Mamici de Sept-Oct 2010 - Felicitari Nike! (121)
Raspunsuri - Pagina 17
chichiutza spune:
Wow! Bune ai venit Sebastian Nicolae! Sa cresti mare, sanatos si curajos! 

Cristina
31+
be_one spune:
Felicitari Nicoleta (Nike)! Sa dea Dumnezeu sa fiti sanatosi, tu si micul Sebastian!
Eu noaptea trecuta nu am mai reusit deloc sa dorm si azi nu ma simt prea bine.
Office, felicitari! cand aud de saptamani asa mari parca nu imi vine sa cred ce repede ne apropiem...
Mai3- multumesc, acum ca ai spus ca sunt tari parca mi-o mai trecut pofta
Nici eu nu am cont pe facebook si mi-e cam greu sa ma apuc acum sa fac. Voi de acum inseamna ca nu o sa mai puneti poze pe Picassa? Mai bine io ma duc sa mai sterg din ale mele, sa mai fac spatiu
Dar n-ar fi ok sa ne impartim acum
Oana
31+ cu
si mami de Dimitrie (23.10.2004)
donna79 spune:
Ce vesti minunate!!! Slava Domnului!
Multa sanatate pentru puiul mic si pentru mamica lui!
Donna
30+ cu 
georgescu oana spune:
Eu merg doar la cosmetica ca nu vad nimic acolo si decat sa fac vreo prostie mai bine la salon , plus ca fata care ma face are o mana usoara !
O singura data am incercat singura cu ceara si s-a lasat cu vanatai ![]()
Oana si Maria Alexandra(17.04.2004) si Graviduta de 30s +
Martie-Aprilie
crina-s spune:
Doamne ajuta sa fie sanatosi si fericiti Nike si Sebastian Nicolae!
Recuperare grabnica NIKE!


32+
crina
cu
ana_25 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui be_one Nici eu nu am cont pe facebook si mi-e cam greu sa ma apuc acum sa fac. Voi de acum inseamna ca nu o sa mai puneti poze pe Picassa? Mai bine io ma duc sa mai sterg din ale mele, sa mai fac spatiu Oana 31+ cu si mami de Dimitrie (23.10.2004) |
Si eu raman la picasa! Tot acolo o sa-mi pun pozele! Pe facebook nu ma descurc deloc!!


Ana
30+
Maia Elena
lu' mama
Klarisse spune:
Deci avem si primul samburel din Odisee. Sa fie sanatosi si sa-i ajute Dumnezeu sa fie bine. 
Klarisse
graviduta 30+
Matei
http://lbdf.lilypie.com/zjrHp2.png
botosel452 spune:
Slava Domnului ca totul este in regula cu Nike!!!
Am stat cu sufletul la gura pana acum...
Valentina
30+ 
crina-s spune:
Office felicitari pentru intrarea in luna a 9-a. Se pare ca nu mai ai deloc mult. Ceva emotii?


32+
crina
cu
alexuza spune:
CE BINE CA SUNT AMANDOI BINE . MA

IN CONTINUARE PENTRU EI SA IASA CAT MAI REPEDE , SANATOSI DIN SPITAL
Burtica de
35 + EMMA ANTONIA
MAMI TE ROAGA SA MAI STAI LA CALDURICA SI SA FACI FALCUTE , CA SA TE
TOATA ZIUA
