SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

ma rog sa fi ajuns cu bine la Hanovra!

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Luy, eu am o carte, dar am vazut ca stai in apropiere de mine (eu stau pe la Mihai Bravu) daca nu e o pb ne putem vedea pe la Vitantis (pp ca ai drum) daca nu vin mai spre tin.

Eu acum ma duc la banca sa platesc ptr tot ce am licitat, daca nu apuc sa pun pe scan undeva chitanta, ti-o arat personal.

Nu mi se specifica in contul cui, asa ca platesc ptr Siluan, ca e urgent.
Eu voi fi pe drumuri azi dar imi poti scrie pe mailul de yahoo ca imi mai verific casuta de pe telefon.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am primit mesaj de la Simona: au ajuns la Hanovra, bebe a fost cuminte pe drum. Acum asteapta...

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Noi suntem cu gandul alaturi de Siluan si de parintii lui. Si le dorim tuturor multa putere si credinta, pentru a trece cu bine peste aceasta incercare. Sa-i ajute Dumnezeu sa fie totul bine, iar Siluan sa creasca mare si sanatos.

A facut sotul meu o depunere in contul de Unicredit si am trimis prietenilor nostri linkul, imi doresc din tot sufletul sa se stranga toti banii necesari. Si nu stiu ce sa mai spun, pentru ca mi se par de prisos toate cuvintele, situatia este atat de delicata si de greu de digerat...

Ioana, Rebeca (16.05.2004), Sara (17.04.2009) si 8+
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Am depus si noi 100 ron pt Siluan, din alocatia fetitei mele, intr-un cont deschis la Unicredit Tiriac! Sper ca nu am gresit!
Ii dorim sa stranga repede banii de care are nevoie si se faca bine cat mai curand!


_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

Doamne,iti multumim ca au ajuns bine la Hanovra.Daruieste medicilor intelepciunea necesara pentru ca, cu ajutorul Tau, Siluan sa primeasca cea mai buna ingrijire acolo.
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abe spune:

Doamne ajuta sa fie bine!
am transferat si eu azi in contul de la unicredit, sper din suflet sa se stranga suma!
multa putere le doresc parintilor!

mami de Maria si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Help! Poate ma ajuta cineva care se pricepe...
Deci conturile pt Siluan din campania DC sunt deschise la Banca Transilvania; am aplicat pt internet banking, tocmai in ideea de a avea cat mai des acces la extrasurile de cont.
Intreb pe cine opereaza astfel prin Banca Transilvania sau are idee: ca sa instalez aplicatia imi trebuie un certificat de securitate. Calculatorul meu nu il primeste!! Zice ca site-ul e "not trusted"-stie cineva cum pot sa fac??
...pt ca primesc zilnic PM-uri pt confirmari de plati si chiar nu am cum sa merg zilnic la banca pt asta, plus ca un singur extras de cont e gratuit pe luna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Naty, ai mesaj pe mess de la mine (cineva m-a intrebat pe mess daca iti pot transmite info... poate te ajuta).

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Naty, trebuie obligatoriu instalat certificatul si nu poti accesa internet bankingul decat de pe calculatorul respectiv, nu e ca la alte banci cu dispozitiv de acela cu cod instant.
Eu instalez asa: in control panel /internet options/ security/trusted sites si aici introduci cu copy/paste adresa de web de la BT banking si asa nu mai e not trusted site. Sper sa mearga.

Mergi la inceput