BV Mycya! Hai luana, Stefania, senty_mary! (174)
Raspunsuri - Pagina 17
larissa_79 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui aelita copiii s-au trezit azi direct la carutul lui bebe,sunt innebuniti dupa el ,se urca,se plimba... 37+ ![]() Sofia (2ian2007) , Andres(22mai2008) |
fi'mea se tot urca in scoica lui bebe..in landou n-a indraznit
Larisa mamica de Nectarie
(22 iulie 2010) si Alexia
(13 iulie 2006)http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/
carla_2008 spune:
buna fetelor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
imi pare rau ca am lipsit atata timp de pe forum!!noi suntem bine,crestem,maine avem o luna.
acum stau cu Mateo in brate care e un scump si un mamos,iar Carla doarme dusa in patut.
Papam de la tzitzi,azi avem 3150 si 3200gr. si vine pediatra pt controlul de 1 luna.
am sa va povestesc alta data nasterea,spitalizarea in ungaria 10 zile,o mica aventura.
nu am citit nimik,sper ca toata lumea e bine!!!
azi-maine va pun poze cu comorile mele!!!!
sunt cea mai fericita mamica din lume!!!!!!!!!!
nu creed ca o sa am timp sa va citesc pt ca de 0 luna dorm 2 ore/zi,sunt terminata,ca alaptez la cerere,adica total neregulat,mai avem si colici,ce mai,o nebunie continua,dar frumoasa!!!!!
revin
multi multi multi
la fete si bebici
[b]Denisa-ce mai fericita mamica din lume cu 2 comori:
Carla Maria si Mateo Cristian 06.07.2010
http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP
enik83 spune:
carla..ma bucur ca sunteti bine... abia asteptam pozici cu minunile tale..![]()
mycya... o sa fie bine mamico.. calmeaza-te ca o sa fie bine... sunt sigura.. probabil la tine s-a instalat si depresia post natala...
... pupicei multi multi 


37+ cu o minune de 
poze
bamboletta spune:


Felicitari Bianca 

refacere rapida si mult laptic
bine ca totul s-a terminat cu bine..tu si printesa sunteti ok ,o sa uiti tot cand o sa ai printesa in brate..o sa fii cea mai fericita mamica





Hai Luana




Hai Stefania 


Carla-abia astept poze cu perechea de delfinasi 
am vazut poze cu delfinasii
toti 1 si 1 
Larissa-ai ajutor de nadejde la plimbat
..si eu cred ca voi sta la rand dupa Antonia la plimbat carutul ![]()
Crissy-felicitati pt progrese
imi place ca esti optimista si te tii tare 
Btz_ovi-te asteptam cu grasunul acasa 

Enik-ce mai face burtica? ![]()
maine mergem la eco o sa-mi ia cultura de pe col(am emotii)...abia astept sa vad ce face delfinasul...aseara am avut contractii dureroase..
Bamboletta
36+
David si
Antonia-Gabriela(1 nov 2006)AMR 3+ pana vine
eladea2005 spune:
tocmai vroiam sa va spun de Denisa...se pare ca a reusit ea sa intre inaintea mea...![]()
inca o data bun venit acasa si sa cresteti mari ...
eu am reusit sa fac o curatenie ultra rapida, cum am lipsit de acasa s-a vazut...
curatenie care s-a rpelungit insa f mult pe motive de alaptat, luat in brate, schimbat, plimbat, rasfatat...
asta micu e mare bandit...s-a invatat cu bratele...
si ma simte cand ma ridic de langa el...desi dormea bustean pana in momentul ala...![]()
nu stiu ce-a avut azi noapte, dar saracutul se tot chinuia sa faca kk, partzuri...se mai linistea cand reusea, apoi dupa o vreme o luam de la capat..nu are colici, si totusi noaptea trecuta m-a terminat...
am incerat cu juma de supozitor, n-am reusit nicicum sa i-l bag in fundulet, si urla ca din gura de sarpe...asa ca am renuntat...trebuie sa ma aprovizionez cu microclisme pt copii, alea sunt bune si mai usor de folosit decat supozitoarele...pe care oriucm le scoate intregi din fundic...
na, fug...mai am un pic si termin somtru...
*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)
*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE
Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...
BLOG DE PICI...
Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...
enik83 spune:
bamboletta..suntem bine..multumim frumos pt intrebare
..
si noi am fost sambata dimineata pt culturile din col....
incepem sa facem bagajelul.. miercuri mergem la un ultim TNS..
sambata am montat patutul.. azi am spalat ultimele lucrusoare..
mai trebuie sa cumparam vata..garmastan.. si gata..
37+ cu o minune de 
poze
Dragaica spune:
Neata si de la noi 
Mycya draga mea te imbratisez cu drag, ma rog la Bunul Dumnezeu sa va refaceti cat mai repede 
Fetelor cine e urmatoarea pe lista ????
La noi au inceput emotiile
, miercuri mergem la ultimul control si face ultimimile cumparaturi. Asta e ultima saptamana in care suntem doar noi doi in casa, de marti o sa fie agitatie maxima 
Eu va citesc zilnic chiar daca nu sunt atat de activa, pentru moment discutiile despre alaptat si program ma depasesc
, citesc si iau notite ![]()
http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita
37+ de
Tudor Sébastian si
Félix Alexandru
AMR 7 zile de stat la caldurica, Doamne ajuta.
Dragaica spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui carla_2008 buna fetelor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! imi pare rau ca am lipsit atata timp de pe forum!!noi suntem bine,crestem,maine avem o luna. acum stau cu Mateo in brate care e un scump si un mamos,iar Carla doarme dusa in patut. Papam de la tzitzi,azi avem 3150 si 3200gr. si vine pediatra pt controlul de 1 luna. am sa va povestesc alta data nasterea,spitalizarea in ungaria 10 zile,o mica aventura. nu am citit nimik,sper ca toata lumea e bine!!! azi-maine va pun poze cu comorile mele!!!! sunt cea mai fericita mamica din lume!!!!!!!!!! nu creed ca o sa am timp sa va citesc pt ca de 0 luna dorm 2 ore/zi,sunt terminata,ca alaptez la cerere,adica total neregulat,mai avem si colici,ce mai,o nebunie continua,dar frumoasa!!!!! revin multi multi multi la fete si bebici[b]Denisa-ce mai fericita mamica din lume cu 2 comori: Carla Maria si Mateo Cristian 06.07.2010 http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP ![]() |
Abia astept pozici cu minunile mici



http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita
37+ de
Tudor Sébastian si
Félix AlexandruAMR 7 zile de stat la caldurica, Doamne ajuta.
Dragaica spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui enik83 incepem sa facem bagajelul.. miercuri mergem la un ultim TNS.. sambata am montat patutul.. azi am spalat ultimele lucrusoare.. mai trebuie sa cumparam vata..garmastan.. si gata.. 37+ cu o minune de ![]() poze |
Si voi tot miercuri

http://community.webshots.com/user/Dragaica
Graviduta fericita
37+ de
Tudor Sébastian si
Félix AlexandruAMR 7 zile de stat la caldurica, Doamne ajuta.
btz_ovi spune:
Fetelor am venit cu bebe Paul acasa....revin cu detalii..suntem foarte fericiti 


Va pup
Bytz,Ovi si bebe PAUL CHRISTIAN 21.07.2010

Andres(22mai2008)