Mamici de Sept-Oct 2010 - Felicitari Nike! (121)
Raspunsuri - Pagina 18
alynta27 spune:
Fetelor e
la odiseea noastra! Hai sa
un paharel in cinstea Nicoletei si a lui Sebastian! Cine se pricepe poate trece datele proaspete in listuta! Doamne ajuta sa fie bine in continuare!
Gheata s-a spart! Cine urmeaza?!
Aia eu...aia eu....![]()
Alina-Mirela
35+
Maria si mami de
DAVID (27.06.2007)si
MATEI (15.05.2009)
POZE
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra
alynta27 spune:
Cred ca la caldura asta vrem toate sa nastem si sa scapam de ditamai burticile!![]()
Alina-Mirela
35+
Maria si mami de
DAVID (27.06.2007)si
MATEI (15.05.2009)
POZE
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra
ana_25 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui alynta27 Gheata s-a spart! Cine urmeaza?! Alina-Mirela 35+ Maria si mami de DAVID (27.06.2007)si MATEI (15.05.2009)POZE www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David Cum a aparut Printul! Un ingeras in viata noastra |
Eu stau cumintica la rand!
Ana
30+
Maia Elena
lu' mama
georgescu oana spune:
Alynta eu nu ma bag , mai am de stat cu burtica , voi puteti sa va grabiti oricum sunteti inaintea mea ![]()
Oana si Maria Alexandra(17.04.2004) si Graviduta de 30s +
Martie-Aprilie
Klarisse spune:
Alynta nici io nu ma grabesc, astept luna octombrie![]()
.
Klarisse
graviduta 30+
Matei
http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png
Conform primei pagini Nastasie urmeaza pe 22 august
.
bebecris26 spune:
Felicitari Nike!
Sa va ajute bunul Dumnezeu in continuare sa fiti sanatosi si sa te bucuri de mogaldeata ta. Bine ai venit pe lume bebe Sebastian, sa ai o viata frumoasa si sa fii sanatos.
cristina si bebe in burtica
30+sapt
moshulik spune:
bravo Nike!
FELICITARI!
DUMNEZEU E MARE SI BUN SI ARE GRIJA DE NOI!
Bine ai venit, bebe Sebastian!
sa fii sanatos, voios si papacios si sa le luminezi viata parintilor tai!
Moshulik
+27
septoct2010 spune:
felicitari nike si bun venit bebe Sebastian! sa ai o viata frumoasa, vesela si luminoasa!
am modificat si listuta 
mai3
LoredanaB spune:
Buna gravidutelor!
Nu v-am scris cam de o saptamana.Noi ne tot pregatim de venirea bebelinei, curatenie( am mania asta de cand sunt insarcinata), cumparaturi etc.
Nike felicitari pentru micutul Sebastian.Multa sanatate amandoura si recuperare rapida! 


M-am uitat prin albumele de pe picassa si am vazut burtici foarte frumoase si tuguiate.Sunteti toate superbe, va prieste bine sarcina
.
Felicitari celor care si-au vazut puiutii la eco.
33+ cu
Sarah Sophie +
Eric Joshua(05.09.2008) o minune de la Dumnezeu!
Eric Joshua 
bebelu86 spune:
bebe Sebastian Nicolae are 1.8kg, e f frumos si vioi, dar e intubat, la incubator. mami si tati se roaga si spera sa fie bine
Ralu si buburuza va 
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt
cu
18+
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!
