Dovlecei in sarbatoare*175*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Neatza fetele
ALEX multumim de cafeluta,cred ca am primi si eu pm dar nu l-am deschis inca
DANANGIE iti mai spun si eu inca odata felicitari pentru sarcina,sa fie usoara si sa ai ce iti doresti tu
ELLE ma bucur ca sunt mai bine fetele si mai ales ca Anna a papat.Iri nu mai vrea fructe decat rar si atunci facute bucatele mici nici decum pasate
BIAZ ma bucur ca azi esti libera si poti sa faci ce vrei
LUCI ma bucur ca ai scapat cu maseaua si sper sa nu doara prea tare ce va urma sa-ti faca,eu am fost de 2 ori in viata mea la dentist si sper sa nu ajung prea curand
KAWAICHAN imi pare rau ca si tu esti cu oboseala dar sunt sigura ca iti trece cand ii vezi chipul lui josh,ca la fiecare dintre noi
Oare v-am zis ca Iri al meu ia tel mobil si il duce la urechi si face aaa,ahhh ca ne-a tot vazut pe noi cand vb la tel si el intotdeauna vrea sa ni-l ia de la ureche
Sa aveti o duminica frumoasa,la noi a inceput cu soare sa vedem cum va fi pana se trezeste sora-mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

LALI hai mami iesi de unde te-ai ascuns,sau si tu te-ai mutat?!?,acu serios intra si povesteste cu noi,pana la urma nu e nimeni vinovat de ce s-a intamplat ficare a actionat dupa alegerea proprie asa ca noua ne e dor si de tine si de Uka,Hepi si alte fete care nu au mai intrat
Apropo mai stie cineva ceva de ANCO?oare e bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Neata fetele!

La multi ani, Roxxy! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de minunile tale!

La multe lunite Raisa, Teodora si Paul!

Vreau si eu parola

mamideandrei imi pare rau de frumosul mic ca sufera. Daca zici ca in brate se linisteste, tine-l in brate, sigur il doare ceva si se simte mai bine daca te simte aproape.


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Buna dimineata fete dragi,

Si mie imi pare rau de ce s-a intimplat aici dar va citesc mai departe ca recunosc AM MULTE DE INVATAT de la VOI.
Va pup mult noi inca sintem la tara... dar azi plecam la Bucuresti.
Copiii sunt bine (per ansamblu) pentru ca Patrick de o saptamina are muci si nu prea doarme noaptea in schimb el doarme ziua iar eu stau cu fata care e treaza de la 6 dar ne-om face noi mari.

Va pup inca odata si ne auzim si de la Bucuresti.

P.S. daca se poate sa imi dati si mie parola.

Multumesc mult



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

buna dimineata,

va pupez fetelor. Irina imi pare tare rau ca e nervos. o fi vreo faza trecatoare.

Ma bucur nespus ca Ama este wireless, ca Luci s/a dus la stomatolog, ca Joshulinul e super sociabil, ca Iri vorbeste la telefon.

Lali tu ai facut capitol?? eu pasez gogoasa mea fetelor ca eu nu pap.

nu mai stiu



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Gata!
Am terminat de prajit gogosile,multe au mai fost ,cine m-o fi pus sa fac atatea! Eeei,dar cate una voua,la fiecare, cateva restanta la un prieten de-al sotului ( de fapt pentru el am facut cele mai multe,e inbunit dupa gogosile mele ) ,si cateva pentru Crissbebe & Co...eegzact ,ne-am intalnit ieri,am fost pe plaja impreuna o mare parte din zi ,ne-am balacit,copiii s-au balacit,s-au imbratisat si Alexutul l-a pupat pe Paul,asa,pe obraz.A fost tare dulce. Poze o sa vedeti cand o sa le puna Cristina,au fost facute numai cu aparatul lor.
Deeci,gogosi papa toata lumea,numai ca Ioana le merita mai mult .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

neatza
eu am o stare mai aiurea...ma doare capu si ma ia cu ameteli cand ma ridic....m-o fi ajuns oboseala...ieri am stat ca tuta pan la 12 si mandra mi-a dat trezirea la 6.30....am reusit s-o mai adorm un pic, dar pe picioare, si am mai atipit si eu stand in fund asa
ea n-are nici un stres, danseaza si chiuie pe aici...

Kawa, parca mi-l si inchpui pe Joshulinu cu fatzuca lui dragalasa luminata de bucurie

Bia, profita mami la maxim, ca in curand tot de tine o sas e lipeasca amandoi

Alex multumim de efortul cu parol si pm-urile, data viitoare poate se ocupa altcineva...including me, of course
Irina, imi pare rau de noaptea urata....poate il ia somnul pana la urma si sta linistit cu finii....distractie placuta, sper sa nu trebuiasca sa va intoarceti...

Elle, Irina zicea parca de mesele alea care fac gimnastica pt tine

vreau si eu gogoasa gata, am furat-o pe a Ioannei

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Multumsc pentru urarile la adresa lui Paul, urez si eu totodata la multe lunite sarbatoritilor zilei.
Paul si-a tinut echilibrul vineri singurel,in piciorse. Stateam pe paturica in parc ,intinssa,si el s-a ridicat in picioare tinanduse de picioarele mele,dupa care a tot indepartat cand o manuta cand alta de mine,pana s-a desprins cu amandoua,si a inceput sa bata bucuros din palme. imi venea sa il mananc de bucurie,sa spun la toata lumea ce baiat ,mare a meu,si destept,si frumos, si,si,si craa-craa.Mi-au dat lacrimile.Of,si cate momente o sa mai am cand or sa imi dea lacrimile de fericire cand ma uit la el.
Fetelor ,va pup,incerc sa il adorm pe Paul.
PS : Mada,nu cred ca as putea renunta la forum asa usor. Am incercat,dar nu merge,am devenit dependenta de voi. Macar ca bag putin capsorul meu cu creier neted pe usa,privesc catre canapeaua virtuala sa vad daca sunteti toate,sorb un picut din cafeau li Alex si ies repejor .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Buna fetelor,

ma bucur ca sunt vesti bune ... Ama e bine, Anna nu mai are febra si papa mai bine ... bravo copilasi, sper sa nu mai fie niciun dovlecel bolnav ... iar cei care sunt agitati si plang destul de mult sa le treaca cat mai repede

Sa aveti o zi cat mai racoroasa ...ca noi am iesit pe la 9 in parc si nu se putea sta ...dar acum cred ca e teroare ...

La multe lunite sarbatoritilor !!!

P.S. Alex imi trimiti si mie, te rog, parola?

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

bravoooo Paul!



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput