Mamici de Sept-Oct 2010 - Felicitari Nike! (121)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

bebe Sebastian Nicolae are 1.8kg, e f frumos si vioi, dar e intubat, la incubator. mami si tati se roaga si spera sa fie bine





Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt cu 18+


SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!

DOAMNE ajuta!!!

Ana30+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

LOREDANA

Ana30+ Maia Elena lu' mama


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Va fi bine Sebastian! E si normal sa fie asa dat fiind ca s-a nascut in luna a 8 a!
Asa e fetelor, trebuie sa mai avem putintica rabdare pana in luna a9a! E greu acum dar vom fi fericite cand ii vom avea in brate!

Alina-Mirela 35+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Doamne, Nike, felicitari! Sa fie sanatos, sa creasca mare fericit si iubit!
Am lipsit o saptamana si uite cate s-au intamplat...ma duc sa ma pun la curent cu toate.


31+ Darian si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

FELICITARI NIKE!
bebe Sebastian, este un LEU deci luptator si se va recupera repede pt a bucura parintii
impreuna cu voi pentru ca totulo sa fie bine
am reusit sa pun cateva pzoe pe PICASA , caseta de colectare nu am reusit sa denumesc albumul cu numele meu, o sa vedeti acolo si o poza cu piciorul in gips...de ieri, inainte de a-mi pune gipsul si mai greu

referitor la epilat...eu ma epilez total la "dansa" de vro 4 ani, asa m-a invata prietena mea cosmeticiana si acum nu am probleme pt ca creste f rar...e mai greu sa ma epilez acum cu gipsul asta si saptamana viitoare merg la control si imi recolteaza si secretie

va pe toate si ma bucur de vestile bune

BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC

Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG
Mari 30+PETRU si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari78 spune:

Felicitari Nike ! Sa va dea Dumnezeu sanatate, tu sa te recuperezi repede, iar bebe Sebastian sa creasca mare si sanatos si sa va bucurati de el !

Mari si Teodora Maria (26.03.2006) si 34+ cu Anca Ioana
www.flickr.com/photos/10472485@N02/" target="_blank">poze
poze noi
Teodora 2 ani+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana_23 spune:

Felicitari Nike !!!
Bun venit bebe Sebastian !!!


sorana 27+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui chichiutza

Nu stiu ce si cum ati auzit, eu v-am spus cum stateau lucrurile acum 10 min. Nu cred ca se va intra deloc in cezariana cu ea!

Cristina 31+


Chichi, multumim ca te-ai interesat!
Eu sunt sigura ca e pe maini bune si ca medicii isi dau tot interesul sa fie totul ok, sigur 100% nu e cazul sa-i acuzam degeaba.

Lora, mami de Iustina si 36+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya86 spune:

Buna ziua tuturor mamicilor si viitoarelor mamici !
Numele meu este maya si de abia azi am indraznit sa ma alatur si eu voua pentru prima data. Va urmaresc mesajele de ceva vreme (nu ca si maimutza) dar nu am indraznit sa va si scriu. Este pentru prima data cand voi deveni mamica de asa se pare .
VREAU SA O FELICIT PE NIKE PENTRU BEBELUS SA FIE INTR-UN CEAS BUN , NOROC SI SANATATE AMANDURORA!

toate burticile

maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns botosel452 spune:

Mari, te invidiez pentru balansoar...
Lasa,ca cele 3 saptamani cu piciorul imobilizat vor trece repede. Intri des aici, te tinem de vorba si nici nu vei vedea cum trece timpul

Valentina 30+

Mergi la inceput