Albinute & bondari de mar-apr '07 (146)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rein spune:

La muulti ani, Ioana, sa implinesti tot ce ti-ai propus!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

la multi ani, draga mea jo! sa fii fericita si sa ramai la fel de vesela si de multumita de norocosu' ala mic si atat de cuminte!
ti as fi cerut o felie de racoare de ziua ta, sa ma servesti, dar stiu ca n ai cum. cred ca la voi e si mai rau ca aici. asa ca desfa sampania, ca stau cu mana ntinsa si mi e gatlejul uscat...miorlauuuuu

sa va zic cum am dus nora ieri pe plaja? din graba si fericire ca mi a venit nepoata mult iubita la mare, am plecta amandoua ca pupezele, doua dame bine care nu se compromit, cu copilul incaltat in papucii de casa pufosi, fara slip, dora cu un tricou. pe plaja abia am remarcat, cand a zis, saraca, s o descalt...shhht, nu ma turnati la aia cu protectia

sa aveti o zi usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

Absoluto, normal ca si pe lumea ailalta la fel o sa fie; unii o sa invarta la cazan, altii or pluti pe norisori

lu horicu ii curge un ochi si ma dispera, dimi are cojite pe la ochi si si in cursul zilei il mai vad mai inlacrimat....oare are canal infudat?!
dr mi-au zis sa ii fac masaj dar nu vad nicio imbunatatire...of of, mai mai

am mai zis oare?! rares s-o distrat de minune la mare, i-a propus lu ta-so sa ne mutam la mare :)).
A sarit in piscina ca un pinguin de nu se mai satura si se uita toata lumea la el (in piscina il prindea cineva, nu sarea el de bezmetic), i-au placut valurile si plimbarile pe malul marii seara (oare e un romantic?!), i-a placut in satul de vacanta la masinute, i-a placut la delfinariu...ce mai ...I-A PLACUT... si mie asa rau imi pare ca nu am fost cu ei sa il vad asa fericit...

mama lu' Rares (23.03.2007) & Horia (21.06.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

La multi ani, Ioana!!!!!!!!!!!sa fi sanatoasa si iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

La multi ani Ioana!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:


Poate ii place si Sorinu'.


Ela si Thea-Ioana, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007


[/quote]

nu m-am gandit. Merci de sugestie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui madybulancea

Buna...am intrat sa il laud pe razvi care azi a invatat sa mearga pe bicicleta fara roti ajutatoare...el mi-a zis acu vreo 3 zile ca vrea si el pe 2 roti asa ca azi mi-am facut curaj si i le-am scos si a reusit.......uraaa....ink imi e frica sa nu alerg un pic dupa el,dar maine poimaine va fi mai bine!
MAINE VA MERE LA GRADI....


VA PUP SI NOAPTE BUNA!


Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi



Bravo Razvanelu !!!! Si bafta maine la gradi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

La multi ani Ioana ! Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si noroc !
Doamnele cu copiii la gradi : cand trebuie sa incep sa ma stresez cu analize, cumparaturi sau ce altceva mai trebuie pentru gradinita ? Apropo : cand incepe ?? Mai merge cineva la 241 ?
Felicitari Giulia pentru diploma !

stupul
Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

La multi ani VIO!

La multi ani IOANA!

Sa aveti parte, fetelor, de viata lunga, sanatoasa si implinita!


Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Pe inserat de la 27 di gradi facute de AC transmit calduroase urari de sanatate fericire si inmultire la casa noua lu' Doamna Ioana.


Felicitari Razvi!
Pup Giuli!
Vazut pinguinu' deosebit de curajos si ma bag la vazut Romanica prin aparate americane.

Mergi la inceput