BV Mycya! Hai luana, Stefania, senty_mary! (174)
Raspunsuri - Pagina 18
Dragaica spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui btz_ovi Fetelor am venit cu bebe Paul acasa....revin cu detalii..suntem foarte fericiti ![]() ![]() ![]() Va pup Bytz,Ovi si bebe PAUL CHRISTIAN 21.07.2010 |
Felicitari



http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita
37+ de
Tudor Sébastian si
Félix AlexandruAMR 7 zile de stat la caldurica, Doamne ajuta.
bamboletta spune:
Enik-deci ati montat patutul 
eu mai astept cu toate ca stau ca pe spini sa-l vad si eu montat
la Antonia l-am montat in 38 sapt ziua si noaptea am nascut
tura asta il va monta tati cat vom fi la spital ![]()
cum a fost la cultura de col..sunt cam stresata..doar la inceput am avut control pe masa de 2 ori de atunci nimic doar eco...
Dragaica-tinem pumnii miercuri si marti
acus vin ratoii
Michelle-ce faci...cred ca esti cu ultimele pregatiri 
si eu ca celelalte burtici iau notite
acus intram si noi in paine..cu alaptatul..colici..nopti nedormite 
cred ca ma bag la un somnic..poate adoarme si antonia...dar slabe sanse...in utlimul timp adorm eu si ea nimic..nu prea mai doarme ziua 
Bamboletta
36+
David si
Antonia-Gabriela(1 nov 2006)AMR 3+ pana vine
bamboletta spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui btz_ovi Fetelor am venit cu bebe Paul acasa....revin cu detalii..suntem foarte fericiti ![]() ![]() ![]() Va pup Bytz,Ovi si bebe PAUL CHRISTIAN 21.07.2010 |
Bine ati venit acasa 


Bamboletta
36+
David si
Antonia-Gabriela(1 nov 2006)AMR 3+ pana vine
crissteo spune:
Bine ai venit acasa bebe Paul! Sa cresti mare si sanatos si norocos!
38+ Albert Simon si mami de Teo( 27.04.2007)
enik83 spune:
bb paul...bine ai venit acasa !!!
dragaica.. la cat ai programare miercuri? noi la 7 jumate seara mergem..
bamboletta..sa stii ca eu am facut analize de secretie doar in sapt 12 de sarcina..de atunci nu m-au suit pe masa.. dar nici nu am dus dorul
sambata la culturi de col o fost super ok..nu am avut treaba..![]()
37+ cu o minune de 
poze
nela_didea spune:
MYCYAAA FELICITARI MAMICO, AI REUSIT, E TOT CE CONTEAZA. BINE AI VENIT PE LUME MINUNE MICA, SA FII SANATOASA SI CUMINTE. 
Mycya nu sunt eu in masura sa dau sfaturi, insa cu siguranta cineva acolo sus va iubeste, priveste partea buna a lucrurilor in sensul ca daca erai in tara poate nici nu se depista problema si chinuiai si poate iesea mai rau. In plus atatea femei nasc prin cezariana (printre care si eu) si nu-i sfarsit de lume. Gandeste pozitiv, in tot raul e si un bine. Si apropo, te-am visat aseara ca am venit la tine la spital si am intrat pe furis in salon ca nu-mi dadeau voie. Si tu erai cu sotul si cu frumoasa bebelina care era asezata intr-un cosulet si ma uitam la ea cat e de frumoasa.
Bebe Paul bine ai venit acasa puiule.
37 + cu o
de 
AMR 11 zile pana la intalnirea cu voinicelul Alexandru 
Mergem inainte cu Doamne Doamne
nela_didea spune:
Crissy ma bucur tare mult ca micuta Teodora avanseaza pe zi ce trece. E o adevarata luptatoare, seamana cu mama ei. 
Enik nu vrei tu sa mai revizuiesti putin lista cu nasterile?
Se pare sa se cam apropie de finish.![]()
37 + cu o
de 
AMR 11 zile pana la intalnirea cu voinicelul Alexandru 
Mergem inainte cu Doamne Doamne
matusa77 spune:
Crissy gata ai fata mare.Bravo Teodora!
Bun venit acasa Paul!
mama implinita de Ducu ( copia fidela a mamei )
michelle1981 spune:
carla mai asteptam vesti de la voi
enik, dragaica, bamboletta asteptam vesti bune
oana ce frumoasa e paturica
Dragaica cred ca si eu urmez de acum, maine vine dr mea din concediu si urmeaza sa stabilim cand ma va programa pt cezariana.
btz ce ma bucur ca aveti grasunul acasa, in sfarsit!
bamboletta si la noi va monta patutul sotul cat stau in spital.
Da, cu ultimele pregatiri. Azi am spalat ultimele hainute (am mai cumparat sambata o tura de hainute grosute). Mai am de facut cumparaturi: sterilizator, aspirator nazal, forfecuta, cadita. Am vazut la Kauf. din aceea cu senzor de temperatura, cred ca o sa cumaparm asa.
Momentan profit de ultimele clipe de liniste si ma relaxez, ma intalnesc cu prietenii, dorm etc
A fost sotul la CAS si a zis ca nu trebuie stampila pe adeverinta de la firma si ca ei nu stiu nimic de asta
Sper sa nu am probleme la internare
*************************
Mihaela,
www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">39+ cu 
michelle1981 spune:
Avem si noi 40 saptamani!
In curand ne vom cunoaste bebelina, abia astept!!
*************************
Mihaela,
www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">40+ cu 
