SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Doamne,vindeca-l Tu pe Siluan!. Nu lasa virusul sa-si faca de cap.Fa o minune si ajuta-i ca transplantul sa fie o reusita, sa se poata realiza cat mai repede.
Fii cu el in noaptea aceasta, ajuta-i sa nu mai faca febra.Da-le putere parintilor sa reziste acestei incercari!
Rog randunicile sa-mi spuna daca mai este utila reincarcarea cartelei Simonei, daca mai foloseste cartela Vodafone. As vrea sa-i mai pun ceva credit, poate are nevoie.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Alexalorena, da, o mai folosese. Si-a luat si o cartela germana de pe care mai suna dar sms-uri da de pe tel vodafone. Nu stiu daca mai are nevoie de reincarcare, banuiesc ca da, desigur; o voi intreba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

Neatza.Am intrat sa vad cum mai e Micutul?
Am vazut ca s-a strans o suma frumusica,ma bucur ca inca mai sunt si oameni cu inima deschisa.Cu siguranta se vor strange toti bani.Imi doresc din suflet sa reziste bebicul pana sapt viitoare fara sa se reactiveze virusul,sa poata face transplantul.Desi nu inteleg de ce costa atat de mult?Doar donatorii sunt parintii.
PUP Micule,fii puternic


Anul 2010 va fi anul nostru,in care toate visele prind contur,toata tristetea dispare iar viata isi urmeaza cursul ei lin spre implinire...



Mami Cornelia,tati Daniel,copilas iubit Cristian 14 martie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Tocmai am citit vestile despre Siluan: 18 medicamente,
2 antibiotice...Fii cu el acolo, Doamne, si ajuta-i sa reziste.
O, cat de important este aportul nostru financiar pentru copilasul acesta....Viata lui depinde de fiecare dintre noi.Doamne, ajuta-i sa se realizeze mai repede transplantul, sa vina acasa sanatos! Da-i multa putere mamicii lui in acesta perioada.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Si o veste buna: a aparut un mic articol despre Siluan si in Libertatea. Doamne-ajuta sa vada cat mai multi si sa se stranga banutii!
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Raspunsul lui Simo pe sms azi la intrebarea mea cum mai sunt:
" Cu sonda in stomac ca nu mai vroia sa bea lapte si a slabit mult...e f greu! Are de luat 18 medicamente pe zi, plus antibioticele si ganciclovirul, noaptea nu poate dormi...ziua e f agitat..."


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

offf, Doamne, sa dispara carcaiasul ala sa-i poata face transplantul!

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Citat:
citat din mesajul lui natynic

Raspunsul lui Simo pe sms azi la intrebarea mea cum mai sunt:
" Cu sonda in stomac ca nu mai vroia sa bea lapte si a slabit mult...e f greu! Are de luat 18 medicamente pe zi, plus antibioticele si ganciclovirul, noaptea nu poate dormi...ziua e f agitat..."


Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica


DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!
Saracul de el,cred ca trece prin niste clipe groaznice....sa speram ca totul va iesi bine,multa putere le dorim parintilor,bineinteles ca se subintelege SANATATE tuturor,fetelor frumoasa mobilizare:PRIETENUL LA NEVOIE SE CUNOASTE



Mami de 2 iminimioare(sotior si albinuta Ariana)
Vesnic indragostita de voi doi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

helpppp!!! cine are Pay Pal si a primit plati pe el!!! eu pana acum, de pe al meu, doar am facut plati, asa ca nu ma prind ce si cum!
Deci, contul e facut, se pot primi banii, insa nu au intrat in cont, nu se vad pe extrase, inca.
Am vazut ca nici acel cod PPxxxx nu este pe extras, deci verificarea nu s-a facut. Am dat sa se verifice si imi da un mesaj de eroare!
Trebuie mers la banca si facuta o cerere? Tin minte ca eu am facut ceva de genul...nu mai stiu . Dar am senzatia ca pana nu bag codul ala, cu ce PP avem noi acum putem face numai plati, nu sa si primim. Adica, banii ii "primim", dar nu se face transferul. In dreptul sumelor primite scrie clar "completed", dar in extrase nu sunt! si ma gandesc sa nu se intoarca inapoi dupa un anumit timp... HELP!

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Ariel, eu stiu ca banii trebuie transferati in contul bancar.. acolo la My account langa Add Funds ai Withdraw si alegi Transfer to bank account.. ar trebui sa iti apara contul bancar la care e legat PP, pui suma si Continue.. acum nu stiu in cat timp se actualizeaza contul bancar.. dar teoretic ar trebui sa mearga..

Doamne ajuta lui Siluan!



Mica dansatoare


www.aboutsiluan.com/" target="_blank">Ajuta-l pe bebe Siluan sa traiasca!!!

Mergi la inceput