de tine! Esti o luptatoare si vei trece peste toate!
Ce multe fete vati vazut bebeii la eco! Felicitari!
Merg la nani!
Am reusit cu sotul sa facem "lumina" in casa!
Somn usor!

Alina-Mirela 36+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

burticute v-ati bagat la ?


cristina si bebe in burtica 31+sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoredanaB spune:

Mai e cineva pe aici sau bantui de una singura?
Imi pare rau ca Nike nu se simte prea bine.Sa dea Dumnezeu sa isi revina cat de repede!
georgescu-oana felicitari pt bebe grasunel!
chichi bine ca l-au scos afara,bine ca nu i s-a facut rau pe caldura asta.
Ma duc si eu la .Pe maine dimineata!




34+ cu Sarah Sophie + Eric Joshua(05.09.2008) o minune de la Dumnezeu!

Eric Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

Neata burticute! M-am trezit cu o pofta de corn cu ciocolata.. asa ca am fost si mi-am luat. noroc ca am in fata magazin care deschide la 5 si inchide la 12-1 noaptea ca altfel cum i-mi faceaqm eu toate poftele??

cristina si bebe in burtica 31+sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea82 spune:

Neatza la voi,

Ha! Am prins si eu o zi in care sa dau micul dejun, deci va poftesc sa serviti: omleta buna cu branza si ardei (de la Ana furacita reteta, deci tre sa fie bun), cereale cu lapte, iaurt cu fructe, fresh de portocale si pentru cine vrea o cafeluta cu lapte.

office - felicitari pentru bebelin marisor!

Nike, multa sanatate!

Oana nu te speria, daca dr nu a parut alarmat si a facut doar o constatare, poate nu e asa rau, ci doar iesit din tipar. Totul o sa fie bine si nu mai e mult pana vineri



32+ cu un carucior .... sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

neatza burtici.
nu am nimic interesant de povestit dar scriu mesajul asta sa vad cum ne sta noua semnatura

30+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna_ivan

neatza burtici.
nu am nimic interesant de povestit dar scriu mesajul asta sa vad cum ne sta noua semnatura

30+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze


Felicitari pentru noua semnatura, ce bine va sta cu prefix nou!

32+ cu un carucior .... sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Neata burtici

Ce mult ati scris de ieri , dar ma apuc de citit din urma. Am vazut ca a nascut Clary

SANATATE MULTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------
Sunt o cu Raisa Nicoleta de 31+

Minunea noastra

Mergi la inceput