Dovlecei in sarbatoare*175*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Selen ameteala asta poate fi de la tensiunea mica. si oboseala, evident. daca mananci ceva dulce, dulce nu ti-e mai bine??? nu poti sa verifici tensiunea??? aaaa, daca e mica sa nu bei multa apa pentru ca diureza o scade si mai mult.



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Neata la amiaz'!

ALEXpot sa am si eu parola de la cont?Multumesc!

LUTOsperam sa poti salva maseluta...si eu ma duc maine la nenea doc....

MADAesti o scumpa!Ma bucur ca Iri e asa precoce cu telefonul...si la ai mei le place tare..dar nu zic nimic la tel

BIAZmultumim de pastiluta de ras.


Am vazut ca a intrebat Mada de Anco...ce sa zic...eu acum sunt la Alba la socri si m-am intalnit cu ea aproape zilnic.Am fost si la o cafeluta sa mai povestim umpic...in ziua aceea am fost foarte trista. Stiti si voi cum e cu una bucata copil darmite cu 2 si sinsura SINGURA...mi se rupea inima dar nu am vrut sa arat cat sunt de trista...as vrea sa o ajut cu ceva...dar cu ce...are o femeie care o ajuta de la 10 dim pana la 5 si in rest singurica...chira nu am cuvinte...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Doresc si eu LA MULTI ANI ROXXY!!!Sanatate ca asta e cea mai importanta si bucurii in viata!!!Ii pupam si pe puiutii tai frumosi Matei si Maria

La multe lunite dovleceilor de azi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

LALI multumim de gogosici!si felicitari pentru PAUL!

Ioanail pup de Carol cel frumos!

Sa vedeti cat sunt de frumosi si maricei bebelasii lui ANCO!!! Si sunt cumintei, ei o inteleg pe mami ca ii e greu si nu ii fac probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Multumsc pentru urarile la adresa lui Paul, urez si eu totodata la multe lunite sarbatoritilor zilei.
Paul si-a tinut echilibrul vineri singurel,in piciorse. Stateam pe paturica in parc ,intinssa,si el s-a ridicat in picioare tinanduse de picioarele mele,dupa care a tot indepartat cand o manuta cand alta de mine,pana s-a desprins cu amandoua,si a inceput sa bata bucuros din palme. imi venea sa il mananc de bucurie,sa spun la toata lumea ce baiat ,mare a meu,si destept,si frumos, si,si,si craa-craa.Mi-au dat lacrimile.Of,si cate momente o sa mai am cand or sa imi dea lacrimile de fericire cand ma uit la el.
Fetelor ,va pup,incerc sa il adorm pe Paul.
PS : Mada,nu cred ca as putea renunta la forum asa usor. Am incercat,dar nu merge,am devenit dependenta de voi. Macar ca bag putin capsorul meu cu creier neted pe usa,privesc catre canapeaua virtuala sa vad daca sunteti toate,sorb un picut din cafeau li Alex si ies repejor .


Foarte bine faci!Asta-i semn de maturitate !Salutari si pupici lui Paulica fara frica

Iulia-mamica lui Ucu 29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia
http://bebevoios.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

LALI multumim de gogosici!si felicitari pentru PAUL!

Ioanail pup de Carol cel frumos!

Sa vedeti cat sunt de frumosi si maricei bebelasii lui ANCO!!! Si sunt cumintei, ei o inteleg pe mami ca ii e greu si nu ii fac probleme.

KIKI mamica fericita de gemenii Alex&Razvan (3 septembrie 2009)




Buna!Stii ceva de Anco?Roag-o sa intre sa ne zica si ea ceva!va pupam

Iulia-mamica lui Ucu 29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia
http://bebevoios.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia0807

Citat:
citat din mesajul lui kiki_cri

LALI multumim de gogosici!si felicitari pentru PAUL!

Ioanail pup de Carol cel frumos!

Sa vedeti cat sunt de frumosi si maricei bebelasii lui ANCO!!! Si sunt cumintei, ei o inteleg pe mami ca ii e greu si nu ii fac probleme.




Buna!Stii ceva de Anco?Roag-o sa intre sa ne zica si ea ceva!va pupam

Iulia-mamica lui Ucu 29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia
http://bebevoios.blogspot.com/



Saluti!Da, m-am tot intalnit cu ea (de cele mai multe ori din intamplare, la plimbare cu copiii) si odata la cafea. Am vb de de forum...dar ea nu prea are timp...iti dai seama cu 2 copii si singura...o sa ii zic. poate intra si va zicea ea mai multe...ca eu nu as vrea sa vb in numele ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

declar ca eu una mor de somn! si la 2 tre sa fiu la bairam, si eu dorm in papuci; n-am chef sa-mi fac unghiile, noroc ca parul il am aranjat (intins) de vineri, de cand m-am tuns...am fost si noi afar si crdeam ca nu mai ajung in casa e caldura, la fel si maraiciosul... i-am dat fructele, l-am asezat in patut si dus a fost... la cata oboseala a acumulat...sper sa fie baiat de comitet cu finii, sa nu ma cheme repede acasa , ca tare am nevoie de o schimbare de stare;
Elle, eu am fost la astfel de mese care lucreaza ele pentru tine, se numesc Slender you, dar la noi se pare ca au inchis pravalia ; nu stiu in bucuresti unde le poti gasi, intreaba-l pe nenea Gooogle

Raluk, crede-ma ca il tin si in brate, ideea era ca azi noapte, cand eu vroiam sa-l culc, il apuca urlatul de numa', daca era la mine in brate, era ok, dar in picioare, daca era la mine in brate, dar culcat era JALE; oricum eu spun in continuare ca sunt dintii, pentru ca se vad in gingie 2 unul sus si unul jos , si cred ca mai degraba ii iese cel de sus decat perechea celui de jos; oricum e grele rau;

imi fac curaj si ma apuc de treaba; v-am pupat, ne vedem deseara;



ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Mada

Lali felicitari pentru viteaz!

Kiki multumim mult de vestile despre anco . Dumnezeu s-o ajute!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Raluk multumesc inca odata pentru parola. M-am uitat la pozicile cu voi si Alex...sunt fara cuvinte. Mai intai am vazut ca ai fost o mireasa foarte frumoasa, apoi ca in fiecare an aniversarea casatoriei e ceva chiar DEOSEBIT. Va admir pentru asta! Apoi cel mai tare "cadou"Alexutul care a crescut foarte mult si e tare fericit. Se vede asta in fiecare poza si in ochii tai de mamica implinita.

Ai si o casa de vis!Sper sa fi tot asa fericita toata viata cum se vede ca esti acum!Te si sper sa ne vedem si noi prin Cj!(te rog numai sa imi zici cu o zi inaite sa ne intelegem)

Mergi la inceput