Licurici de ianuarie-februarie 2009 (115)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IRA_LIZA spune:

Bebelusi, da' pleaca, dom'le, odata in vacantza aia! Vladut e pe main i bune, plus k citeam in Formula AS k a fost si festivavul Caluseilor la Caracal, editia 41 (caluseii sunt printre preferatele mele din intreg folclorul nostru, sincer vb... )

Pyc, ai plecat in concediu?

Dark, super magazinul! cred k Mister a fost happy!

Ira, mamica Elizei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui deliafairais

alinuk, cred ca tu ai pus o data un link la o casa f f faina amenajata smecher de tot. mai ai linkul ala? l-as cauta eu...dar nici nu stiu de unde sa incep

mamica de pui zambaret david din 4 ian 2009


cu mare drag daca la asta te referi
http://www.vanzaricase.eu/

Alinuk


cu un pas mai aproape...multumim!


www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

buna dimineata! ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliafairais spune:

alinuk, multumesc f mult!

lisa, bine ai revenit! ce mai face anusca?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Ana e bine,s-a facut o guraliva. In Romania a fost BUMul vorbirii.
e cuminte foc,are 14 dinti,la olita inca nu facem numai daca chiar o pun regulat. Daca o pun pe olita, o intreb ":ai facut?" si Anusca zice:" nu-i!"
Suntem de 2 luni in Romania,nu am ajuns la mare,din tara nu am putut sa iesim din cauza ca nu am semnatura lui cristi pentru Ana,culmea,sa o duc inpoi in State nu ma intreaba nimeni nik.

O zi buna sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid70 spune:

Lisa, bine ai revenit! Chiar ma intrebam unde ai disparut, apoi am realizat ca esti in vacanta! Ce mai face Ana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisssa_ana

Iza,sunt eu Lisa


bine ai revenit!!

ce face ana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

eu si r ne-am pricopsit cu o mica viroza;
la amandoi e pe trecute din fericire; sambata am fost cu el la doc. la camera de garda la sanador (la gomoiu era un puhoi de oameni) si cu ocazia asta am afalat ca are 88 de cm si 12:500 (si ma bucur ca dupa o stagnare de 3 luni in ultima luna jumate a luat 600 g);

anuc maine vin la munca; sapt asta sunt libera miercuri si vineri dc esti si tu (si dc mai sunt si alte fete interesate sa ne vedem in parc la 23 august)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

mai , voi ce stiti; la o a doua sarcina tr sa repeti in primul trimestru analiza de rujeola, varicla etc dc la prima sarcina ti-au iesit ca ai anticorpi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

porumbita daca ai anticorpii nu vad de ce sa repeti. eu nu le-am facut deloc ca stiu sigur ca nu am avut nici o boala cu bube... si ma feresc ca disperata de ele.

da esti gravida????

6+

Mergi la inceput