Mamici de Sept-Oct 2010 - Felicitari Nike! (121)
Raspunsuri - Pagina 20
LoraG76 spune:
Bebe Sebastian, bine ai venit, sa fii sanatos! Nike, felicitari!
Lora, mami de Iustina si 
36+
Carti personalizate
Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
(Niciodata sa nu spui niciodata!)
zozela spune:
Bine ai venit,BB Sebastian!!
Fetelor,am reusit sa postam cazul puiutului nostru, la Umanitare,avem si blog - va rog,daca puteti,transmiteti si voi mai departe,strigatul de ajutor al micutului!! Va rog!

mii
Siluan trebuie sa traiasca!!
Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!
mari_paun spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui botosel452 Mari, te invidiez pentru balansoar... Lasa,ca cele 3 saptamani cu piciorul imobilizat vor trece repede. Intri des aici, te tinem de vorba si nici nu vei vedea cum trece timpul ![]() Valentina 30+ ![]() |
botosel, te invit sa dai in leagan bebelusul tau


BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC



Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG
Mari
30+
PETRU si mami de Ema
ana_25 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui mari_paun FELICITARI NIKE! bebe Sebastian, este un LEU deci luptator si se va recupera repede pt a bucura parintii ![]() impreuna cu voi pentru ca totulo sa fie bine![]() am reusit sa pun cateva pzoe pe PICASA , caseta de colectare ![]() referitor la epilat...eu ma epilez total la "dansa" de vro 4 ani, asa m-a invata prietena mea cosmeticiana si acum nu am probleme pt ca creste f rar...e mai greu sa ma epilez acum cu gipsul asta si saptamana viitoare merg la control si imi recolteaza si secretie![]() va pe toate si ma bucur de vestile bune ![]() BAZAR GENERAL PE DC ajutati la terapia pentru Ema pe DC ![]() ![]() ![]() Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG Mari 30+ PETRU si mami de Ema![]() |
MARI am rezolvat cu albumul!!!
Sper ca nu te superi ca mi-am bagat nasul!!Ana
30+
Maia Elena
lu' mama
mari_paun spune:
MARI am rezolvat cu albumul!!!
Sper ca nu te superi ca mi-am bagat nasul!!![]()
Ana
30+
Maia Elena
lu' mama
[/quote]
ana_25 sa traiesti
, cum sa ma supar?
BAZAR GENERAL PE DC
ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea! BLOG
Mari
30+
PETRU si mami de Ema
maya86 spune:
m-au cam luat emotiile la primul mesaj
.
pe care o asteptam prin oct.(25.10.10) se numeste SARA Pruteanu
(ca tot venise vb de PRUTEANU intr-un mesaj anterior). Despre mine va pot spune k sarcina a evoluat ok, chiar ff bine as spune eu ,sper sa o tinem tot asa pana la 40s.
e cineva din maramures ?
maya
LoraG76 spune:
| Citat: |
citat din mesajul lui zozela Bine ai venit,BB Sebastian!!![]() Fetelor,am reusit sa postam cazul puiutului nostru, la Umanitare,avem si blog - va rog,daca puteti,transmiteti si voi mai departe,strigatul de ajutor al micutului!! Va rog! ![]() ![]() miiSiluan trebuie sa traiasca!! Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator! |
Zoze, ce mai faci, ce face bebelina?
Lora, mami de Iustina si

36+Carti personalizate
Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
(Niciodata sa nu spui niciodata!)
chichiutza spune:
Maya bine ai venit! Avem si noi o albinuta pe-ici cu numele tau! 
Zoze ce faci? Cum merge treaba? Trimit mai departe mesajul!
Cristina
31+
Mari-Mariuk spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui maya86 m-au cam luat emotiile la primul mesaj pe care o asteptam prin oct.(25.10.10) se numeste SARA Pruteanu e cineva din maramures ? maya |
Bun venit printre noi



Sarcina usoara in continuare.
Mariuk
31+
Andreea82 spune:
Bine ai venit pe lume bebe Sebastian! Multa sanatate si o viata cat mai frumoasa sa ai!
Multa sanatate Nike si bb Sebastian! Sa va refaceti repede!
31+ cu un carucior multicolor :)


impreuna cu voi pentru ca totulo sa fie bine
si saptamana viitoare merg la control si imi recolteaza si secretie