SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

ariel,trebuie sa mergi la banca,sa ceri un extras de cont si sa le explici ca ai nevoie de acel cod format din 4 cifre,ca iti trebuie ca sa transferi,banii din pay-pal,pe card....multe nu stiu despre ce-i vb..eu am avut la brd si nu am rezolvat nimic acolo,atunci am deschis la BT,a fost mai usor!
multa bafta!

edit:acum am vazut ca aveti conturile la BT,poti sa ceri extrasul pt contul in lei,cand faci transferul,banii iti intra in lei...nu stiu cum este pt conturile in euro!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Ariel, pt. codul de 4 cifre mergi la banca, poate nu e setat ceva cum trebuie. Repeta procedura indicata de Paypal si peste 3 zile mergi la BT pt. a cere extrasul de cont.
Pt. retrageri mergi la "withdraw". Suma minima pe care o poti retrage este 10 euro, la fiecare retragere Paypal opreste 2 euro (sau echivalentul in lire, dolari, etc). Asa ca ar fi bine sa retrageti banii mai rar, cand se aduna ceva.
Dupa retragerea din Paypal, banii ajung in cont in 2-3 zile lucratoare.


Diana, mami de Alexandru (16.01.2010), Andrei (23.06.2008) si Iulia (15.07.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaemi spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Raspunsul lui Simo pe sms azi la intrebarea mea cum mai sunt:
" Cu sonda in stomac ca nu mai vroia sa bea lapte si a slabit mult...e f greu! Are de luat 18 medicamente pe zi, plus antibioticele si ganciclovirul, noaptea nu poate dormi...ziua e f agitat..."


Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica


DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!


micutul... cat o mai trebui sa indure atatea? ajuta-l Doamne...Ajuta-l!!!


p.s. am facut niste pliante pe care le-a dat sotul aseara unor preoti sa spuna si ei in biserica despre micutul Siluan si sa vedem ce or strange....Dar le-am facut cu contul parintelui George Bota...
Sper din tot sufletul si Doamne ajuta sa se mai stranga banuti !

Anamaria & Filip (06.03.2007) & Anastasia (03.08.2008)

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda.
Dragostea nu cade niciodata...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Multumesc de raspunsuri. Cred ca e vorba de o setare de la banca, ceva...ca mie imi apare mesaj de eroare.

nu cred ca am gresit, ca uitati, aici apare ceva cu Payl...deci si-a facut simtita prezenta prin cont. http://news.webshots.com/photo/2968260010106680684sQJsXE

La mine e problema ca daca dau sa imi verifice contul imi apare o eroare: "We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card."
Am incercat sa merg la "withdraw", imi cere sa introduc suma, apoi imi da mesaj de eroare, ca am depasit suma admisa pe luna asta, sa merg la setari sa o maresc. ajung acolo si ma directioneaza iar la "verificare"...unde, iar apare mesajul ala.
Contul sigur nu e trecut gresit, caci pe extras, ati vazut, apare Payl - 1 leu...habar n-am ce mai e si asta...

Tin minte ca eu cand mi-am facut "verificarea" asta, pe contul de PP pe care il am eu deschis pe firma, a trebuit sa fac la banca o cerere pentru "conturi nesecurizate"...ufff, o trimit maine pe naty la banca sa se lamureasca cu aia, cu toate ca atunci cand a deschis contul, am vb eu personal cu tanti aia la telefon si i-am zis clar ca vrem sa avem PP pe contul asta...


" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

acel 1 RON pt PP este pt verificat contul, eu asa cred.. eu cand mi-am facut cont PP, pt verificat au depus ei de doua ori sume gen 0.09 si 0.06 centi, si amandoua trebuiau confirmate.. insa nu stiu cum functioneaza treaba asta in RO, cu acele cereri..



Mica dansatoare


www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Doamne,cu puterea Ta cea mare, ai grija de acest sufletel,alina-i lui durerile si fa-l grabnic sanatos...
Of,greu trebuie sa le mai fie parintilor.
Simo,sunt alaturi de voi cu tot sufletul si sper din suflet ca Domnul sa faca o minune, sa reuseasca transplantul si sa dispara virusul,sa devina pe deplin sanatos dragul nostru Siluan.


mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crtranca spune:

Buna Ariel,

Ai idee cum pot lua legatura cu Kokyi? eu nu pot sa o intreb pe nicoleta deoarece stiu ca e in concediu 2 sapt si nu isi poate verifica emailul.

Mersi frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Fete dragi, mai stiti cati banuti s-au strans?

Ma rog ca Siluan sa fie bine, sa faca transplantul cat mai repede, sa ajunga cat mai repede alaturi de fratiorii lui.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Am reusit sa vand si eu o bijuterie la bazar. Azi sper ca vor intra banutii in cont.
Doamne ajuta sa fie bine

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Avem azi in contul de RON stransi 16598,72 RON
Pt valuta, am fost la banca, se pare ca erau niste setari de facut, ar trebui de maine sa se deblocheze treaba si sa intre si banutii trimisi prin pay pal.

Mergi la inceput