Mamici de Sept-Oct 2010 - Felicitari Nike! (121)
Raspunsuri - Pagina 19
ana_25 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui bebelu86 bebe Sebastian Nicolae are 1.8kg, e f frumos si vioi, dar e intubat, la incubator. mami si tati se roaga si spera sa fie bine Ralu si buburuza va ![]() Marriage Ticker ![]() Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt cu 18+ SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! |
DOAMNE ajuta!!!
Ana
30+
Maia Elena
lu' mama
alynta27 spune:
Va fi bine Sebastian! E si normal sa fie asa dat fiind ca s-a nascut in luna a 8 a!
Asa e fetelor, trebuie sa mai avem putintica rabdare pana in luna a9a! E greu acum dar vom fi fericite cand ii vom avea in brate!
Alina-Mirela
35+
Maria si mami de
DAVID (27.06.2007)si
MATEI (15.05.2009)
POZE
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra
eveline spune:
Doamne, Nike, felicitari! Sa fie sanatos, sa creasca mare fericit si iubit!
Am lipsit o saptamana si uite cate s-au intamplat...ma duc sa ma pun la curent cu toate.
31+ Darian si mamica de
Bianca
mari_paun spune:
FELICITARI NIKE!
bebe Sebastian, este un LEU deci luptator si se va recupera repede pt a bucura parintii
impreuna cu voi pentru ca totulo sa fie bine
am reusit sa pun cateva pzoe pe PICASA , caseta de colectare
nu am reusit sa denumesc albumul cu numele meu
, o sa vedeti acolo si o poza cu piciorul in gips...de ieri, inainte de a-mi pune gipsul si mai greu
referitor la epilat...eu ma epilez total la "dansa" de vro 4 ani, asa m-a invata prietena mea cosmeticiana si acum nu am probleme pt ca creste f rar...e mai greu sa ma epilez acum cu gipsul asta
si saptamana viitoare merg la control si imi recolteaza si secretie
va
pe toate si ma bucur de vestile bune 
BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG
Mari
30+
PETRU si mami de Ema
mari78 spune:
Felicitari Nike ! Sa va dea Dumnezeu sanatate, tu sa te recuperezi repede, iar bebe Sebastian sa creasca mare si sanatos si sa va bucurati de el !
Mari si Teodora Maria (26.03.2006) si
34+ cu Anca Ioana
www.flickr.com/photos/10472485@N02/" target="_blank">poze
poze noi
Teodora 2 ani+
LoraG76 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui chichiutza Nu stiu ce si cum ati auzit, eu v-am spus cum stateau lucrurile acum 10 min. Nu cred ca se va intra deloc in cezariana cu ea! Cristina 31+ |
Chichi, multumim ca te-ai interesat!
Eu sunt sigura ca e pe maini bune si ca medicii isi dau tot interesul sa fie totul ok, sigur 100% nu e cazul sa-i acuzam degeaba.
Lora, mami de Iustina si

36+Carti personalizate
Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
(Niciodata sa nu spui niciodata!)
maya86 spune:
Buna ziua tuturor mamicilor si viitoarelor mamici !
Numele meu este maya si de abia azi am indraznit sa ma alatur si eu voua pentru prima data. Va urmaresc mesajele de ceva vreme (nu ca si maimutza) dar nu am indraznit sa va si scriu. Este pentru prima data cand voi deveni mamica de
asa se pare .
VREAU SA O FELICIT PE NIKE PENTRU BEBELUS
SA FIE INTR-UN CEAS BUN , NOROC SI SANATATE AMANDURORA!
toate burticile
maya
botosel452 spune:
Mari, te invidiez pentru balansoar...
Lasa,ca cele 3 saptamani cu piciorul imobilizat vor trece repede. Intri des aici, te tinem de vorba si nici nu vei vedea cum trece timpul
Valentina
30+ 

